6 סיבות לקנות מטבעות קריפטו עם ביטס אוף גולד

ביטס אוף גולד היא נותן שירות מפוקח שמאפשר קנייה נוחה ובטוחה של מטבעות דיגיטליים. אלו הסיבות שהיא צריכה לעניין אתכם
ביטס אוף גולד

דיסקליימר: המאמר הבא נכתב בשיתוף עם חברת ביטס אוף גולד בע”מ (Bits Of Gold LTD) ואינו מהווה תחליף למחקר עצמאי והמלצה כלשהי לפעולה.

ביטס אוף גולד (Bits of Gold) היא חלפנות ישראלית מהותיקות ביותר בישראל הפועלת משנת 2013 בניהולו של יובל רואש ונחשבת לפורצת דרך בתעשיית המטבעות הדיגיטליים. כגוף מוביל בתעשייה, היא פועלת עם רישיונות רגולטוריים מוקפדים ותחת פיקוח של הרשויות.

מאז הקמתה ובאמצעות שיתופי פעולה רבים, ביטס אוף גולד שירתה מאות אלפי לקוחות ישראליים: אנשים פרטיים ועסקים כאחד. מעבר לקניה ומכירה, החברה מציעה מוצרים ושירותים נלווים בעולם המטבעות הדיגיטליים ומפעילה שירות בינלאומי בשפות זרות כגון אנגלית וספרדית.

במאמר זה תלמדו מהם היתרונות שמביאה ביטס אוף גולד לשולחן ברכישת ביטקוין ואתריום במיוחד לאור הבעיות הקיימות במערכת הבנקאית בכל הנוגע לאימוץ מטבעות דיגיטליים.

למה לקנות ביטקוין ואתריום עם ביטס אוף גולד?

1. נותן שירות ישראלי מפוקח

להעביר כספים בין כלכלת הקריפטו לכלכלה המסורתית עלול להיות סיפור מייאש במערכת הבנקאית הישראלית. האתגר הנפוץ ביותר של ישראלים הפועלים במרחב כיום הוא להמיר את המטבעות הדיגיטליים לשקלים בחשבון הבנק. הדבר קורה מאחר והבנק פועל על ידי מדיניות שבה הוא לא מוכן לקבל כספים ממטבעות דיגיטליים אם אין עליהם חותם שלא עברו במקומות שעלולים להיות משויכים לעבירות פיננסיות כגון הלבנות הון – כלומר, מטבעות שנרכשו בפלטפורמות שאינן תחת רגולציה ישראלית או בינלאומית מוכרת ככל הנראה יכנסו לקטגוריה זו, ובעיניי הבנקים, יסומנו כ”חשודים”.

כאשר קונים ומוכרים קריפטו דרך ביטס אוף גולד, מסלול הכספים שקוף וידוע, והסבירות שהבנק שלכם יקבל את הכספים בעקבות זאת – גבוהה. רישיון המשך העיסוק שברשות ביטס אוף גולד מאפשר עבודה נוחה יותר מול הבנקים ומהווה יתרון עבור אנשים פרטיים וחברות.

2. ממשק נוח ופשוט, מתאים מאוד למתחילים

פעילות בבורסה כלשהי, עם גרפים, מחירים קופצים וסוגי פקודות שונות יכולים להוות קושי עבור רבים שלא מעוניינים להתעסק ולהסתבך, אלא רק רוצים לבצע קניה ומכירה בצורה ידידותית. ביטס אוף גולד מאפשרת זאת בצורה ישירה ומתפקדת כחלפן, בדיוק כמו אותם חלפנים שאותם אתם מבקרים כאשר אתם ממירים מזומן בשדה התעופה או בסניף צ’יינג מסודר ברחוב. כל אחד יכול לרכוש ולמכור מטבעות דיגיטליים באתר של ביטס אוף גולד במספר שלבים פשוטים.

הוראת קבע למיצוע רכישות

אם לא די בכך, ביטס אוף גולד מאפשרת רכישות אוטומטיות בסכום קבוע מדי חודש באמצעות הוראת קבע. הוראת הקבע מתבצעת לאחר תהליך אימות זהות לקוח (KYC), מילוי טופס בצורה חד פעמית ופתיחת הוראת קבע בבנק – ומאפשרת ללקוחותיה לרכוש בסכום שקלי קבוע ובתדירות ידועה מראש, בדומה להפקדה בחיסכון. רכישת מטבעות באופן זה לא רק מאפשרת קנייה בשער ממוצע (שכן היא ״מרככת״ את השפעת התנודתיות על פני זמן), אלא גם מייתרת את הלוגיסטיקה שבקנית המטבעות עבור הלקוח, שכן כל התהליך נעשה אוטומטית ע״י החברה מידי חודש.

עמלת הרכישה בהוראת קבע מוזלת ועומדת על 5%, בעוד שסכום המינימום הינו 500 ש”ח.

