בורסת בינאנס (Binance) – המדריך המקיף לשימוש בזירת המסחר

בורסת בינאנס (Binance)

זירת המסחר בינאנס (Binance) היא אחת מהמפורסמות כיום בשוק המטבעות הדיגיטליים.

בורסת Binance כבר מכילה מעל 100 מיליון משתמשים והיא בעלת נפח המסחר הגדול ביותר נכון לכתיבת מילים אלו. כמו כן, מקפידה על שיפור הפלטפורמה והשרתים שלה, והגדלת מגוון המטבעות, הכלים והאפשרויות עבור משתמשיה. 

בבינאנס יש שווקי מסחר רבים, אל מול דולר, יורו, סטייבלקוינס, ביטקוין, את’ר, לייטקוין ו-BNB – המטבע הייחודי של הבורסה (פרטים בסוף המדריך).

בינאנס הוקמה ע”י צ’נגפנג זהאו, לשעבר מייסד OKCoin (בורסת ענק בתחום) בסין, אך מהר מאד עברה למלטה שבאירופה – בה מתפתח אקו-סיסטם חדש שכולה סביב בלוקצ’יין ומטבעות דיגיטליים, ובינאנס צפויה לקחת בו חלק אינטגרלי.

כחלק מפעילותה הקימה בינאנס בורסה מבוזרת באמצעות המטבע BNB, ומשקיעה מיליונים בפרויקטים חדשים אשר קמים בתחום בשוטף.

במהלך 2021 בורסת בינאנס נתקלה בקשיים רגולטורים ואזהרות שיצאו נגדה מצד גופים ממשלתיים שונים בעולם. הדבר המלווה באי וודאות ולפיכך חשוב היה לנו לשתף עמכם, הגולשים, את התמונה הברורה ביותר. במידה ואתם מעוניינים להפקיד כספים בבינאנס באמצעות אשראי או להתחיל שימוש שוטף בפלטפורמה, צפו בסרטון הנ"ל תחילה:

לרכישת מטבעות בהטבה של 5%

Binance Widget Test

רכישת מטבעות עם כרטיס אשראי בבינאנס

על מנת לרכוש מטבעות דיגיטליים בבינאנס עם כרטיס אשראי, לחצו כאן.
לאחר שנכנסתם לאיזור הרכישה, תראו את המסך הבא (התמונה ברורה יותר בתצוגת דסקטופ):

Binance guide - new

עקבו אחר ההוראות, במידה ואינכם מצליחים, נסו להיעזר במדריך הבא: כל האפשרויות לרכוש ביטקוין בכרטיס אשראי

הפיצ'רים של בינאנס

בינאנס מתפתחת בקצב שקשה לעמוד בו וממשיכה להיות ספינת הדגל שמנתבת את התעשייה. כעת נסקור את הכלים והפיצ'רים שבינאנס מציעה המתחלקים למספר סקשנים מרכזיים: פיננסים, נגזרים, מסחר ופעילויות שונות.

ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק הקריפטו – כמו מקצוענים

למימוש הטבה חד פעמית ופרטים נוספים 👇

פיננסים – Binance Earn

Binance Earn הינו שירות שלם של מוצרים פיננסיים שבהם תוכלו להשתמש כדי להגדיל את החזקות הקריפטו שלכם, לרוב בצורה פסיבית. 

אפשר לחשוב על זה כעל סוג של חשבון החיסכון, רק שכאן התשואה גדולה משמעותית מחשבונות החיסכון המסורתיים – וזאת, למען הסר הספק, משום שהסיכונים גבוהים יותר.

בפועל, מדובר בשירות שדרכו בינאנס מאפשרת מספר סוגים של השקעה: הלוואות (להלוות לאחרים), סטייקינג (נעילת מטבעות לטובת דיבידנדים), ועוד.

בואו נעבור בין הקטגוריות העיקריות של Binance Earn כדי שתוכלו להבין איזה מכשירים מתאימים יותר לסגנון ההשקעה שלכם:

חיסכון גמיש (Flexible Savings) במטבעות דיגיטליים

אפשרות להפקיד למעלה מ-60 סוגי מטבעות ולצבור ריבית שמחושבת על בסיס שנתי ומשולמת על בסיס יומי, כאשר הפקדה ומשיכה של הכספים הן מיידיות וגמישות.

שימו לב בחשבון חיסכון גמיש הריבית משתנה באופן תדיר, ובינאנס מציגה את ממוצע הנע של ריבית 7 הימים האחרונים על מנת לסייע לכם לקבל החלטות. 

חיסכון קבוע (Fixed Savings) בקריפטו

חיסכון קבוע מציע תשואות טובות יותר אך החיסכון עצמו אינו גמיש או נזיל. כלומר מוצרי חיסכון קבוע נועלים את הגישה לכספים לטווחי זמן שיכולים לנוע בין 7 ל-90 ימים. לכן, אם אתם יודעים שלא תזדקקו לנזילות במקום אחר למשך פרק זמן מסוים, תוכלו לנעול אותם כדי להרוויח תשואה גבוהה יותר מחיסכון גמיש.

ככל שאתם בוחרים משך זמן ארוך יותר, כך הריבית שתשולם תהיה גבוהה יותר. כמו כן, בניגוד לחיסכון גמיש, בחיסכון הקבוע הריבית שנקבעת בעת ההפקדה במכשיר הפיננסי – לא משתנה. בנוסף, בעוד שבחיסכון גמיש הריבית משולמת באופן יומיומי, בחיסכון קבוע – היא משולמת בסוף התקופה.

אירועים מיוחדים שצצים מדי פעם בכרטיסיית הפעילויות. לרוב כמות המשתתפים מוגבלת, כלומר תצטרכו להיות מהירים כדי להירשם. פעילויות הלוואה מציעות תשואות גבוהות יותר ממה שבדרך כלל עושה חיסכון קבוע.

רוצה להגדיל את ההון שלך? ההכשרה המובילה והמקצועית בישראל. לשיריון מקום  לחץ כאן

מאיץ וגיוס המונים (Launchpool)

בינאנס ידועה כמעצמה בתחום, וכפועלת באפיקים רבים. אחד מהם הוא מאיץ לפרויקטים חדשים בתחום. כלומר, החברה חוקרת ומאיצה פרויקטים שהיא למעשה "שמה עליהם" את החותמת שלה, ולבסוף משיקה את הטוקנים שלה על גבי הפלטפורמה.

כל זה מתבצע בחסות ה-Launchpool. ההשתתפות בפרויקטים חדשים שמושקים על בינאנס כרוכה בנעילת מטבעות מסוג BNB או BUSD לטובת "Farming". נעילת המטבעות למעשה מזכה את המשתתפים ב-Launchpool במספר טוקנים חדש אשר מחולק באופן יחסי לכמות המשתמשים של בינאנס אשר לוקחים חלק ב-Launchpool. 

לרוב בינאנס מגבילה את משך זמן ההשתתפות לעד 30 ימים, כשלמעשה ניתן גם להרוויח טוקנים חדשים ברמה שעתית.

כאשר פרויקט חדש מושק, לוקח שבוע עד אשר הוא נכנס גם למסחר בבורסה. זה נותן יתרון למשתמשי ה-Launchpool אשר "קוצרים" מטבעות מהשלב הראשון.

Binance Liquid Swap

בינאנס מפעילה מנגנון מסחר אשר דומה באופיו לבורסה המבוזרת יוניסוואפ (UNI) ומאפשר לכם להפוך להיות עושי שוק ו/או תורמי נזילות ולצבור תמורה לכך ריבית.

על כך הרחבנו במדריך של יוניסוואפ, עם זאת, חשוב שתקחו בחשבון שהסיכונים ב-Liquid Swap ככל הנראה גבוהים יותר מאשר של החסכונות הגמישים או הקבועים.

חיסכון כפול (Dual Savings)

חיסכון כפול הוא מכשיר פיננסי מתקדם אשר מסייע לסוחרים מנוסים לגדר בצורה שמזכירה שימוש בנגזרים פיננסים כמו אופציות וחוזים עתידיים. הגידור באמצעות מכשיר פיננסי זה מתאפשר בעיקר בזמנים של תנודתיות נמוכה, וצפוי להיפגע יותר בזמנים של תנודתיות גבוהה.

האופן שבו הוא עובד מוסבר לעומק במדריך הבא של בינאנס, אך בקצרה: מפקידים מטבע דיגיטלי ומרוויחים תשואה שבתום המועד ניתן יהיה לבחור כיצד רוצים שתשולם מבין שתי אפשרויות של נכסים, המטבע עצמו (לרוב ביטקוין) והסטייבלקוין נגדו (USDT או BUSD). 

במידה וערך המטבע בתום התקופה גבוה ממחיר הסטרייק הנקוב בעת רכישת המכשיר הפיננסי, אזי ניתן יהיה להרוויח יותר אם בוחרים לקבל את התשלום בסטייבלקוין. במידה וערך המטבע בתום התקופה נמוך ממחיר הסטרייק, אז רצוי להישאר עם נכס הבסיס אשר כנגדו התקבלה הריבית.

מכשיר פיננסי זה אינו מומלץ לסוחרים מתחילים.

ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק הקריפטו – כמו מקצוענים

למימוש הטבה חד פעמית ופרטים נוספים 👇

כספת בי.אנ.בי (BNB Vault)

הכספת של BNB צוברת תשואות המשלבות מספר כלים שאת חלקם סקרנו (כגון חיסכון גמיש, Launchpool ואחרים), בכדי לתת לכם את התשואה הטובה ביותר אשר מחולקת על בסיס יומי.

ישנן אפשרויות למימוש הכספים בכל עת באמצעות שתי שיטות: פדיון מהיר ופדיון רגיל. הפדיון המהיר מאפשר לכם לפדות את ה-BNB שלכם באותו יום בו הגשתם את הבקשה, אך תאבדו את הריבית שנצברה באותו יום. הפדיון הרגיל יחזיר את כספכם למחרת, אך עדיין תהיו זכאים לריבית שנצברה באותו יום.

הרעיון מאחורי המכשיר הפיננסי של BNB Vault הוא שע"י זה שפשוט תפקידו BNB בכספת של בינאנס ותתנו לצוות הבורסה "לבחור" איפה להשתמש ב-BNB (האם כסטייקינג, האם כהלוואה וכו'), הריבית שתקבלו על פני זמן תהיה גבוהה יותר.

בריכת הכרייה של בינאנס (Binance Pool)

בינאנס פול (Binance Pool) היא התאגדות של כורי מטבעות דיגיטליים תחת בינאנס. כורים מכל רחבי העולם נוטים להתאגד אחד עם השני על מנת לכרות ביחד ולפצל את הרווחים בין המשתתפים בבריכת הכרייה. הסיבה לכך טמונה בקושי לכרות מטבעות דיגיטליים לבד בהינתן כמות הכורים שמנסה בו זמנית, ולכן כלכלית נכון יותר לחלוק רווחים וכוחות חישוב עם אחרים.

בריכת הכרייה של בינאנס הושקה באמצע 2020 ותומכת בכרייה ובסטייקינג של מטבעות רבים שמבוססים על מנגנון הוכחת העבודה ומנגנון הוכחת ההחזקה בהתאמה. למשל, כורי ביטקוין יכולים להתחבר לבריכת הכרייה של בינאנס.

בין היתרונות המוצעים ע"י הבריכה של בינאנס הם עמלות נמוכות, מומחיות, תמיכה במגוון רחב של מטבעות ושירותים פיננסים נלווים.

המטבעות הנתמכים הם: ביטקוין, ביקאש, BSV, ואת'ר.

כרטיס הויזה של בינאנס

בדיוק כפי שזה נשמע, בינאנס השיקה כרטיס ויזה ייעודי שנתמך אצל יותר מ-60 מיליון עסקים ברחבי העולם (כל עסק שתומך בויזה) והשימוש בו מתבצע על ידי המטבעות הדיגיטליים הנמצאים בארנק שלכם. השירות הינו חדש (נכון לכתיבת מילים אלו) מאחר וויזה החלה לאמץ את עולם המטבעות הדיגיטליים בחודשים האחרונים.

הכרטיס עדיין לא נתמך בישראל ולכן נרחיב עליו רק כשייתמך.

לקחת הלוואה בקריפטו (Crypto Loans)

בינאנס השיקה גם את Crypto Loans, שירות המאפשר לקיחת הלוואה של סטייבלקוינס או מעל 30 סוגי מטבעות דיגיטליים נוספים, כנגד ההחזקות שלכם בפלטפורמה. 

ההחזקות שלכם ישמשו כבטחונות, בין אם הם סטייבלקוינס ובין אם הם מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין, את'ריום ועוד 14 סוגים נוספים שניתן להעמיד כערבות.

ההלוואות ניתנות למספר מסגרות זמן שונות, והריבית נקבעת בהתאם: שבוע, שבועיים, חודש, 90 ימים ו-180 ימים.

ניתן להרחיב על כך בסקשן של Crypto Loans, תחת "Finance" בתפריט הראשי.

נגזרים פיננסיים

נגזרים פיננסיים הם סוג של חוזי מסחר אשר ערכם נגזר מנכס בסיס כלשהוא (למשל ביטקוין, את’ריום, מניות ועוד).כשמשתמש סוחר בנגזרים פיננסיים כמו חוזים עתידיים או אופציות, הוא אינו קונה או מוכר מטבעות דיגיטליים ישירות – אלא חוזה המתייחס למטבע ואשר הבורסה או הברוקר הם אלו שאמונים על תיווך בין צדדי החוזה

חוזים עתידיים ומתמשכים נקובים ב-USDT

באזור של USD-M Futures תוכלו למצוא מספר גדול של מטבעות דיגיטליים הנסחרים בחוזים עתידיים רבעוניים וחוזים מתמשכים (Perpetuals). לכל מטבע מתאפשרות רמות מינוף שונות בהתאם למידת הנזילות שלו, כמו גם שימו לב כי הריבית משתנה בהתאם לסוג החוזה וסוג המטבע הדיגיטלי. 

כאשר אתם נמצאים ב-Binance Futures, אתם יכולים לגשת ללשונית Information ולקבל שם את המידע המלא על הריביות השונות בהתאם לרמות המינופים בשוק.

חוזים עתידיים ומתמשכים נקובים במטבע הדיגיטלי הנסחר

מאוד דומה למסחר בחוזים עתידיים מול USDT, רק שכאן נכס הבסיס הוא מטבע שאתם בוחרים. לצורך הדוגמא, אם אתם רוצים להגדיל את כמות ה-ADA שברשותכם, תפקידו ADA לחשבון COIN-M Futures שלכם, והמסחר יעשה ביחידות Cont של 100 דולר אך החשבון הכולל ייחשב כ-ADA.

כך, אם נכנסתם לפוזיציה על ADA במחיר של $1, והמטבע עלה ל-$1.1, אזי הרווחתם 10%, אך במקום לראות את הרווחים כ-$0.1 פר מטבע, הרווחים יהיו נקובים באלפי מטבעות ה-ADA שיתווספו לכם לחשבון.

ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק הקריפטו – כמו מקצוענים

למימוש הטבה חד פעמית ופרטים נוספים 👇

אופציות וניל (Vanilla Options)

בינאנס השיקה לאחרונה מסחר באופציות אירופאיות על ביטקוין וצפויים להתווסף בקרוב מטבעות נוספים.

אופציות הן מכשיר פיננסי מאד מתקדם ולכן איננו ממליצים להתעסק עם סוג מסחר זה אלא אם אתם ממוקצעים באופציות.

טוקנים ממונפים (Binance Leveraged Tokens)

טוקנים ממונפים הם נכסים סחירים בשוק הספוט בבינאנס. כל טוקן ממונף מייצג סל של פוזיציות פתוחות בשוק החוזים.

הטוקנים הממונפים הראשונים שהיו זמינים בפלטפורמה הם BTCUP ו-BTCDOWN. האחד שואף לייצר רווחים ממונפים כאשר מחיר הביטקוין עולה, בעוד השני שואף לייצר רווחים ממונפים כאשר מחיר הביטקוין יורד. 

רווחים ממונפים אלה מסתכמים בין 1.25x ל-4x, והיחס משתנה בלייב בהתאם להיצע והביקוש.

לדוגמה, ניתן לרכוש את הטוקן BTCUP ובמידה וביטקוין עולה 10% אך הטוקן נמצא בשלב של מינוף 3X, אזי מחזיקי הטוקן ירוויחו 30%.

נכון לעכשיו, טוקנים ממונפים של בינאנס רשומים ונסחרים ישירות רק בבינאנס, ואין אפשרות למשוך אותם לארנק פרטי. 

לידיעתכם, טוקנים ממונפים מבינאנס אינם מונפקים ברשת בלוקצ'יין אלא זמינים בפלטפורמה בלבד.

שימו לב, על פי תנאי השימוש בינאנס רשאית לשנות את המינופים ככל שברצונה ולכן אם אינכם מנהלים מעקב הולם על התנהגות המינופים רצוי שתימנעו ממסחר בטוקנים הללו שכן ניהול הסיכונים חשוב.

קרב (Battle)

בינאנס השיקה פונקציה חדשה שנקראת "קרב". נכון לכתיבת מלים אלו המטבע היחידה שזמין בזירת הקרב הוא ביטקוין.

השתתפות בקרב משמעותה שמשתמש יכול לפתוח פוזיציה נגד משתמש אחר כדי לצבור נקודות. אם משתמש אחד סבור שהמחיר יעלה ב-5 הדקות הקרובות הוא יכול לבחור באופציית "לונג", וההפך הוא הנכון. 

על כל "לונג" מוכרחת להיות התאמה של "שורט" כך שאם בחרתם צד אחד, עליכם לחכות שמישהו יתפוס את הצד הנגדי. 

ישנה אפשרות לעצור את הקרב אחרי 2 דקות, וגדלי החוזה המוצעים מתחיל ב-$1 ועד $500.

ניתן להשתתף בקרב עם מינוף מבודד של עד פי 125 והעמלות זהות לעמלות המסחר בבורסה.

ככל שצוברים יותר נקודות כך אפשר לזכות בתגים חדשים שמאפשרים יותר הזדמנויות לרווחים נוספים ותגמולים אחרים.

שימו לב, זהו פיצ'ר שהוא לא פחות מקזינו – מדובר ברולטה לכל דבר ועניין – ואנחנו לא ממליצים על שימוש בפיצ'ר מאחר והוא מעודד שימוש לא מחושב בכסף שלכם.


מסחר (Trade)

אזור זה בבורסה מתייחס לסוגי המסחר האפשריים החל מהמרה מהירה ומסחר ספוט, דרך מסחר בין עמיתים ועד מסחר במינוף ובטוקנים-מגובים-במניות.

מהן האפשרויות הזמינות לכם?

 • המרה מהירה (Convert) – ממש כמו שזה נשמע, הדרך הקלה והידידותית ביותר להחליף בין שני סוגי נכסים/מטבעות ללא התעסקות בזירת המסחר עצמה. שימו לב שהעמלה גבוהה כאן יותר מאשר מסחר בספוט.
 • קלאסי (Classic) – זירת המסחר הקלאסית, שימוש בסיסי בפונקציות מסחר שונות כמו פקודות לימיט ומרקט.
 • מתקדם (Advanced) – מאוד דומה למסחר הקלאסי, התצוגה מעט שונה ומאפשרת יותר אופציות מעקב ומסחר.
 • מרג'ין (Margin) – אחת מהאפשרויות המופיעה גם במסחר קלאסי וגם המתקדם, היא אפשרות למינוף ולקיחת הלוואה של עד פי 3 במגוון מטבעות (Cross) ועד פי 10 בזוגות מסחר ספציפיים (Isolated).
 • מסחר P2P – מסחר בין אנשים בתוך בינאנס. כלומר, ניתן למכור ולקנות מטבעות מאנשים אחרים שסוחרים בפלטפורמה באמצעות אמצעי תשלום שונים. זוהי אופציה מעט יותר מסוכנת מאשר אלטרנטיבות שעומדות בפניכם. עם זאת, רצוי שתדעו שהיא קיימת. האופן שבו זה מתבצע הוא ע"י הישענות על נאמן מטעם בינאנס. כלומר, שולחים את המטבעות לנאמן, שמקבל אישור כאשר ההעברה של הקונה מתבצעת למוכר, ואז הוא מעביר את המטבעות לקונה בניכוי עמלה.
  בין הסיכונים שקיימים באופציה זו היא Chargebacks על כרטיסי אשראי ופייפאל, והונאות רבות מסוגים שונים.
 • טוקני מניות (Stock Token) – טוקנים שלטענת בינאנס מגובים ע"י מניות באמצעות צד שלישי אשר לכאורה מפוקח – חברה בשם CM Equity. היתרון בטוקנים הללו הוא שמשתמש יכול לרכוש חלקיק ממנייה בצורה מהירה, ובנוחות של מסחר בתוך פלטפורמת מטבעות דיגיטליים. נכון לכתיבת מלים אלו, הטוקנים הזמינים הם של קוינבייס (COIN), טסלה (TSLA), מיקרוסופט (MSFT), מיקרוסטרטג'י (MSTR) ואפל (AAPL).

   

  רוצה להיות סוחר ומשקיע מצליח? ההכשרה המובילה והמקצועית בישראל. לשריון מקום לחץ כאן
 

פיצ'רים נוספים

מלבד כל הפיצ'רים שצוינו עד כה (וכן, יש הרבה מהם) ישנם פיצ'רים נוספים שניתן למצוא בצד שמאל למעלה כאשר עומדים על הכפתור הבא:

Binance trade - new

להלן הפיצ'רים:

 1. לאנצ'פד (Launchpad) – מאפשר לכם להשתמש בטוקנים שלכם כדי להרוויח טוקן חדש, בחינם. כמות הטוקנים שתרוויחו היא פרופורציונלית לכמות הטוקנים שהפקדתם במאגר – ביחס למספר הכולל של הטוקנים המופקדים במאגר
 2. מחקר (Research) – בינאנס מבצעת מחקר מעמיק ומספקת תובנות מגובות נתונים ברמת מחקר מוסדית עבור כל משתתפי האקוסיסטם של המטבעות הדיגיטליים

ארנק טראסט (Trust Wallet) – ארנק קוד פתוח שנמצא בבעלותה של בינאנס ומאפשר מסחר, קניה, מכירה והחזקה של מטבעות רבים שנמצאים בבינאנס עצמה. הכנו לכם מדריך מלא על ארנק Trust.
אגב, הארנקים המאובטחים ביותר הם ארנקי חומרה, והארנק המומלץ ביותר הוא טרזור:

ארנק טרזור T

5/5

הארנק המוביל והמתקדם ביותר בשוק

מחיר: ₪1,200

ארנק לדג'ר ננו X

4.9/5

מארנקי החומרה הפופולריים ביותר בשוק

מחיר: ₪900

 1. אקדמיה (Academy) – האקדמיה של בינאנס בה תוכלו למצוא תשובות לכמעט כל השאלות שיש לכם בנוגע לפלטפורמה בפרט ובנוגע לתחום המטבעות הדיגיטליים בכלל –  בין אם אתם מתחילים או מתקדמים.
 2. ברוקר (Broker) – שירות של בינאנס עבור עסקים שרוצים לאפשר ללקוחותיהם את רכישה ומכירה של מטבעות דיגיטליים באמצעות בינאנס.
 3. צדקה (Charity) – קרן צדקה ללא מטרות רווח הפועלת לגיוס תרומות עבור משברי אקלים, רעב עולמי, מחלות ועוד.
 4. ענן (Binance Cloud) – פתרון All-in-One עבור שותפים להשקת מסחר בנכסים דיגיטליים במהירות. תשתית אלטרנטיבית במימון הטכנולוגיה, האבטחה והנזילות של בינאנס, המאפשרת לשותפים להתמקד בפיתוח עסקי ובתפעול. כלומר זהו פתרון של "קחו את איך שהבורסה שלי נראית ותפעילו אותה".
 5. בורסה מבוזרת (DEX) – בינאנס בנתה בורסה לכאורה-מבוזרת על בינאנס צ'יין (רשת הבלוקצ'יין של בינאנס) ומכאן ניתן לגשת לסחור בה גם כן.
 6. מעבדה (Labs) – קרן לפיתוח תשתיות ויוזמות שהשיקה בינאנס כדי להשקיע ולהעצים יזמים, פרויקטים וקהילות של בלוקצ'יין ומטבעות דיגיטליים.

בינאנס – יתרונות

 • עמלות נמוכות למסחר בבורסה (0.1% לעסקה רגילה, אך 0.075% אם משתמשים ב-BNB – הרחבה בסוף המדריך)
 • עמלות של 0.5% ברכישה ‘מיידית’ + עמלות סליקת אשראי של כ-2% לרוכשים באשראי אם בוחרים בדולר
 • מגוון רחב מאד של מטבעות למסחר
 • נפח מסחר גבוה
 • רמת אבטחה גבוהה
 • עדכונים שוטפים בפלטפורמה
 • חוויית משתמש נהדרת
 • פיתוחים חדשניים וכלים מגוונים למסחר וחיסכון
 • לבינאנס קרן ביטוח שמונה מעל 100 מיליון דולר במידה ומשהו רע קורה

בינאנס – חסרונות

 • איננה מפוקחת
 • עלולות בעיות בהחזרת כספים לבנק
 • עמלות משיכה לארנק די גבוהות (אם כי זה לא אשמתה לחלוטין)
 • תמיכה איטית ומסורבלת
 • רשתות הבלוקצ'יין של בינאנס מאוד ריכוזיות
 • מתנהגת כקזינו וגורמת לאנשים שלא לנטרל רגשות במסחר

  רוצה להגדיל את ההון שלך? ההכשרה המובילה והמקצועית בישראל. לשיריון מקום לחץ כאן
 

אז איך סוחרים בבינאנס?

ראשית, עליכם להיכנס לזירת המסחר (רישום דרכנו יקנה לכם 5% הנחה) ולהירשם בפינה הימנית העליונה שם יופיע Register באופן הבא:

גילוי נאות: מדובר בקישור הפנייה, על מנת ש-CryptoJungle יוכל להמשיך להתקיים. אם אהבתם את הסקירה והמדריך, נשמח אם תבצעו את ההרשמה דרכנו.

register to binance בינאנס הרשמה

מלאו את פרטיכם האישיים (אימייל, סיסמא), אשרו את תנאי השימוש ב-Binance ולחצו על Register. שימו לב, במהלך ההרשמה תינתן עבורכם האפשרות להזין אימות דו שלבי דרך Google Authenticator. אנו ממליצים בחום לעשות זאת, שכן מדובר בשכבת אבטחה נוספת.

בעמוד הראשי יופיעו בפניכם שערי המרות של מגוון רחב של מטבעות שונים אל מול 4 המטבעות הבאים:

 1. BNB (המטבע של בינאנס, ראה/י נספח בסוף המדריך)
 2. BTC (ביטקוין)
 3. ETH (את'ריום)
 4. USDT (מטבע צמוד לדולר) 

על מנת להתחיל לסחור, עלינו להפקיד ביטקוין או אית'ר בזירת המסחר. לצורך כך, יש לבצע את הפעולות הבאות (מודגם עבור ביטקוין, תקף באופן דומה גם עבור את'ר):

בצד ימין למעלה רחפו מעל Funds. לפניכם תיפתחנה 4 אפשרויות: צפייה במאזן הנוכחי שלכם (Balances), הפקדות (Deposits), משיכות (Withdrawals) וצפייה בהיסטוריית הטרנסקציות שלכם.

לחצו על Deposits.

ב. בטבלה שנפתחה – לחצו על Deposit בשורה של BTC) Bitcoin) 

העתיקו (או סרקו ע"י לחיצה על Show QR Code) את הכתובת הציבורית של ארנק הביטקוין שלכם ב-Binance.

הכתובת שהעתקתם בסעיף קודם זו הכתובת אליה תצטרכו להעביר את הביטקוין שאיתו ברצונכם לסחור. בצעו את ההעברה מארנקיכם האישי לארנק הבורסה.

ברגע שפקודת העברת הביטקוין אושרה ברשת (תלוי בעומס, אמור להיות כחצי שעה), תוכלו לראות את יתרתכם ע"י ריחוף מעל Funds ולחיצה על Balances. בטבלה זה יופיע תחת Total Balance.

כעת אתם מוכנים להתחיל לסחור!

לחצו על Exchange ו-Basic.exchange binance מסחר בינאנסנתאר עבורכם את מה שאנו רואים:

 1. תיאור המטבע (שם, מחיר אחרון, שינוי ב-24 שעות אחרונות וכדומה)
 2. ספר הפקודות – אילו פקודות מוזנות כרגע ועומדות בפני מימוש
 3. גרף המטבע
 4. אפשרות למשחק עם מסגרת הזמן שרואים בגרף (למשל שעה, יום או שבוע)
 5. אפשרות לבחור את עומק ספק הפקודות ע"י לחיצה על Depth, ואף הגדלת הגרף למסך מלא
 6. רשימת הצפייה (Watchlist) – ניתן לחפש את המטבע בו נרצה לסחור (למשל כרגע אנחנו על VIA מול ביטקוין, נוכל לעבור ל-ADA מול ביטקוין) ולהתעדכן על מחירים.
 7. היסטוריית טרנסקציות של השוק בו נמצאים (המטבע) או לחלופין ניתן לראות את ההיסטוריה שלכם בלבד ע"י לחיצה על Yours.

Binance Platform - new

כעת, נתמקד בחלון התחתון של הקנייה ומכירה.

ישנן 3 סוגי פקודות

 • Limit – פקודה בה נזין את המחיר בו נרצה לקנות תחת Price, את סכום המטבעות תחת Amount ונלחץ Buy. במקרה כזה, הפקודה מתווספת לספר הפקודות ורק אם שער המטבע מגיע לשער הקנייה שלכם, תתבצע הרכישה.
 • Market – אם אינכם מעוניינים לתזמן את השוק, אתם יכולים לקנות במחיר המידי הזמין ביותר ע"י לחיצה על Market והזנת סכום המטבעות שתרצו לרכוש תחת Amount.
 • Stop-Limit – מדובר בפקודת לימיט (כמתואר למעלה), אך השוני טמון ב-Stop. לשונית Stop תהיה הטריגר להזנת הפקודה לספר הפקודות. לרוב משתמשים בסוג פקודה זו ל'עצירת הפסד'. נניח וקנינו את VIA ב-2819 כפי שמופיע לפניכם, לעתים נרצה להזין פקודת עצירת-הפסד במידה ושער המטבע יירד מ-2700. נזין ב-Stop את השער 2700, וב-Limit את שער המכירה (נניח 2699). זה מבטיח לנו שרק אם המחיר מגיע ל-2700 תתווסף הפקודה לספר הפקודות.

1באפשרותכם לעקוב אחר פקודות הרכישה (מכירה) ו/או להביט בהיסטוריית הפקודות שלכם על ידי לחיצה על Orders ß Open Orders או Orders ß Order History בצד ימין למעלה.

binance orders פקודות בינאנס

המטבע של בינאנס (BNB)

באפשרותכם לקבל 25% הנחה בתשלום העמלות על ביצועי עסקאות בפלטפורמה זו. על מנת לאפשר זאת, עליכם להיכנס להגדרות החשבון בצד ימין למעלה (לחיצה על הסמל של האיש) ולוודא כי תשלום עמלות באמצעות BNB מופעל.

כמובן שיש לרכוש מעט BNB (המרה של ביטקוין ל-BNB)  כדי שיהיה אפשר להשתמש באמור לעיל.

אפשרות זו מומלצת מאד מסיבה מובנת מאליה: 25% הנחה על העמלות שלכם.

איך מושכים מבינאנס לארנק או לחשבון הבנק

בנקים ישראליים אינם מוכנים לעבוד עם בורסה כמו בינאנס, שהיא בורסה זרה, לכן הפתרון הוא לעבור דרך נותן שירות ישראלי. ישנם שלושה נותני שירותים מרכזיים שפועלים בארץ "מרחוק". בשלושתם תיאלצו לעבור תהליך הרשמה (יצירת חשבון) והליך אימות זיהוי לקוח (שיתוף מסמכים מזהים):

בורסת ביטוסי (Bit2C)

bit22

ביטוסי הינה בורסה ישראלית של מטבעות דיגיטליים המאפשרת קנייה ומכירה של מטבעות  שונים.

ביטין (BITIN)

BITIN

ביטין הינו חלפן המאפשר קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים במגוון דרכים.

ביטס אוף גולד (Bits Of Gold)

BOG

ביטס אוף גולד הינו חלפן המאפשר קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים.

מה ההבדל בין משיכה מבינאנס לארנק לבין משיכה לבנק?

משיכה של כספים לארנק תוכנה/חומרה שלכם זו משיכה שונה בתכלית ממשיכה לבנק, כלומר כאשר אתם מעוניינים להפוך את המטבעות הדיגיטליים שלכם לשקלים, יש לעבור את תהליך המשיכה לבנק. אך במידה ואתם לא רוצים להפוך את המטבעות לשקלים, אלא מעוניינים שהמטבעות יישבו אצלם ובשליטתכם המלאה, ההעברה הרלוונטית היא לארנק תוכנה/חומרה.

איך למשוך כסף מבינאנס?

בין אם אתם בארנק בטלפון, בורסה כאפליקציה בטלפון או בורסה במחשב, עליכם ליצור תחילה את המשתמש בנותן השירותים הישראלי (קרי לעבור את תהליך ההרשמה ואימות זיהוי הלקוח).

לאחר מכן, גשו לחלון הארנק בבורסה/ארנק ולחצו Withdraw או Send. קפצו חזרה לנותן השירותים והעתיקו את כתובת הארנק שהוא נותן לכם: כתובת ביטקוין למשיכת ביטקוין, כתובת אתריום למשיכת אתריום וכדומה. בבינאנס אגב, אם אתם מושכים אתריום, בחרו ברשת "ERC20" (כשתגיעו לשם, תבינו).

אחרי שהעתקתם והדבקתם את כתובת הארנק, וודאו כי 3 התווים הראשונים והאחרונים של הכתובת שהועתקה תואמים את זו שהודבקה – כדי לאמת שלא עשיתם טעות.

לבסוף, לחצו משיכה.

בביטס אוף גולד וביטין, זה יהיה חלק מתהליך המכירה, ומעבר השקלים לחשבון הבנק אמור להיות אוטומטי.

בביטוסי, ישנם שלבים נוספים שמתוארים במדריך. בקצרה: מכירה של הביטקוין/אתריום/לייטקוין בתוך הבורסה, מעבר לחלון ה"יתרה" ולחיצה על משיכה של שקלים.
binance guide 1

שימו לב, בשלב זה תצטרכו לבחור את הרשת הרלוונטית עבור המטבע שלכם וכמובן לוודא כי אתם שולחים את המטבעות לכתובת התומכת בו. לצורך הדוגמא, ביטקוין יהיה ברשת BTC, טוקנים שנוצרו על גבי את'ריום תצטרכו לשלוח דרך פרוטוקול ERC-20. מומלץ לוודא לפני השליחה את סוג הטוקן אותו אתם שולחים (התצוגה ברורה יותר בדסקטופ) .

not binance network

מה עוד אתם צריכים לדעת?

מומלץ שלא להעביר בין בורסות ישירות (למשוך בין בינאנס למשל לביטוסי) שכן על בסיס חלק מחוקי הלבנות הון יהיה מדובר בעבירה שעשויה לגרום לבעיות בהחזרת כספים לבנק ולכן רצוי למשוך קודם לארנק ואז להעביר לבורסה אחרת.

מיסוי – זכרו כי המרה בין מטבע למטבע היא אירוע מס.

ארנק טרזור T

5/5

הארנק המוביל והמתקדם ביותר בשוק

מחיר: ₪1,200

ארנק לדג'ר ננו X

4.9/5

מארנקי החומרה הפופולריים ביותר בשוק

מחיר: ₪900

לסיכום

בורסת בינאנס היא ככל הנראה הטובה ביותר בשוק כיום. היא מציעה מגוון רחב מאד של מטבעות, את נפח המסחר הגבוה ביותר, והמפתחים שלה תמיד עובדים על שיפור והתרחבות הפלטפורמה.

רוצה להיות סוחר ומשקיע מצליח? ההכשרה המובילה והמקצועית בישראל. לשריון מקום לחץ כאן

בינאנס (Binance)

9

נוחות שימוש

9.5/10

שירות לקוחות

8.0/10

מגוון מטבעות

9.0/10

עמלות

9.5/10

אמינות ומוניטין

9.0/10

Pros

 • מגוון רחב של מטבעות למסחר
 • עמלות נמוכות
 • מוניטין גבוה

Cons

 • שירות לקוחות איטי

שתפו:

צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.

281 תגובות

 1. שלום, יצרתם מדריך מעולה, שאפו.
  אשמח לעזרה.
  רכשתי 10 מטבעות ada באתר crypto.com. לאחר מכן ביצעתי העברה לארנק metamask, אלא שהמטבעות נעלמו ולא הגיעו ליעד. כעת אין לי מטבעות, לא ב"קריפטו קום" ולא ב"מטה מסק". לציין שאני רואה באפליקציה קריפטו קום שהמטבע לכאורה עבר ואת הכתובת אליה עבר, אבל בפועל אין מטבעות. מה עליי לעשות? תודה מראש.

 2. תודה רבה דור!
  ושאלה נוספת:
  אפשרי לסחור במטבעות דיגיטליים בבינאנס כקנייה/מכירה מבלי לצאת מחשבון בינאנס?
  זאת אומרת יש לי אפשרות למכור בבינאנס מטבעות ועם הערך הכספי שהרווחתי לקנות בחזרה מטבעות לאחר תקופה מסויימת?

 3. היי , אשמח לעזרה
  אני רוצה לרכוש מטבעות בביאננס ואז למכור אותם דרך נותן שירות ישראלי במזומן. לפי מה שהבנתי התהליך מתבצע כך:?
  1. אני משלם דרך כרטיס האשראי לבינאנס, הכסף מומר למטבעות דיגיטלים.
  2. מבצע משיכה של המטבעות לארנק הדיגיטלי האישי שלי.
  3. מגיע לנותן שירות ישראלי עם הארנק הדיגיטלי וממיר את המטבעות למזומן.
  אם זה אפשרי ואני מבצע ככה את התהליך אז הבנק לא אמור לדעת שהמרתי את המטבעות למזומן. ואין למדינה דרך לדרוש ממני מס בשווי של 25% על רווחים.?
  אף אחד לא יודע מה יש לי בארנק הדיגיטלי וגם המדינה לא יכולה לדרוש ממני מידע לגבי זה?

  1. היי,
   1. נכון, אפשרי גם לרכוש במספר דרכים שונות ואז להעביר לבינאנס או לבורסה אחרת
   2.נכון ומשם לארנק של נותן השירות הישראלי בתמורה לשקלים.
   3.הגופים המורשים בעיסוק מוכרים למדינה ומדווחים על הפעילות שלהם – דרושה הזדהות מולם עם תעודת זהות/רישיון/ דרכון וכו..

 4. היי דור,
  מצטער אבל לא ממש הבנתי את נושא רכישת המטבעות בבינאנס.
  האם כדי לרכוש מטבע מסויים אני חייב להפקיד ביטקוין או אתריום?
  ומה אני עושה אם אין לי ביטקוין או אתריום?
  האם אני יכול לרכוש ישירות דרך כרטיס אשראי\פייפאל\העברה בנקאית?

  שאלה נוספת:
  איך בתכלס אני מעביר את המטבעות שרכשתי בתוך בורסת ביננאנס לארנק שלי? (יש לי ארנק חומרה של טרזור)
  אני מתחבר למחשב שלי עם הכבל USB שמגיע עם הארנק? אם כן, מה אני צריך לעשות הלאה?

  תודה

  1. היי רן, אתה בהחלט לא חייב ביטקוין או אתריום, הדרך הנוחה ביותר היא לרכוש בכרטיס אשראי ישירות בפלטפורמה של בינאנס.
   לאור השאלות שלך אני ממליץ לך להבין את הבסיס של טכנולוגיית הבלוקצ'יין וכיצד שולחים ומקבלים מטבעות:

   https://www.cryptojungle.co.il/guides/trezor-the-complete-guide/trezorcoins/

   בהצלחה!

