אלטשולר שחם הוריזון מוסיפה תמיכה ב-6 מטבעות דיגיטליים נוספים

אלטשולר הודעה לציבור

זוהי הודעה לציבור מטעם אלטשולר שחם הוריזון

תל אביב, ישראל (28 באפריל, 2022): אלטשולר שחם הוריזון, חברת הבת של המוסד הפיננסי אלטשולר שחם, הוסיפה תמיכה ב-6 מטבעות דיגיטליים נוספים: פולקדוט (DOT), לונה (LUNA), סולאנה (SOL), אוולנצ’ (AVAX), פוליגון (MATIC) ולייטקוין (LTC).

החברה, אשר פועלת משנת 2018, מאפשרת קניה ומכירה של מטבעות דיגיטליים עם גישה ישירה למערכת הבנקאית וניכוי מס במקור. עד כה, תמכה אלטשולר שחם הוריזון בקניה ומכירה של ביטקוין ואתריום בלבד, כמו גם מתן מענה למשקיעים כשירים באמצעות מוצרי גרייסקייל (Grayscale) כגון GBTC, ETHE ועוד – אשר מחקות את מחיר הביטקוין ואתריום בהתאמה.

כעת, החברה מרחיבה את סל המטבעות הדיגיטליים אותם היא מאפשרת ללקוחותיה לקנות ל-6 מטבעות הנמנים, נכון לכתיבת מלים אלו, ברשימת 20 המטבעות המובילים את שוק הקריפטו העולמי.

אילן שטרק, מנכ”ל אלטשולר שחם הוריזון, מסר: “כחברה מובילה בישראל בתחום הבלוקצ’יין והקריפטו, אנו מביאים בשורה אמיתית וחדשנית לקהל הישראלי ומציעים פתרון מיטבי לחסמים הרבים הקיימים בשוק זה. בעקבות בקשות ופניות רבות מלקוחותינו להרחיב את היצע המטבעות למסחר, אנו גאים לבשר על מהלך חדשני וחלוצי זה, אשר יאפשר לציבור יכולת לבזר ולגוון את סל המטבעות שלו למטבעות שלא היו נגישים עבורו עד כה, וגם לבצע רכישה מהירה, קלה ופשוטה באמצעות אלטשולר שחם הוריזון.”

לאתר החברה: www.cryptojungle.co.il/go/altshuler-new-coins

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פופ-אפ-קורס-זום-קריפטו1

מסלולי ההכשרה של CryptoJungle

מעוניינים ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק המטבעות הדיגיטליים?

מצויין, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

הצטרפו עוד היום לקורס ולקהילת המסחר וההשקעה המקצועיים שלנו