הוראת קבע ביטס אוף גולד

3. אבטחה גבוהה

עולם המטבעות הדיגיטליים רווי בהונאות והטעיות, שאליהן קל מאוד ליפול במידה ופועלים מול גופים לא מפוקחים וחסרי ניסיון ללא רקורד. ביטס אוף גולד היא בדיוק ההפך. החברה קיימת מעל 9 שנים ומחזיקה בכל המסמכים והאישורים הרלוונטים לפעילות חוקית בישראל. ביטס אוף גולד פועלת בצורה שקופה, מאבטחת את הנכסים הדיגיטליים שלה בצורה מקצועית ובעלת רקורד אמין.

כשאתם משקיעים בביטקוין או אתריום דרך ביטס אוף גולד, יש מי שעומד מאחורי הכסף שלכם. בנוסף החברה מאפשרת תיעוד מלא של היסטוריית העסקאות שלכם בצורה מסודרת בעמוד המשתמש האישי.

4. מגוון אפשרויות תשלום 

ביטס אוף גולד מציעה קנייה ומכירה של ביטקוין ואתריום תמורת שקלים, יורו ודולרים באמצעות מספר דרכים: העברה בנקאית, כרטיס אשראי ומזומן בכספומט הביטקוין שהחברה מפעילה במתחם שגרירות הביטקוין ברחוב אחוזת בית 1 בת״א. אפשרויות הרכישה נוחים לכל כיס ומתחילים מ- 20 ש״ח (ברכישה במזומן).

5. שירות לקוחות מעולה

האתר הרשמי של ביטס אוף גולד, נתמך ב-3 שפות כאמור: עברית, אנגלית וספרדית. כמו כן, גם שירות הלקוחות הטלפוני של החברה זמין בשלושת השפות הנ״ל. בנוסף, צוות ביטס אוף גולד מספק ליווי מקצועי בכל השלבים: ההרשמה, הקניה, המכירה והתמיכה הטכנית. הצוות הינו בעל זמינות מלאה במגוון ערוצי תקשורת במסגרת שעות פעילות החברה.

6. שירות Premium

שירות ה-Premium של ביטס אוף גולד הוא שירות המיועד לעסקאות ‘מעבר לדלפק’ בסכומים גבוהים ומאפשר ללקוחות ליהנות מחווית שירות פרסונלית יוצאת דופן. עסקאות ‘מעבר לדלפק’ (OTC ר”ת של Over The Counter) נעשות מעל סכום של 100,000 דולר, בעמלה מוזלת ותנאים נוחים נוספים.

קניית קריפטו עם ביטס אוף גולד

לסיכום, ביטס אוף גולד נמנית בין הגופים האמינים והוותיקים ביותר שפועלים בישראל כיום בתעשיית הקריפטו. 

הצוות המקצועי עומל על פיתוח כלים טכנולוגיים חדשניים ובניית גשר חלק ונוח יותר בין כלכלת הפיאט לכלכלת הקריפטו עבור המשקיע הישראלי.

כעת אתם יודעים מהן הסיבות לקניית ביטקוין ואתריום עם ביטס אוף גולד, ומכירתם בחזרה לבנק.

דיסקליימר: CryptoJungle אינה אחראית לתוכן, למוצר או השירות שפורסמו בעמוד זה. בעוד שאנו מכוונים לספק לכם את כל המידע החשוב שיכולנו להשיג, על הקוראים לבצע מחקר עצמאי לפני שהם פועלים בכל אופן שקשור לחברה, ולקחת אחריות מלאה על החלטותיהם. כמו כן, בהתאם לתנאי השימוש באתר, אין לראות באמור בכתבה כייעוץ השקעות ו/או המלצה לפעולה. המדריך נכתב בשיתוף עם ביטס אוף גולד.

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן סמוחה

בן סמוחה

בן הוא בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה לצד ארגונים נוספים ובמשך שנים רבות. בן נמנה בין מקימי עמותת בלוקצ'יין בי-7, אשר מנגישה את עולם המטבעות הדיגיטליים למטרופולין הדרומי. בנוסף, הינו בעל הטור "בלוג-צ'יין" בכלכליסט, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו.
בן סמוחה

בן סמוחה

בן הוא בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה לצד ארגונים נוספים ובמשך שנים רבות. בן נמנה בין מקימי עמותת בלוקצ'יין בי-7, אשר מנגישה את עולם המטבעות הדיגיטליים למטרופולין הדרומי. בנוסף, הינו בעל הטור "בלוג-צ'יין" בכלכליסט, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

עדיין לא הצטרפתם למהפכת הקריפטו? הצטרפו עוד היום לקורס ולקהילת המסחר וההשקעה המקצועיים שלנו!

הצטרפו עוד היום לקורס ולקהילת המסחר וההשקעה המקצועיים שלנו