 5. היי דור. תודה רבה לא מצליח להגיב על התשובה שלך
  האם הכוונה שהכסףיהיה מסומן מכאן ולהבא, או שכל הכסףשגםעבר שם בעבר יהיה מסומן במידה ולהיה כזאת החלטה?
  אני רוצה לרכוש בכ.א. כל חודש ויש פער של 3.5 אחוז לטובת בינאנס… זה הרבה כסף מבחינתי

 6. תודה על התשובה דור.
  אני לא מצליח להגיב על התשובה שלך אז פתחתי חדש.
  אם הבנתי נכון יכול להיות שבעתיד הכסף יהיה מסומן מכאן ולהבא? או שכוונתך שיכול להיות שגם כל הכספים שעברו שם בעבר יהיו מסומנים?
  אני רוצה לנהל את כל הנכסים הדיגיטליים שלי בקראקן.
  אבל ברכישה בכ.א. יש פער של יותר מ 3.5 אחוז לטובת בינאנס. שזה הרבה כסף מבחינתי.
  תודה חג שמח ושנה טובה

 7. היי דור. תודה על המדריך .
  הייתי שמח לעזרה ב 2 שאלות.
  1) סיקרן אותי מאוד המשפט שכתבת "מתנהגת כקזינו, וגורמת לסוחרים שלא לנטרל את הרגש". כל כךמתחבר למשפט הזה . אני כבר שנתיים עם חשבון בינאנס בנוסף לחשבון ברוקרז רגיל וחשבון קריפטו נוסף. . ומשום מה, אין לזה הסבר, הכסף שיש לי בבינאנס מרגיש לי כמו משחק . אם בשאר החשבונות אני לוקח בשיקול דעת כל כניסה לטרייד ועושה תהליכים מושכלים. בבינאנס אין את זה. כמובן שהרווחים וההפסדים שם בהתאם. כמו רכבת הרים. חשבתי שזה רק אצלי ככה, אבל אני רואה שזה לא קשור אליי.
  האם אתה יכול לשים את האצבע למה זה ככה בבינאס? ראיתי שבשאר הבורסות לא רשמת את זה.

  2)לגבי העברה בין בורסות. דווקא זה דבר שזילזלתי בזה כי התקמצנתי על העמלה, אבל עכשיו אני יתחיל להקפיד ולתעד כל העברה.
  אבל יש לי שאלה.
  אני מחסל את החשבון בבינאנס ומעביר הכל לקראקן כי נמאס לי מהתחושת קזינו הזאת וגם חושש קצת ממה שקורה שם.
  אממה, הייתי רוצה להמשיך לרכוש דרך בנינאס ולהעביר לקראקן (דרך ארנק פרטי) , האם הכסף "מסומן" לרעה ברגע שהוא עבר דרך בינאנס, או שאם אני רק קונה באשראי ומושך לפרטי זה בסדר?

  תודה תודה תודה אין מילים ….

  1. היי רפי, איזה כיף לשמוע.

   1. מכיר את רובינהוד? האפליקציות והממשק ממכרים לא סתם, עיקר הרווחים של בינאנס מגיעים מעמלות על הלוואות (על פוזיציות,מינופים וכו..) זה משתנה ממקום למקום, לא ככה רק בבינאנס.
   2.להתנהל מול קראקן זה הרבה יותר פשוט (יש מדריך), כרגע הכסף לא "מסומן" אך זה יכול להיות בעתיד (נקווה שלא).

   בהצלחה:)

 8. שלום,
  אני רואה שBinance נותנים אפשרות להפקיד מחשבון הבנק, האם זה תואם גם לבנקים ישראלים או שצריך לרכוש ביטקוין בbit2c ולמשוך אותם לBinance?

  שאלה נוספת, האם המיסוי עובד כמו רווח על מניות? משמע 25 אחוז על הרווח או 25 אחוז מגן מס על ההפסד, אם כן איך מבצעים את הדיווח לרשויות?

 9. היי
  3 שאלות קצרות.. אשמח לתשובות:

  1. לגבי מכירה של ביטקוין ומשיכת הפיאט לבנק ישראלי:
  ראיתי שניתן לעשות העברה לבנק ישראלי דרך הארנק EDGE, מה נותן לי להירשם בנוסף גם לאתר של ביטס אוף גולד? ממה שראיתי ההעברה דרך אדג' נעשית בכל מקרה דרך ביטס אוף גולד.

  2. יש לך המלצה לארנק שממנו ניתן למכור ADA/cardano ולהעביר ממנו לבנק ישראלי? אדג' אינו תומך במטבע זה.

  3. בבינסס ישנה אפשרות להמיר או למכור מטבעות קריפטו לפיאט ואז לעשות משיכה של הפיאט לכ"א ולקבל את הכסף.
  האם לא ניתן כך להעביר כסף ישירות מביננס לחשבון ישראלי? זה יחסום אותי בסוף התהליך?

  1. היי ירדן, הנה התשובות:
   1.אני חושב שיש שם רק אופציית רכישה ולא העברה ישירה לבנק. אדג' מקושר לביטס אוף גולד ולכן יש צורך לפתוח שם משתמש על מנת להעביר את הכספים לשם, מביטס אוף גולד, ביטוסי או ביטין (נותני שירות ישראלים), ניתן למכור את המטבעות תמורת שקלים ולהעביר ישירות לחשבון הבנק.
   2.האופציה המומלצת ביותר היא להמיר את המטבעות לביטקוין או אתריום מאחר וכל נותני השירות הישראלים תומכים בהם. לאחר ההמרה אפשר להמיר לשקלים.
   3.העברות בנקאיות ל/מ בינאנס הן מורכבות וספק אם יצליחו. אנשים רבים איבדו את כספם בדרך, זו אופציה לא מומלצת כלל. כמו שעניתי בשאלות הקודמות. ישנה אפשרות להעביר מבינאנס לנותן שירות ישראלי וממנו למשוך לבנק.

   הצינור הקל והנכון ביותר לבנקים ישראלים (אלו שמקבלים רווחי/הפסדי קריפטו) הם נותני השירות הישראלים. בהצלחה 🙂

 10. שלום רב
  רכשתי מטבע shiba דרך אפליקציה של BINANCE עם כרטיס אשראי של MASTER CARD , באתר של BINANCE
  מופיע "בהיסטוריית קניית מטבעות דיגיטליים" פרטי העסקה- , סכום הרכישה, באיזה שער, עמלה, כמות המטבעות ותאריך ביצוע העסקה.
  עבר יום שלם ואין חיוב של כרטיס האשראי, מעבר לכך בשום מקום אחר אין תיעוד לעסקה, יתרה מכך באפליקציה רשום שלא ניתן לקנות את המטבע shiba באמצעות מטבע פיאט וצריך קודם לקנות USDT .
  עכשיו השאלות: האם התבצעה רכישה בפועל? אם כן, תוך כמה זמן יופיעו המטבעות לזכותי באתר BINANCE וחיוב בכרטיס אשראי?
  איפה אני אמור לראות את המטבעות באתר BINANCE חוץ מ-בהיסטוריית קניית המטבעות?

  1. היי שלומי, אתה אמור לראות אותם במסחר ספוט שלך, שנקרא Spot & fiat Wallet, במידה וזה לא מופיע שם ככל הנראה העסקה נכשלה, שים לב שבהיסטוריה אתה יכול לראות תיעוד של עסקאות שבוטלו. אני מניח שזו הסיבה שאתה גם לא רואה את החיוב באשראי. כמו כן, כדאי לפעול לפי ההוראות ולרכוש סטייבלקוין או ביטקוין ואיתו לרכוש את המטבע שברצונך להחזיק

 11. אהלן,
  תודה ושוב תודה כל פעם על העזרה הבלתי פוסקת
  רציתי לדעת האם כאשר אני סוחר בבינאנס בltc ובada כאשר אני רוצה לראות את סקירת הארנק שלי אני רואה שהוא כותב לי כמה דולר יש לי היום מוערך אני רואה שזה משתנה כמובן כל הזמן, אבל שמתי לב שלמרות שאני סוחר כל הזמן במטבעות למול usdt הוא רושם לי כמה זה שווה למול הביטקויון, עכשיו אני לא מבין האם הירידות והעליות קשורות גם לירידות והעליות של ביטקויון למרות שמעולם לא סחרתי מול הביטקויון, ויש פעמים שיש שינויים כאשר המטבעות שקיימות לי זה רק ליטקוין וקרדנו, השינוים האלה קשורים גם לירידות והעליות של הביטקיון או לא?
  וא"כ מה הקשר שהם רושמים לי כמה ביטקויון זה שווה היום.
  תודה רבה רבה

  1. היי יעקב, כיף לשמוע. החשבון שלך מראה לך כמה דולר הוא שווה וכמה ביטקוין הוא שווה בהתאם למחיר של ביטקוין מול הדולר. כמובן שכל החישוב הזה משוכלל ב-ADA/BTC וב-LTC/BTC. במידה וביטקוין לא זז במחיר אך אתה מחזיק לייטקוין שעולה מול הדולר, החשבון שלך יגדל דולרית ולכן גם בכמות הביטקוין שווה.

 12. היי דור.
  תודה על העזרה עליתי על הבעיה וגם הפיתרון שבה.
  אני לא יודע אנגלית טוב מידי במיוחד שבבורסה יש הרבה מונחים קשים אפי' בעברית אז עשיתי לעצמי בהגדרות שבינאנס תיהיה בעברית, [אגב חבל שהמדריך הוא על אנגלית בעוד שיש כבר עברית מטעמם באתר,] שמתי לב שכאשר הם שולחים לי את הקוד הוא נשלח במייל באנגלית ויכול להיות שבגלל שהדף שלי הוא בעברית סדר המספרים הוא בעייתי מאיזה שהיא סיבה.
  ולכן למי שיש את הבעיה הזו הפיתרון לשנות את הממשק לאנגלית ואז להעתיק את הקוד בשדה הכתיבה. עשיתי את זה פעמיים כשהיה לי בעיה וזה נפתר.
  מכיון שאני לא מייעץ מטעם האתר קחו בערבון מוגבל את השיטה. לי זה הלך.
  בן ודור תודה על הכל.
  אז שיהיה לכולם בהצלחה בעסקים 😉

 13. היי דור
  תודה על העזרה,
  יש לי בעיה כעת התחברתי לבינאנס דרך מחשב אחד ולאחמ"כ אני התחברתי דרך מחשב נוסף הוא ביקש ממני קוד זיהוי דרך המייל מילאתי את הקוד וזה עבד לי במחשב הנוסף,
  למחרת אני חוזר להשתמש במחשב הרגיל שלי ואני רואה שזה מוגדר כמכשיר חדש הוא שולח מייל אני מעתיק ואז לאחמ"כ המסך הופך ללבן ולא מתקדם כלום.
  ההזוי והטירוף בזה שאני מנסה ליצור אתם קשר וכל פעם שאני משאיר את המייל הם משאירים הודעה שמשהוא השתבש.
  מה אני יכול לעשות אתה מכיר את הבעיה אני חייב עזרה.
  אגב אין לי גישה לקבוצה בוואטצאפ ובפיסבוק אז אם תוכל להסביר לי בהודעה כאן

  1. נשמע בהחלט כמו באג קלאסי, אולי זה קורה בגלל שאתה מתחבר משני מכשירים בו-זמנית? אני חושש שרק התמיכה של בינאנס רלוונטית בנושא. בלי קשר מצרף לך את הפוסט הרלוונטי ביותר:
   https://www.facebook.com/groups/ilcrypto/learning_content/?filter=461340834929149&post=3004136996576581

 14. שלום וברכה בן,
  תודה על כל המדריכים, עזר לי בצורה יוצאת דופן.
  התחלתי לסחור עכשיו בבינאנס וקניתי באשראי ביט ורכשתי בו ליטקוין במסחר צמוד ביט, כרגע אני מעוניין למכור אותו אבל אני לא רוצה למכור אותו בביט כי אני מפחד אולי הביט ירד או שיהיה לי קשה לחשבן את גובה השער שאני מעוניין למכור את הליטקוין כי אני לא יכול כל רגע לראות האם היו שינוים במטבע.
  שאלתי ובקשתי היא, האם אני יכול למכור את הביט שלי למטבע צמוד הדולר,
  וכן האם המטבע הזה הוא גם מבוזר? או שהוא מטבע אמיתי?
  תודה רבה על כל העזרה והסבלנות
  יעקב

  1. היי יעקב, איזה כיף חשמוע.
   יש את זוגות המסחר מול המטבעות היציבים שנקראים סטייבלקוינס.
   אכן אתה יכול למכור כל מטבע כמעט אל מול מטבע יציב, הנפוץ ביותר זה טטר (USDT), תוכל למצוא את זוג המסחר מול ביטקוין בסימון הזה: BTC/USDT, אותו דבר עם לייטקוין LTC/USDT וכו..
   מטבע יהפוך לאמיתי אם בני אדם יחשבו שהוא אמיתי, זה סדר מדומיין. לגבי הביזור, אתה מתכוון ללייטקוין? לא מבוזר כמו ביטקוין, רחוק מכך. מצרף לך מדריך של סטייבלקוינס ושל לייטקוין:

   https://www.cryptojungle.co.il/what-are-stablecoins/
   https://www.cryptojungle.co.il/coins/litecoin/

 15. שלום לכם!
  ראשית אני רוצה גם להודות על התמיכה שלכם בתחום הקריפטו בארץ. למדתי מהמארים שלכם המון!
  שנית ראיתי שהגבתי למישהו פה בתגובות שעדיף לקנות ביטקוין או איתריום בביטוסי כי זה יוצא יותר משתלם מבחינת עמלות.
  בדקתי עכשיו ובביטוסי רוצים ממני בסביבות 5.7% עמלה על קנית איתריום ובבייננס אם אני קונה בכרטיס אשראי בדולרים זה יוצא לי 4%. גם מבחינת עמלות משיכה לארנק בייננס יותר משתלם.
  האם אני מפספס משהו או שהקנייה דרך בייננס באמת יותר משתלמת?
  תודה מראש!

  1. היי רון, איזה כיף לשמוע!
   בביטוסי בשבועות האחרונים נוצרה פרמיה די גבוהה, כלומר, אין מוכרים שמוכנים למכור בפחות מ4-5% מעל המחיר שוק, לפעמים זה גם עולה יותר. לכן כל עוד יש פרמיה כזו, משתלם יותר לקנות במקומות עם עמלה נמוכה יותר.
   אני מניח שהמצב הזה יתאזן באיזשהו שלב.
   בהצלחה:)

 16. היי,

  קודם כל מגיע לכם שאפו ענק – המאמרים באתר מעולים ועוזרים להיכנס לג׳ונגל הקריפטו בצורה חלקה. תודה רבה!

  יש לי מספר שאלות:
  1) ציינתם במאמר הזה את המשפט הבא: ״מומלץ שלא להעביר בין בורסות ישירות (למשוך בין בינאנס למשל לביטוסי) שכן על בסיס חלק מחוקי הלבנות הון יהיה מדובר בעבירה שעשויה לגרום לבעיות בהחזרת כספים לבנק ולכן רצוי למשוך קודם לארנק ואז להעביר לבורסה אחרת.״ עם זאת, כן רשמתם פה בתגובות שאפשר להעביר את המטבעות מבינאנס ישירות לביטוסי. תוכלו להבהיר מה הצעדים המומלצים שיש לבצע כדי להעביר Bitcoin או Ethereum לחשבון הבנק בהצלחה?

  2) מהן עמלת ההעברה של Bitcoin ו-Ethereum, בין אם אני מעביר לארנק הפרטי שלי או לחלפן ישראלי (לדוגמה: ביטוסי)? יש דרך להוזיל את העמלה, למשל ע״י המרה למטבע BNB? אם כן, כמה תעלה המרה מ-Bitcoin / Ethereum ל-BNB?

  3) אני מסתכל על כל הפעולות בבינאנס תחת העמוד Fiat and Spot ואני לא מצליח להבין מה ההבדלים בין Withdraw לבין Deposit. אשמח להסבר.

  4) האם יש דרך להמיר מטבע כלשהו בבינאנס (Bitcoin, Ethereum וכו׳) לכסף פיאט, או שהדרך היחידה להמיר מטבעות בבינאנס לכסף פיאט היא ע״י העברת הכסף לחלפן ישראלי ומשם לחשבון הבנק שלי?

  תודה רבה!

  1. היי ברי, אני שמח לשמוע.
   1.אכן אפשר להעביר בין בורסות ישירות, זהו שיקול שלך בלבד אם לקחת את הקיצור דרך הזה שהוא לא מומלץ. השלבים להעברה לבנק כאן:
   https://www.facebook.com/groups/ilcrypto/permalink/457031535431713
   2.העמלות משתנות בין הפלטפורמה ממנה אתה מושך (יש פלטפורמות עם עמלה קבועה משלהן) ובעמלת הרשת התלויה בעומסים. להמיר לBNB בשביל לחסוך עמלות זה יוצר המון אירועי מס ולא כדאי אם מדובר בהמרה לשקלים (מאחר וחלפנים ישראלים לא מקבלים BNB ממה שידוע לי)
   3.Withdraw זה משיכה. Deposit זה הפקדה
   4.יש אופציה להעביר לסטייבלקוין דיגיטלי. USDT, USDC, BUSD וכו.. אך המטבעות ישארו ב"עולם הקריפטוגרפי" יש כמובן גם את האופציה להמיר לשקלים לחשבון הבנק כפי שציינתי.

   בהצלחה

 17. היי
  איך אני מבצע הפקדה של ביט'וין לארנק
  אני לא מוצא את מספר הארנק שלי……
  איך אני מוצא אותו? היכן הוא נמצא?
  כשאני מנסה, נפתח לי אפשרות לסרוק ברקוד… היכן הברקוד נמצא?
  אשמח אם תוכלו להדריך אותו שלב שלב ברשותכם. תודה 😊

  1. עדיף לקנות או להעביר את המטבעות דרך חלפן (ביטין, ביטוסי, ביטס אוף גולד) במידה ואתה עושה זאת בסכום גדול ע"י העברה בנקאית (התהליך של קישור הבנק אל בינאנס הוא בירוקרטי ומורכב, לא שמעתי על מישהו שעשה זאת) באשראי התהליך פשוט ומידיי אך זה תלוי בגודל המסגרת שלך ובחברת האשראי.
   בהצלחה:)

 18. שלום רב, אני משתמש חדש ב binance (כחודש) השבוע הוספתי כרטיס אשראי נוסף וביצעתי רכישה, היום ביקשתי לבצע רכישה נוספת אך לקראת סיום הרכישה קיבלתי הודעת שגיאה (אין שום בעיה עם הכרטיס עצמו) לאחר מספר נסיונות קיבלתי הודעה שהחשבון לרכישה מושעה זמנית, האם ידוע לכמה זמן ההשהיה נמשכת? כמו כן, קיבלתי מייל בו ניתנת אפשרול לערעור, אך הפרוצדורה נראת מורכבת, אודה לקבלת תשובה/ עזרה

  1. היי שלום, זו בעיה נפוצה, תנסה אשראי אחר/מטבע אחר. כמובן כפי שזה נשמע יש לך את האופציה להמשיך את התהליך מול בינאנס. התמיכה שלהם אמורה לעזור לך וכמובן להסביר לך לכמה זמן הרכישות חסומות.

 19. שלום רב, העברתי איתריום מבינאנס לארנק שלי בMetaMask( כדי לקנות מטבע אחר שאין אותו בבינאנס)ואני לא רואה אותו שם למרות שעברו כבר כ-20 שעות, כמובן שבדקתי כבר שהשם של הארנק תקין והכל על פניו נראה בסדר גם בבינאנס רשום שהעסקה הושלמה אבל בארנק מופיע לי 0 איתריום מה עלי לעשות?

  1. האם ווידאת שאתה מעביר על רשת ERC-20 ומקבל לכתובת של את'ר? בנוסף שים לב שלפעמים ברשת את'ריום יש עמלות מסויימות שאם אתה לא מוכן לשלם אותן העברה לא מבוצעת. במידה ועשית את הכל בצוה תקינה ואתה לא רואה את היתרה בשני הארנקים כדאי לפנות לתמיכה של בינאנס/מטאמאסק ולהיעזר בהם 🙂

 20. שלום.
  תודה על כל התמיכה. זה עוזר מאוד.

  שאלה- יש לי בארנק trust מטבעות btt שמופיע כ trc10.
  אני לא מצליח להמיר אותו לשום מטבע אחר,למשל bnb. באותו הארנק יש לי bttb שמופיע כ bep2 ואיתו אין בעיה.
  אשמח להבין כיצד עלי לפעול בכדי לאפשר המרות ברשת trc10.
  תודה רבה

  1. יכול לקרות לפעמים, תנסה לרכוש ביטקוין או USDT ואז להמיר, אם ניסית במחשב תנסה בטלפון ולהפך. אפשר לדבר עם חברת האשראי.
   אם כל האופציות הללו לא עוזרות, אולי כדאי לנסות בדרך אחרת (מזומן, העברה בנקאית).
   https://www.cryptojungle.co.il/how-to-buy-altcoins/

  1. היי נחמן, מה שלומך?
   השקנו שירות ליווי אישי וקבוצתי שיכול להיות רלוונטי עבורך.
   מוזמן לשלוח הודעה עם השם והטלפון שלך לעמוד העסקי שלנו בפייסבוק בשם CryptoJungle או למייל שלנו [email protected] על מנת שנוכל ליצור איתך קשר
   מקווה שנתראה:)

 21. שלום לכולם ,
  קניתי דוגיקווין בבינאנס אני לא מצליחה להמיר שם מדוגי לביטקווין אז מה שעשיתי העברתי לארנג אדג׳ שם המרתי מדוגי לביטקווין ואז ל bitesofgold להעברה לבנק .
  מה שקרה שבתוך כל התהליך הזה של ההמרות וההעברות איבדתי 30% מהכסף האם יש דרך זולה יותר? קצרה יותר?
  אשמח לתשובה מאחר וחדשה בתחום המטבעות

  1. היי לורין, שימי לב שבבנית חיפוס בבינאנס את כותבת DOGE, ומשם את מגיעה לזוג המסחר DOGE/BTC ומבצעת מכירה, כלומר מוכרת דוג' עבור ביטקוין.
   הגיוני שזה מה שקרה מאחר וכל העברות והעמלה הגבוהה באדג' הצטברו לך לסכום גדול (אני משער שלא העברת סכום גדול מהתחלה)

 22. אופיר שלום רב,
  אני מעוניין לקנות את מטבע wincoin, להבנתי אני רוכש את מטבע tether מבינאנס ואז ממיר אותו למטבע win,
  האם יש ארנק לנייד או ארנק קר למטבע win? או שאפשר להשאיר את המטבעות בארנק הבינאנס?
  מהי המלצתך?
  תודה,
  קובי

 23. קניתי בbinance ביטקוין ואיתריום והעברתי לארנק שלי, העברתי באמצעות bep20 מכיוון שלא היה לי את סכום המינימום הנדרש להעברה בecr20 או בbtc.
  אני רואה שעכשיו המטבעות הן btcb וethb, איך אני יכול להמיר אותם לשקלים ולמשוך לחשבון הבנק שלי?

 24. שלום בן ,
  לפני כשבוע בתאריך 20/04/2021 בצעתי משיכה מ binance לארנק ב blockchain. קיבלתי אישור העברה במייל, בהיסטורייה של משיכה בביינס רואה עיסקה בסטטוס "Completed", אך תרם רואה כסף בארנק של blockchain.מה עושים?

  תודה מראש
  בוריס

   1. היי דור,
    עדיין לא קיבלתי
    מבין שארנק blockchain לא ממולץ בכלל , אבל מה אני יכול לעשות עכשיו?
    שלחתי מייל ל pissedconsumer.com , אך לא קיבלתי תשובה
    למי אני יכול לפנות בנושא?
    תוכל לייעץ לי בבקשה
    תודה מראש
    בוריס