ביטקוין חוזר אל מעל 71,000 דולר ברקע הפקדות שיא לקרנות הסל 

אתמול הוזרמו לקרנות הסל יותר מ-886 מיליון דולר בנטו - שיא שנחצה רק פעם אחת מאז השקתן; הערכות בשוק: ביטקוין יגיע ל-150,000-130,000 דולר עד אוגוסט 2025
ביטקוין מזנק עולה bitcoin up מחיר ביטקוין

הצבע הירוק שוב שולט: שער הביטקוין חצה היום שוב את קו ה-71,000 דולר ורשם בכך עלייה של יותר מ-3% ב-24 השעות האחרונות. ברקע עליות המחירים – הזרמת הון שיא לקרנות הסל של ביטקוין, שרשמו ביום שלישי גיוסים של יותר מ-886 מיליון דולר – הסכום הגבוה ביותר מאז מרץ והשני בגובהו מאז שהחל המסחר בהן בינואר השנה. 

קרן FBTC של פידליטי הובילה את הטבלה עם 378 מיליון דולר שהופקדו בה במהלך אתמול; IBIT של בלקרוק הגיעה למקום השני עם 274 מיליון דולר, ואפילו GBTC של גריסקייל רשמה הזרמה חיובית של 28 מיליון דולר לאחר תקופה ארוכה של משיכות כספים ממנה בשל דמי הניהול הגבוהים שלה.

הקורס הפרונטלי והראשון מסוגו בארץ ללימוד מסחר בקריפטו

מספר המקומות מוגבל - לכל הפרטים👇

לקרן ARKB המשותפת לחברת ההשקעות ARK ול-21Shares הופקדו 139 מיליון דולר, ו-BITB של ביטווייז הוסיפה עוד 61 מיליון דולר. עם הגיוסים של יום שלישי, רשמו 11 קרנות הסל לביטקוין את היום ה-16 ברציפות של הזרמות הון נטו.

הזכמות כספים לקרנות הסל לביטקוין. מתוך: farside.co.uk
הזרמות כספים לקרנות הסל לביטקוין. מתוך: farside.co.uk

בכיר בפידליטי ממליץ על 1%-5% הקצאה לביטקוין

עד היום קרנות הסל לביטקוין צברו סך הזרמות של 148.5 מיליארד דולר מאז השקתן. אנליסט סוכנות הידיעות הכלכלית בלומברג אריק בלצ'ונס ציין בחשבונו ב-X (לשעבר טוויטר) כי בסך הכל נכנסו לקרנות 3.3 מיליארד דולר ב-4 השבועות האחרונים. 

"יכולת ההתאוששות של קרנות הסל תוך עניין מחודש אחרי כמה ימים של מכירות מכוערות היא נדירה לסוג כזה של אסטרטגיית 'Hot Sauce' (אסטרטגיית השקעה בפרופיל סיכון גבוה, א"פ)". כתב בלצ'ונס בציוץ אחר. "זה מצביע על עוצמה".

מאט הורן, ראש האסטרטגיות לנכסים דיגיטליים בבנק ההשקעות פידליטי, טוען שרוב המשקיעים צריכים להקצות לפחות חלק קטן מתיק ההשקעות שלהם לביטקוין, ללא קשר לתזה שלהם על המטבע המבוזר. 

בראיון שנתן ל-CNBC הסביר הורן כי הקצאה קטנה, בדרך כלל בין 1% ל-5%, תהיה מספיק קטנה כדי למזער את הסיכון אם ביטקוין יירד לאפס, אך מספיק גדולה כדי ליהנות מכל עלייה אפשרית במטבע ובהגנה שלו מפני אינפלציה.

"ביטקוין יגיע ל-150,000 דולר עד 2025"

בינתיים, האנליסט והסוחר הוותיק פיטר ברנדט חוזה כי ביטקוין יכול להגיע ל-130 אלף דולר עד שנת 2025. לדבריו, מהלך השוק הנוכחי של המטבע מראה דפוס דומה למחזורים הקודמים שלאחר אירוע החציה

להזניק את הקריירה שלך – תעודת מומחה בלוקצ׳יין 
תעניק
 לך יתרון נדירלשריון מקום

להזניק את הקריירה שלך – תעודת מומחה בלוקצ׳יין תעניק לך יתרון נדירלשריון מקום

בניתוח שפרסם באתר האינטרנט שלו ברנדט הוא העריך שהמטבע הדיגיטלי המוביל יגיע לרמות מחיר של בין 130 ל-150 אלף דולר באוגוסט או ספטמבר 2025 אם ימשיך במסלול דומה למחזורים הקודמים.

לטענתו, היסטורית מועד החציה של ביטקוין היה כמעט באמצע בין תחילת השוק השורי לשיאו: הראלי האחרון החל 16 חודשים לפני החציה של 2020 והסתיים 18 חודשים לאחר מכן.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן