רשימת הוידאו-בלוגרים, סוחרים ואנליסטים שאתם חייבים להכיר

סוחרי קריפטו

עולם המטבעות הדיגיטליים הוא עולם עצום. הוא משלב בתוכו כלכלה, טכנולוגיה, פסיכולוגיה ועוד שלל תחומים נוספים – והוא בתחילת דרכו. המון מידע זורם בעולם הזה – החל ממאות פרויקטים חדשים שנוצרים כל יום, דרך אלפי פרויקטים קיימים גם כך, ועד התפתחויות אקטואליות כגון רגולציה וחדשות.

אין ספק שרבים מאיתנו רוצים וצריכים קיצורי דרך. קיצורי הדרך הללו יכולים להיות באמצעות סקירות של פרויקטים, הדרכות למסחר, הדרכות של ניתוח טכני ואפילו עדכונים חדשותיים עם פרשנויות למשמעויות הפוטנציאליות שלהם. לכן סקרנו עבורכם את רשימת הוידאו-בלוגרים, סוחרי קריפטו והאנליסטים שעקבנו אחריהם זמן רב ומצאנו כי יש ערך רב בדברים שהם משתפים עמנו. חשוב להדגיש בשלב זה, שאיננו ממליצים לבסס פעולות מסחר על מקור אחד בלבד, אלא לאמת אותו במספר מקורות לפחות. כמו כן, כל פעולה שתבצעו היא על אחריותכם הבלעדית ואין לראות את הסקירה כייעוץ השקעות.

וידאו-בלוגרים – מי אתם?

ניקולס מרטן – Data Dash

ניקולס מרטן, הידוע בכינויו Data Dash, הוא יזם צעיר אשר התחיל את דרכו כ-Youtuber שמשתף את דעותיו בנוגע לעולם הקריפטו באמצע 2017. מהר מאד בנה סביבו קהילת תומכים ומאות אלפי עוקבים, ומיתג עצמו כבלוגר אמין אשר חולק כל אשר עולה לראשו בהקשר של פרויקטים בתעשייה, ניתוחים טכניים ועוד.

בערוץ היוטיוב שלו אפשר למצוא מדריכים לניתוח טכני, סקירות של מטבעות אלטרנטיביים ו-ICO, ראיונות עם אנשים בכירים בתעשיית הקריפטו ואף פרשנויות להתפתחויות אקטואליות. מעבר ליוטיוב, דאטא דאש פעיל גם בטוויטר ואף הקים אתר משלו.

חשוב להדגיש לגבי דאטא דאש, שעל אף טיב הסרטונים שלו – בינואר 2018 היה התגלה כי קיבל 300,000$ עבור קידום פרויקט מסוים, ללא גילוי נאות. דאטא דאש פרסם סרטון התנצלות ואף תרם חלק מהכסף לצדקה לאור חוסר השקיפות אל מול הקהילה שנבנתה סביבו. לכן, בעוד שסקירות הפרויקטים שלו חושפות אותנו למידע רב – עלינו לקחת את הפרשנויות שלו בערבון מוגבל (אם כי אני לא חושב שיקדם פרויקט ללא גילוי נאות יותר לאור הסערה שהייתה סביב זה).

5 המטבעות שניקולס מרטן ממליץ עליהם ל-2018.

קישורים רלוונטיים:

Boxmining

בוקסמיינינג פעיל מזה כשנה בעולם המטבעות הדיגיטליים. גם הוא, כמו Data Dash, התחיל מערוץ יוטיוב והתרחב לטוויטר ואתר אינטרנט משלו. Boxmining מאפשר פרספקטיבה נוספת, אם כי בניגוד ל-Data Dash הוא לא נוגע באלמנט של מסחר, אלא יותר בהסברים על פרויקטים, מדריכים על ארנקים, ראיונות וכדומה. נכון לכתיבת אלו ל-Boxmining יש כ-200,000 עוקבים ביוטיוב, שזה כמובן המון.

בוקסמיינינג משתף את 5 כללי האצבע לאבטחת הביטקוין שלנו.

קישורים רלוונטיים:

Chris Dunn

כריס דאן הוא ככל הנראה הוידאו-בלוגר הוותיק ביותר בעולם המטבעות הדיגיטליים, כאשר התחיל לפרסם סרטונים הקשורים בביטקוין כבר ב-2015. גם הוא כמו בוקסמיינינג ודאטא דאש משתף את דעותיו וסקירותיו על פרויקטים חדשים וישנים בשוק ופרשנויות לחדשות אקטואליות, אך הוא מתמקד בעיקר באסטרטגיות וטיפים למסחר.

https://www.youtube.com/watch?v=zZ-KTx2ty18&t=8s

כריס דאן משתף את 2 אסטרטגיות המסחר שלו למטבעות אלטרנטיביים.

קישורים רלוונטיים:

סוחרי קריפטו ואנליסטים

לפני שנפרט על הסוחרים ומנתחי הגרפים שאנו "יותר סומכים" עליהם, חשוב לנו להדגיש שאנו ב-CryptoJungle מאמינים יותר בניתוח פונדמנטלי מאשר בניתוח טכני. בעינינו מידע כמו מהות הפרויקט, מי עומד מאחוריו, מה צופה מפת הדרכים שלו וגודל הקהילה יש הרבה יותר משמעות ארוכת טווח מאשר ניתוחים טכניים. לפיכך, חשוב שתקחו כל ניתוח טכני שאתם נתקלים בו בעירבון מוגבל, וחפשו את הפונדמנטליות שתחזק אותו עבורכם. אם אתם מעוניינים להרחיב על כך, אתם כמובן מוזמנים לעיין בדף הקורס לכלים, ידע והעשרה בעולם המטבעות הדיגיטליים.

הדמויות שנחשוף עבורכם הן דרך מצוינת להיחשף להזדמנויות ולשמועות בשוק.

Josh Olszewicz

במשך תקופה ארוכה שאנחנו עוקבים אחרי ג'וש, ומופתעים כל פעם מחדש. ג'וש מכור לאינדיקטור Ichimoku Clouds, אשר לטענתו מתאים במיוחד לשוק המטבעות הדיגיטליים. הוא פועל הן ביוטיוב והן בטוויטר ומעלה ניתוחים טכניים של גרפים ממגוון רחב – החל מביטקוין ואת'ר ועד מטבעות אלטרנטיביים בעלי שווי שוק נמוך אך פוטנציאל (לפי ניתוח טכני) גבוה.

בעוד שביוטיוב עוקבים אחריו כ-20,000 אנשים בלבד, בטוויטר הוא דמות מפתח מוכרת בתעשייה והגיע לכמעט 100,000 עוקבים.

ג'וש הגדיל לעשות ובנה מדריך מקיף שמשתף את אסטרטגיות ניתוח הטכני שלו, וכיצד הוא משתמש באתר TradingView.

קישורים שימושיים:

WhalePanda

WhalePanda נחשב דמות מובילה בקהילת המטבעות הדיגיטליים, ומספק פניני חכמה על הפוליטיקה והאנשים שפועלים בתעשייה. בנוסף, הרבה קרדיט נזקף לזכותו של WhalePanda הפסודואנונימי (כלומר איננו יודעים מיהו) על מציאת פרויקטים מתחת לרדאר, בטרם הגיעו למיינסטרים.

WhalePanda פועל בטוויטר בלבד ויש לו כ-175,000 עוקבים.

קישורים שימושיים:

CryptoYoda

CryptoYoda הוא סוחר קריפטו מוכר מאד, אשר משתף המון את ניתוחיו הטכניים. יש לו כמעט 200,000 עוקבים בטוויטר, ומעבר לטוויטר הוא מנהל בלוג משלו באמצעות וורדפרס – ובו מעמיק אף יותר מהטוויטר. מה שמצוין ב-CryptoYoda, שתקף גם ל-WhalePanda, זה שהם משתפים (ReTweet) המון מידע שנתפס בעיניהם כחשוב או רלוונטי, וחושפים אותנו אליו גם כן.

קישורים רלוונטיים:

CryptoSqueeze

CryptoSqueeze הוא מנהל קרן גידור עבור השקעות במטבעות דיגיטליים, הוא כותב עבור המגזין הבינלאומי המוכר CoinTelegraph ופעיל בקהילה מזה זמן רב. הוא מספק חיזויים על השוק בכללותו ועל מטבעות ספציפיים גם כן, ונחשב מקור ספקולטיבי מוצלח.

סקוויז פועל בטוויטר בלבד, ויש לו כ-100,000 עוקבים נכון לכתיבת מילים אלו.

קישורים רלוונטיים:

BitBit

ביטביט הוא סוחר קריפטו יחסית חדש (מבחינת פעילותו ברשתות החברתיות) אך הגיע במהרה לכ-15,000 עוקבים בטוויטר. הסיבה שהוא נכנס לרשימה היא שיש המון ערך מוסף למידע שהוא משתף, לניתוחים הטכניים שלו ולמטבעות שהוא "מדליק נורה" לשים עליהם עין. המוטו שלו הוא אגב – BTFD. קנו את הפאקינג דיפ.

קישורים רלוונטיים:

Eric Choe

אריק צ'ו נחשב לעילוי במסחר ואף דורג ב-15% הסוחרים המצליחים של זירת המסחר המפורסמת לסחורות CME Group לשנת 2016. את ההצטיינות שלו במסחר בסחורות כגון זהב, פולי קפה ותירס המיר צ'ו במיומנות מסחר במטבעות אלטרנטיביים וביטקוין.

כרגע הוא פועל בטוויטר והגיע לכ-130,000 עוקבים.

קישורים רלוונטיים:

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן