קניית ביטקוין

קניית ביטקוין, אתריום ומטבעות דיגיטליים נוספים בימינו פשוטה מתמיד. ישנן שתי אפשרויות רכישה מקובלות: חלפנות, או בורסה. ההבדל ביניהן, הוא שמחלפנות קונים ישירות ובאופן מהיר (לכן העמלה מעט גבוהה יותר) ואילו בורסה היא פלטפורמה שמקשרת בין מוכרים לקונים, לפיכך מעט יותר מסובכת לתפעול (אך אל דאגה, יש מדריך!).

שימו לב, לפני שרוכשים, רצוי שיהיה ברשותכם ארנק דיגיטלי. הארנקים המומלצים ביותר הם ארנקי חומרה כגון לדג’ר ננו אס. ארנקי חומרה הם ארנקים שמגיעים ככונן קשיח ושומרים באופן מוצפן על המטבעות שלכם. בגלל האבטחה הגבוהה יותר, הם כרוכים גם בעלות נוספת. מעבר לארנקי חומרה, ישנם גם ארנקים לטלפון החכם שהינם מומלצים. במידה ותעדיפו בשלב זה להתחיל עם ארנק בטלפון, היכנסו למדריך על ארנק אדג’ (Edge), ופעלו לפי ההוראות.

קניית ביטקוין מאובטחת

אם אתם מעוניינים לבצע רכישה מהירה, בטוחה ונוחה באשראי, אתם יכולים לעשות זאת במספר שלבים זריזים:

קנייה ומכירה של ביטקוין ומטבעות נוספים

קנייה מהירה ובטוחה של מטבעות דיגיטליים

  1. דאגו לכך שיהיה ברשותכם ארנק ביטקוין ואת הכתובת הציבורית שלכם תחת לשונית ה-Receive בארנק
  2. הזינו את הסכום אותו תרצו לרכוש, את סוג המטבע אותו אתם מעוניינים לרכוש ואת סוג המטבע איתו אתם משלמים
  3. לאחר שתלחצו על כפתור הרכישה, תועברו לבינאנס שם תצטרכו להכניס את כתובת הביטקוין שלכם ואמצעי תשלום רלוונטי – אם עדיין אין ברשותכם משתמש בבינאנס ואינכם יודעים כיצד לפתוח משתמש חדש, עברו על המדריך המלא לבורסת בינאנס
  4. מספר דקות לאחר אישור התשלום הסופי יופיעו המטבעות שרכשתם בחשבון הבינאנס שלכם. רצוי להעביר את המטבעות לחשבון ה Fiat & Spot wallet. 
  5. לחצו על כפתור המשיכה (Withdraw), הזינו את הכתובת של הארנק הפרטי שלכם ואת סכום וסוג המטבע אותו אתם מעבירים, לאחר מספר אישורים, המטבעות יופיע בארנקכם האישי

במידה ואופציית הרכישה בבינאנס אינה תואמת את מה שאתם מחפשים, הנה מספר אלטרנטיבות:

יש לקחת בחשבון כי חלפנים גובים עמלות גבוהות יותר, אך הזמן לקבלת הביטקוין קצרה יותר מאשר הרשמה לבורסה והמתנה לאישור העברת הכספים. להלן האופציות המובילות בישראל:

בורסת ביטוסי (Bit2C)

bit22

ביטוסי הינה בורסה ישראלית של מטבעות דיגיטליים המאפשרת קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים שונים.

ביטין (BITIN)

BITIN

ביטין הינו חלפן המאפשר קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים במגוון דרכים.

ביטס אוף גולד (Bits Of Gold)

BOG

ביטס אוף גולד הינו חלפן המאפשר קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים.

עד כאן למדנו איך קונים ביטקוין בתהליך מהיר. במידה ויש צורך בהסבר מפורט יותר על כל שלב ואפשרויות קנייה נוספות המשיכו לקרוא, שאלות נפוצות:

  1. איך קונים ביטקוין באשראי?
  2. בחירת ארנק מתאים
  3. איך קונים מטבעות שאינם ביטקוין או אתריום

קניית ביטקוין ואתריום עם Bit2C

האפשרות המומלצת היא בורסת Bit2C הישראלית. כבורסה הוותיקה בישראל היא מציעה שירות מצוין ופועלת עם רישיונות רגולטוריים מקיפים. עמלות המסחר ב-Bit2C הן 1%, וישנה עמלת משיכה של 80 ש”ח בשקלים (ומשתנה בהתאם למטבע הדיגיטלי אותו תמשכו). כמו כן, רצוי לשים לב להפרשי המחירים בין השער שיופיע בבורסה לבין השער הדולרי המופיע בעולם.

הכנתי עבורכם סרטון הדרכה במידה ותרצו לרכוש דרכה.

קניית ביטקוין ואתריום עם ביטס אוף גולד

האפשרות המומלצת הינה ביטס אוף גולד (Bits of Gold). ביטס אוף גולד היא חלפנות וותיקה הפועלת בישראל מזה מספר שנים ונחשבת לפורצת דרך בתעשייה. כגוף מוביל בתעשייה, היא פועלת עם רישיונות רגולטוריים מוקפדים ותחת פיקוח של הרשויות. לכן, עמלות הרכישה והמכירה אצלה מסתכמות לכ-6% (עמלת מינימום של 75 ש”ח).

קניית ביטקוין ואתריום עם ביטין

האפשרות השלישית המוצעת לרכישת מטבעות היא ביטין (BITIN). ביטין היא חלפנות שפועלת כשנתיים בישראל, וזוכה לביקורות חיוביות ושירות מצוין. עם זאת, החברה מתמודדת כעת מול חקירה של רשות המסים והרשות להלבנת הון – אך הנ”ל אישרו לה להמשיך את פעילותה. עמלת הרכישה (והמכירה) משתנות ונעות לרוב בין 4% ל-6% בהתאם להיצעים והביקושים, וניתן לרכוש באמצעות העברה בנקאית או מזומן.

בורסות מוכרות נוספות בהן אפשר לקנות ביטקוין:

סי.אי.אקס (CEX)

CEX

סי.אי.אקס הינה בורסת מטבעות הדיגיטליים המאפשרת קנייה ומכירה של מגוון עצום של מטבעות באשראי בלבד.

ביטפינקס (Bitfinex)

Bitfinex-Logo

ביטפינקס הינה בורסת מטבעות דיגיטליים מהגדולות בעולם שבסיסה בקוריאה המאפשרת קנייה ומכירה של מגוון מטבעות דיגיטליים

צ'יינג'לי (Changelly)

changely

צ’יינג’לי הינו חלפן מטבעות דיגיטליים המאפשר קנייה ומכירה של מגוון גדול של מטבעות באשראי בלבד.

קניית ביטקוין ואתריום עם סי.אי.אקס (CEX):

סי.אי.אקס הוקמה ב-2013 והיא אחת הפלטפורמות הראשונות שהנגישו עסקאות פיאט-קריפטו באמצעות תשלום באשראי והעברה בנקאית. מאחר וסי.אי.אקס הינה זירת מסחר זרה, אנחנו לא ממליצים על רכישה בהעברה בנקאית מאחר והתהליך יכול להיות מסורבל. עמלת הפקדה באשראי עומדת על 3%. עמלה המשיכה דומה. *שימו לב כי ההפקדות והמשיכות מתבצעות בדולר/אירו ולכן יש לקחת בחשבון גם את עמלות המרת המט”ח של הבנק שלכם.

קניית ביטקוין ואתריום עם ביטפינקס (Bitfinex):

ביטפינקס הוקמה בשנת 2012 וכיום היא אחת מהבורסות הגדולות והמובילות בתעשיית הקריפטו מבחינת הכרה ונפח המסחר התומכת בעסקאות פיאט-קריפטו וגם בקריפטו לקריפטו. עם זאת חשוב לדעת שלמרות אמצעי האבטחה החזקים, ביטפינקס נפרצה פעמיים (ב -2015 וב -2016). מאז היא שיפרה משמעותית את האבטחה שלה ופיצתה כספים אבודים לכל משתמש. עמלת הפקדה הינה 0.1% או מינימום 60 דולר (הגבוה מביניהם), עמלות משיכה משתנות ממטבע למטבע.

קניית ביטקוין ואתריום עם צ'יינג'לי (Changelly):

צ’יינג’לי הינו חלפן המספק פלטפורמה אינטואיטיבית לחילופי קריפטו מהירים מאז שנת 2015, הממשק ידידותי ונוח למשתמש. עמלת הפקדה בצ’יינג’לי נעה בין 1%-7% תלוי באמצעי התשלום ועמלת משיכה תלויה בסוג המטבע אותו אתם מושכים.

הסבר מפורט של דרכי תשלום שונים לקניית ביטקוין:

פופ-אפ-קורס-זום-קריפטו1

מסלולי ההכשרה של CryptoJungle

מעוניינים ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק המטבעות הדיגיטליים?

מצויין, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

רוצה ללמוד להשקיע עם CryptoJungle?

או לסחור עם המקצוענים המובילים בישראל? 

מעולה! הזדמנות מצוינת ל-20 הראשונים לרכוש בהטבה מ-ש-ו-ג-ע-ת בגובה

🎁 10% הנחה!

⏰אל תחכו, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן