ביטקוין עוד רגע בן 10, וזו סיבה למסיבה!

ב-3 בינואר 2019 יחגוג המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון, ביטקוין, עשור ליצירתו ולפריצתו לתודעה העולמית. עשור שבהחלט היה בו הכול – אימוץ, שיפורים טכנולוגיים, עליות שערים והתעניינות מצד כל תאגיד, ממשלה או אדם פרטי.

10 שנים הן המון זמן. ב-10 שנים האחרונות, במקביל למסע המופלא של הביטקוין, הדפסנו אקדחים במדפסת תלת מימד, התקדמנו מ-iPhone 3G ל-iPhone X, אוכלוסיית העולם כמעט הכפילה את עצמה ורק ביבי עדיין ראש ממשלה.

ועכשיו, הגיע הזמן לסכם אותן – בחגיגה!

מסיבת העשור של ביטקוין מגיעה לאומן 17 בתל אביב

האומן 17 הוא המועדון אולי הגדול ביותר בתל אביב, ומהגדולים בארץ. ביום חמישי, ה-3.1, יתייצבו בו חובבי ביטקוין וקריפטו למסיבה שכולה מוזיקה, ריקודים, אוכל וגם אזורי אתנחתא בהם נוכל לדבר קצת על הא ועל דא.

הדלתות תיפתחנה כבר בשעה 20:00, וטקס הפתיחה החגיגי יחל בשעה 21:30. בערב יקחו חלק דיג'יי אנה הלטה, תקליטנית מובילה ומוכרת במועדוני האנדרגראונד והטכנו המובילים בארץ ובאירופה, עם 15 שנות קריירה וכריזמה מהפנטת. אחריה ישתלט על העמדה דיג'יי יוני ברגר, המוכר גם כ-"מיסטר קריפטו"! יוני, ממייסדי האתר קריפטופוטטו, גדל בסצנת מסיבות הטבע כתקליטן טרנס פסיכדלי, ומגיע עם סט שהכין במיוחד למסיבת העשור של ביטקוין.

אני מנחש ש"היי הייי היייייי" יהיה חלק מהסט, מה אתם אומרים?

כמה עולה התענוג?

הרבה בזכות איגוד הביטקוין הישראלי ונותני החסות (ביטס אוף גולד, DX.Exchange ואחרים), המסיבה מתאימה בהחלט לכל כיס.

למשלמים בשקלים, המחיר המלא הוא 177 ₪ אך ניתן להיעזר בקוד הקופון Bitjap10y ולקבל הנחה של כ-100 ₪ (82 ₪ סה"כ לתשלום). ניתן לבצע את התשלום וההרשמה באתר הבא.

אך כמובן שאם כבר מגיעים למסיבת היומולדת של ביטקוין, משלמים בביטקוין!

התשלום בביטקוין יתבצע באתר הבא, והעלות עבורכם תהיה 38 ₪ בלבד. לאלו מכם ש"פוחזים", כלומר אוהבים מעט סיכון, ניתן לפעול לפי המדריך הבא ואף לשלם באמצעות רשת הברק 24 ₪ בשווי ביטקוין בלבד.

אז נתראה שם?

כפי שאומר מני רוזנפלד, יו"ר איגוד הביטקוין הישראלי: "להלן הרשימה המלאה של תירוצים לגיטימיים להיעדרות ממסיבת העשור לביטקוין: אתם עולים באש, אתם מוחזקים בתא מעצר או מאסר בניגוד לרצונכם, ואתם מאושפזים בבית חולים. זהו."

אנחנו נהיה שם, ומצפים לראות גם אתכם!

שתפו:

Share on email
Share on facebook
Share on whatsapp

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך:

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שתפו את הפוסט עם חברים