קרן ארביטרום תקצה 215 מיליון דולר בטוקן ARB למימון מיזמי גיימינג

קהילת מחזיקי הטוקן ARB אישרה ברוב של 75% הצעה ליישום תוכנית מענקים ומימון למפתחי אפליקציות משחקים על גבי רשת השכבה השנייה Arbitrum
גיימינג גיימר משחקים

קרן ארביטרום, הארגון מאחורי רשת השכבה השנייה על בסיס אתריום, הודיעה על תוכנית ענק למימון ותמיכה במיזמי הגיימינג במסגרת האקוסיסטם שלה. התוכנית, תחת השם "Gaming Catalyst Program" (GCP) תקבל מקופת האוצר של פרויקט ארביטרום 225 מיליון מטבעות ARB, ששוויים כיום כ-215 מיליון דולר, שיחולקו על פני שלוש שנים.

מטרת התוכנית היא לעודד את ההכרה והשימוש ברשת ארביטרום כתשתית מועדפת ליישום ופיתוח אפליקציות משחקים מבוזרות, ולמשוך מפתחי משחקים וגיימרים לקחת חלק פעיל בקהילת ארביטרום ולתמוך בצמיחת הרשת והפרויקט.

תעשיית הבלוקצ'יין צומחת בקצב מסחרר!

הכשרה מקצועית, הסמכה רשמית ו-Boost לקורות חיים
רוצים לשמוע עוד?👇

ההצעה להקמת התוכנית הועלתה לראשונה במרץ, ואושרה על ידי הארגון האוטונומי המבוזר (DAO) של ארביטרום ב-7 ביוני, בהצבעה שבה זכתה לתמיכה של למעלה מ-75% ממחזיקי טוקן הממשל ARB.

רוב הכספים שהוחלט להקצות לקרן מיועדים למפתחי משחקים. פרויקטים בתחילת דרכם או בשלבים מוקדמים יוכלו להגיש בקשות למענקים של עד 500,000 ARB (כ-483,000 דולר במחירים הנוכחיים). לעומתם, חברות ופרויקטים בשלבים מתקדמים ומבוססים יותר יוכלו להגיש בקשה למימון בהיקפים גדולים יותר תוך כדי הצעת רכיבים של אחוזי בעלות, אופציות או מנגנוני אחרים כגון הנפקת טוקנים שיוחזרו לקופת האוצר ה-DAO של ארביטרום בתמורה להשקעה. 

שאר הכספים יחולקו כתשלומים נקודתיים עבור השלמת משימות ספציפיות (Bounties) לתחזוקת התשתיות והוצאות תפעול הנדרשות לניהול התוכנית. צוות ייעודי ינהל את הפעילות השוטפת, בעוד מועצה בת 5 חברים הכוללת מומחים לגיימינג, הון סיכון, אנליזת נתונים וממשל של ארגונים מבוזרים תספק פיקוח אסטרטגי.

המסגרת הפיננסית של GCP מגבילה את הוצאות התפעול ל-25 מיליון דולר, וכל חריגה תדרוש אישור מפורש מהDAO המבוזר של ארביטרום. מיזם הגיימינג המבוזר Treasure DAO בירך על אישור ההצעה בציוץ: "ארביטרום היא הבית של הגיימינג – הבה נעשה קסמים יחד."

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן