מבצעי Black Friday בשוק המטבעות הדיגיטליים!

בלק פריידי (Black Friday) וסייבר מאנדיי (Cyber Monday) מגיעים ומביאים עימם בשורות טובות בדמות הנחות מרובות למוצרים או שירותים הקשורים בעולם המטבעות הדיגיטליים.

גם השנה, כינסנו עבורכם הכול למקום אחד.

ארנקי חומרה

לדג’ר (Ledger)

יצרנית ארנקי החומרה הצרפתית, לדג’ר, מציעה את שני ארנקי הדגל שלה: לדג’ר ננו אס, ולדג’ר ננו אקס, בהנחה של 30 אחוזים! בנוסף, השיקה החברה חבילת “Backup” אשר כוללת את שני הארנקים יחדיו, בהנחה כוללת של 40%.

ארנק החומרה לדג’ר ננו אס  (Ledger Nano S) הוא ארנק מעולה אשר תומך במבחר רב של מטבעות דיגיטליים מלבד המטבעות המובילים כדוגמת ביטקוין ואתר. חוויית המשתמש בו נוחה במיוחד, ונחשב מומלץ מאד.

במבצע, תוכלו לרכוש אותו במחיר של 181 ₪ במקום 259.

הלדג’ר ננו אקס לעומת זאת (Ledger Nano X) הוא הגרסה החדשה והמשודרגת אשר הושקה לאחרונה, וכוללת אפשרות התחברות בבלוטות’, נפח אחסון גדול יותר (שמאפשר התקנת מספר גדול יותר של ארנקי המטבעות השונים), וסוללה משופרת שמחזיקה למשך זמן ארוך יותר.

במבצע, תוכלו לרכוש אותו במחיר של 363 ₪ במקום 519.

את שני הארנקים יחדיו, באמצעות חבילת ה-Backup, תוכלו לרכוש ב-454 ₪ במקום 778.

שימו לב, ההנחה בתוקף כבר מרגע זה, ועד ה-3 בדצמבר לפנות בוקר.

לדף הקניה באתר הרשמי לחצו על התמונה:לדג'ר בלק פריידי

*שימו לב, לטובת הגילוי הנאות מדובר בקישור אפיליאציה, אך העלות עבורכם נשארת זהה.

טרזור (Trezor)

גם ארנק החומרה הוותיק טרזור, המיוצר על ידי חברת SatoshiLabs, מגיע עם הנחות של 30%.

טרזור וואן (Trezor One) הוא ארנק החומרה הראשון לביטקוין, ותומך אף הוא במספר רב של מטבעות. חוויית השימוש בו מצוינת, ולמעשה שני הבדלים עיקריים בינו לבין לדג’ר ננו אס הם המחיר והוותק. הדעות חלוקות בנוגע לאילו מהארנקים נוח יותר.

במבצע, אשר התחיל ב-26 בנובמבר ויסתיים ב-3 דצמבר, תוכלו לרכוש אותו במחיר של 130 ₪ במקום 186 (לפי שער המרה 1EUR=3.82NIS, ולא כולל משלוח).

מלבד הטרזור וואן, הושק במהלך 2018 ה-Trezor Model T, אשר מאופיין במסך מגע מתקדם (במקום כפתורים לחיצים), תוכנה מאובטחת חדשה, מכשיר גדול יותר ועוד. עם זאת, בניגוד ללדג’ר ננו אקס – הטרזור אינו תומך בבלוטות’.

במבצע, תוכלו לרכוש אותו במחיר של 398 ₪ במקום 569 (לא כולל משלוח).

לדף הקניה באתר הרשמי לחצו על התמונה.

*שימו לב, לטובת הגילוי הנאות מדובר בקישור אפיליאציה, אך העלות עבורכם נשארת זהה.

“ביטקוין והעתיד הכלכלי שלך” – דעאל שלו

דעאל שלו, בספר היחידי כיום שעוסק בביטקוין ונכתב בשפה העברית, מתאר מסע בהיסטוריה של הכסף באופן מרתק ומסייע בהבנת ערכם של אמצעי התשלום בהם אנו משתמשים כיום. לאחר מכן, ממשיך הסופר בהיכרות מעמיקה עם ביטקוין – כיצד הוא עובד, איך משתמשים בארנקי ביטקויןהיכן קונים ביטקוין ועוד. לאורך כל הספר ישנן אף אילוסטרציות אשר מסייעות למתחילים בתהליך הכניסה לעולם המטבעות הדיגיטליים.

כעת, לאור הבלק הפריידי מציע דעאל את ספרו ב-49 ש”ח במקום 69 ש”ח, למשלמים בביטקוין בלבד. לעלות יתווספו גם דמי משלוח בסך 10 ש”ח, כך שבמצטבר מדובר ב-59 ש”ח עבור הספר המצוין. המבצע בתוקף עד ה-1 בדצמבר.

ניתן לרכוש את הספר באתר הרשמי באמצעות ביטקוין בלבד. במידה ואתם מעוניינים לרכוש, שלמו ביטקוין בשווי 59 ש”ח לכתובת באתר, והוסיפו בהערות “מבצע בלק פריידיי”. לאתר הרשמי לחצו על התמונה:ביטקוין והעתיד הכלכלי שלך

TradingView

עבור הסוחרים שביניכם, פלטפורמת ניתוח הגרפים והמסחר TradingView מציגה הנחות של עד 60 אחוזים על התכניות השונות. זוהי הזדמנות מצוינת לחדש את המנוי או לרכוש חדש, מתוך הנחה שאתם מנתחים גרפים ביומיום.

  • חבילת ה-Pro מוצעת בהנחה של 40%, ותעלה $108 לשנה בלבד.
  • חבילת ה-Pro+ מוצעת בהנחה של 50%, ותעלה $179.4 לשנה.
  • חבילת ה-Premium מוצעת בהנחה של 60%, ותעלה $287.8 לשנה.

שימו לב, ההנחות תקפות החל מרגע זה ועד יום שבת ה-30 בנובמבר בשעות הבוקר.

לרכישה באמצעות המבצע, לחצו על התמונה:טרידינג וויו בלק פריידיי

*שימו לב, לטובת הגילוי הנאות מדובר בקישור אפיליאציה, אך העלות עבורכם נשארת זהה.

 

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדש: קורס האונליין שלנו הושק ואתם מקבלים 30% הנחה!