כנס הקריפטו השנתי של Bit2C יוצא לדרך, וסידרנו לכם הנחה!

Bit2C היא זירת המסחר הוותיקה (והיחידה) הפועלת כיום בישראל. בימים אלה, היא נערכת לקראת כנס הקריפטו השנתי שלה אשר ייערך ב-4 ביוני במלון ליאונרדו סיטי טאוור שברמת גן.

בשנה שעברה אירח כנס הקריפטו של Bit2C מעל 400 מובילי דעה, יזמים, משקיעים, סוחרים ורגולטורים. גם השנה, ישנו צפי למספר משתתפים דומה, במיוחד לאור עליות שערי המטבעות בחודשים האחרונים.

האג’נדה

בכנס, אשר נמתח על פני יום שלם (9:00-16:00), צפויים להישמע דעות ועובדות על נושאים רבים. ביניהם, ידונו הדוברים על מצב הבנקאות והמיסוי בישראל, ועל היבטים רגולטוריים – תוך התייחסות להתפתחויות הגדולות האחרונות בזירת המטבעות היציבים (Stablecoins), הנפקות טוקן דרך זירת מסחר (IEOs) ורעיון הטוקניזציה והנפקות ני”ע כטוקן דיגיטלי.

גם מצב השוק, בדגש על השקעות, הלוואות ומסחר, יידון בהרחבה. בכל זאת, ביטקוין רשם עלייה של מעל 150% מתחילת שנת 2019, וההתעניינות בקרב הציבור הנרחב חוזרת.

רשימת הדוברים מרשימה מאד וכוללת את ד”ר סיגל ריבון, מנהלת האגף המוניטרי בבנק ישראל אשר עומדת בראש הצוות ללימוד ובחינה של מטבעות דיגיטליים בהנפקת בנקים מרכזיים ותשוחח על מסקנות בנק ישראל לעניין הנפקת שקל דיגיטלי ועל המגמה העולמית בנושא. הרשות לני”ע תשלח אף היא נציגה, ד”ר גיתית גור גרשגורן. מנהלת המחלקה הכלכלית היוצאת, שעמדה בראש הוועדה של הרשות לבחינה ואסדרה של הנפקת מטבעות קריפטוגרפיים, תסקור את מסקנות הוועדה שבראשותה, וכיצד היא רואה את התפתחות השוק והרגולציה בנושא.

שורה של פאנליסטים תלווה את הדוברות המכובדות. ביניהם ניתן למצוא את מני רוזנפלד, יו”ר איגוד הביטקוין הישראלי, אלי בז’רנו, מנכ”ל Bit2C, תומר רביד, מנכ”ל ומייסד שותף ב-Bloxtax, טל אלישיב, מייסד שותף ושותף מנהל ב-Spice VC ומייסד Securitize ועוד.

פאנל כנס Bit2C
פאנל מומחים בכנס הקריפטו השנתי של 2019. מימין לשמאל: אלי בז’ראנו, מני רוזנפלד, דאעל שלו ומירב הראל.

נראה אתכם שם?

גם אני אגיע לכנס הקריפטו השנתי, ואני מצפה בקוצר רוח להיפגש עמכם!

אין ספק שההכרה העולמית בביטקוין ומטבעות דיגיטליים כגורם ‘משבש’ של הכלכלה ועולם המסחר הולכת וגוברת. כנסים מן הסוג הזה מוכיחים שגם כאשר הסנטימנט שלילי (בעקבות פריצות לזירות מסחר, הונאות וירידות המחירים של שנת 2018), הקהילה חיה ובועטת – וממשיכה להכין את הקרקע לאימוץ המוני.

כרטיסים ניתן לרכוש בלינק הבא במחיר של 140 ₪ במקום 190 ₪ תודות לקוד הקופון שארגנו עבורכם, גולשי וחברי קהילת CryptoJungle. קוד הקופון הוא: CRYPTOJUNGLE (תודו שהופתעתם!).

אגב, למי מכם שמעוניין, ניתן לרכוש גם בביטקוין במחיר של 5 מיליביט (0.005), באותו קישור.

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדש: קורס האונליין שלנו הושק ואתם מקבלים 30% הנחה!