חברת אדידס משתפת פעולה עם קוינבייס ונכנסת ל-Metaverse

חברת אדידס נכנסת אל ה-Metaverse בשיתוף פעולה עם קוינבייס ו-The Sandbox
ADIDAS אדידס

חברת לבוש הספורט הגדולה אדידס (Adidas) הודיעה על שיתוף פעולה עם קוינבייס (Coinbase), יום לאחר שפרויקט The Sandbox הודיע על שיתוף פעולה עם אדידס. פרויקט The Sandbox הוא אחד מהפרויקטים הגדולים בעולם המטאוורס (Metaverse) אשר בשבוע שעבר הודיע שחלקת “אדמה” וירטואלית בפלטפורמה שלהם שמורה לאדידס.

שיתוף הפעולה עם קוינבייס עשוי להיות קשור בפלטפורמת המסחר של טוקנים ייחודיים (NFTs או ניפטיז) אשר קוינבייס מתכננת להשיק בקרוב. דובר אדידס מסר ששיתוף הפעולה עם קוינבייס הינו חלק מהאסטרטגיה של החברה להשיג דריסת רגל במטאוורס. “המטאוורס הוא כרגע אחד מההתפתחויות הכי מרגשות בדיגיטל, מה שהופך אותה לפטלפורמה מעניינת עבוד אדידס,” אמר הדובר.

אדידס

ייתכן שאדידס החליטה להכנס לתחום בעקבות המתחרה הגדולה שלה נייקי (Nike). נייקי כבר החלה בצעדיה הראשונים בכניסה אל המטאוורס. לנייקי פטנט אחד מ-2019 המאפשר לה ליצור טוקן ייחודי, על גבי רשת אתריום, של בעלות על זוגות נעליים אקסקלוסיביות, והחברה ממשיכה בתהליך רישום הפטנטים שלה בתחום הקריפטו.

מטאוורס – Metaverse

מטאוורס הינו הכינוי לעולם הוירטואלי בו אנשים מתקשרים ופועלים באמצעות אוואטרים. השימוש במציאות המדומה הזו צובר תאוצה, ועליות חדות נראו לאחרונה בשווי השוק של פרויקטים רבים בקטגוריה בעקבות שינוי השם של פייסבוק למטא.

במטאוורס אנשים בונים, רוכשים ומוכרים שטחים ודירות וירטואליות ומצטרפים לאירועים מרובי משתתפים, ונראה שגם אדידס בקרוב תצטרף לתנועה החדשה הזו. פרויקט The Sandbox הוא אחד מהפרויקטים המובילים בתחום, הנמצא כעת במקום הרביעי מבחינת שווי השוק של המטבע הדיגיטלי שלו SAND בקטגוריית מטאוורס.

מטאוורס
נתונים: coinmarketcap

המטאוורס הינו שם כללי הכולל בתוכו פרויקטים המעניקים לאנשים את האפשרות לרכוש “רכוש דיגיטלי” בתור טוקנים ייחודיים שישארו בשליטת המשתמשים בצד אחד של הסקאלה, ופרויקטים אשר ישמרו לעצמם את הזכויות והשליטה המלאות מהצד השני.

“במטאוורס תוכלו לעשות כמעט כל דבר שאתם יכולים לדמיין – להפגש עם חברים ומשפחה, עבודה, ללמוד, לשחק, לעשות קניות וליצור,” אמר מארק צוקרברג. בפרויקט The Sandbox מגדירים את המטאוורס מעט שונה: “היכן ששחקנים יכולים לבנות, להיות הבעלים, ולעשות מונטיזציה לחוויות המשחק שלהם.”

בועה או רק ההתחלה?

האם אנשים באמת ישתמשו במטאוורס בקצב הולך וגובר בשנים הקרובות בצורה שתצדיק את המחירים, או שהערך של הנכסים והפרויקטים הוירטואלים של המטאוורס מנופח? מאחר ואנחנו עדים לשלבי ההתפתחות הראשוניים בתחום, אנחנו עוד רחוקים מלדעת כיצד הדברים יתפתחו. 

את השטח השמור לאדידס ניתן לראות במפה של העולם הוירטואלי של The Sandbox. גם במקרה של אדידס עוד לא ידוע מה בדיוק הכוונה של החברה לעשות עם השטח, או האם הוא נרכש על ידה או ניתן לה במתנה מהפרויקט.

SAND

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/
דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

רוצה ללמוד מסחר והשקעה בקריפטו מהטובים ביותר? זוהי ההזדמנות שלך!

רוצים ללמוד לסחור ולהשקיע בעולם הקריפטו המתפתח?

בדיוק בשביל זה יצרנו עבורכם את קורס הביטקוין המקיף ביותר בישראל!