אודות Crypto Jungle

Crypto Jungle הוא אתר תוכן, חדשות ולימוד שהוקם עבור עולם המטבעות הדיגיטליים וקהילת טכנולוגיית הבלוקצ’יין הישראלית. אנו מציעים את החדשות העדכניות ביותר, ניתוחים ופרשנויות לסוגיות חמות בשוק, סיקור מטבעות מתפתחים וקיימים, ואף מדריכי לימוד מקוונים וקורסי למידה דיגיטליים ופרונטליים.

למה בחרנו בג’ונגל שייצג אותנו?

אקו-סיסטם היא סביבה ייחודית לחלוטין בה כל יצור חי מקיים מערכת יחסים של תלות הדדית עם שאר היצורים החיים. אחת הדוגמאות הטובות והמורכבות לאקו-סיסטם יכולה להימצא בג’ונגל, בו הצמחים ובעלי החיים משתייכים לסביבה בעלת תנאי אקלים ותווי שטח ייחודיים מאד. תנאים אלו מאפיינים את הפעולות שקורות בין האדמה, הצמחים, החיות ויצורים חיים נוספים. אם גורם אחד במשוואת האקו-סיסטם ייכחד, תהיה לכך השפעה רחבה יותר על כל היצורים החיים בסביבה הזו.

סביב טכנולוגיית הבלוקצ’יין ובאמצעות המטבעות הדיגיטליים, נוצר אקו-סיסטם חדש. סביבה ייחודית, הכוללת בתוכה פיתוחים חדשניים בשלל תחומים, משקיעים ותיקים מעולם המניות – ואף חדשים אשר עוברים את טבילת האש שלהם בשוק המטבעות הדיגיטליים, בעלי עסקים אשר מחפשים להרחיב את עסקיהם לאופקים חדשים, אידיאולוגים שחרטו על דגלם לשנות את העולם הריכוזי וצרכנים הלוקחים על עצמם להוות החלוצים בתעשייה החדשה שנוצרת.

ג’ונגל הקריפטו הינו מקום חדש ומסובך שלא פשוט להתמצא בו. אנחנו ב- CryptoJungle כאן כדי לעשות עבורכם סדר וליצור בית חם וידידותי באקו-סיסטם החדש שנוצר בעולמנו.

רוצים לפרסם כתבות בקריפטו ג’ונגל? צרו קשר דרך המייל הירוק

מי אני?

בן סמוחהאני בן סמוחה – בוגר תואר לכלכלה וניהול באוניברסיטת ‘בן גוריון’, ממקימי עמותת “בלוקצ’יין באר שבע” אשר מנגישה את הביטקוין וטכנולוגיית הבלוקצ’יין למטרופולין הדרומי, בעל הטור “בלוג צ’יין” בכלכליסט, מנהל שיווק ויח”צ ב-MarketAcross, יזם ומרצה וותיק על עולם המטבעות הדיגיטליים. לחצו כאן בכדי לקרוא את התוכן שלי. 

גילוי נאות

CryptoJungle הוא אתר אשר נכתב ונערך ע”י בן סמוחה, ממייסדי האתר, ואנשים מטעמו.

האתר מקבל תשלומים בעבור פרסומות, חסויות, ועמלות עבור רכישה דרך האתר.

חשוב עבורנו להדגיש שהעמלות שאנו מקבלים לעולם לא ישפיעו על התוכן או המאמרים אשר יפורסמו באתר. עם זאת, ייתכן שפרסומים ממומנים אכן יושפעו (לאור זכותו של המפרסם לפנות לקהל כרצונו, תחת מגבלות שלנו) אך באופן גורף יצורף לפרסומים ממומנים גילוי נאות חד משמעי, והצהרה גלויה כי מדובר ב”כתבת חסות”.

בנוסף, איננו מקבלים תמורה עבור הבעת דעה או ביקורת על מוצרים, שירותים, אתרים או נושאים אחרים. הדעות ותפיסות העולם אשר באות לידי ביטוי באתר – הינן שלנו בלבד, ובאופן מוחלט. אם אנחנו מצטיירים או מתיימרים כמומחים בנושא מסוים, כגון שירות או מוצר, אנו נגבה את המוצרים והשירותים שאנו מאמינים שמספקים לכם את הערך המרבי, ובהתאם למה שאתם מחפשים. בהתאם לזאת, כל טענה, סטטיסטיקה, ציטוט או הצגה כלשהי של מוצר או שירות, יאומתו אל מול היצרן או הספק.

למילות סיום ולמען הסר כל ספק – התשלומים עבור מוצרים או שירותים דרך האתר יהיו זהים או מופחתים ביחס לעלויות שבאתרים הרשמיים. את העמלה שאנו מקבלים, אנו מקבלים ישירות מהיצרן או הספק – ולא על חשבונכם.

אנחנו כאן אתכם ולמענכם. המטרה שלנו, מעבר להיותנו גוף אשר פועל למטרות רווח, היא לפעול לטובת הקהילה וצמיחתה. התמיכה שלכם (ע”י רכישה דרכנו) תעזור לנו להעצים את כמות התוכן והמידע שאנו מציעים באתר, ובסופו של דבר תניב עבורכם אף יותר ערך.

אם אתם נהנים מהתוכן, מוזמנים לפרגן לנו!

  • כתובת ארנק את’ר: 0x9310C6990AD962E9aEDc194Da00519b0eA136a8f
  • כתובת ארנק ביטקוין: 14MNwsENraJAAxtzEFNqymDV8iZtxBTuk3

צרו איתנו קשר בכל שאלה ועניין

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

תודה על פנייתכם!

בקרוב נציג שלנו יצור איתכם קשר

רוצים להישאר מעודכנים בכל החדשות בתחום הקריפטו? הירשמו לניוזלטר שלנו

גם אנחנו שונאים ספאם, נשלח רק תוכן איכותי ורלוונטי 🙂