קניית ביטקוין בכרטיס אשראי – כל האפשרויות לרכוש ביטקוין בכרטיס אשראי

אחת השאלות הראשונות שעולות ברגע שנכנסים לתחום המטבעות הדיגיטליים היא איך קונים קריפטו ומשלמים בכרטיס אשראי. במדריך זה תמצאו מגוון דרכים לקניית קריפטו באשראי דרך הפלטפורמות המובילות

למרות ההתפתחויות והתבגרות תחום הקריפטו, ביטקוין ויתר המטבעות הדיגיטליים עוד בתחילת דרכם, ובהתאם לכך ישנם קשיים מהותיים ברכישתם, בחוויית המשתמש ובכל התהליכים הקשורים בהם. עבור משקיעים בתחילת דרכם השאלה איך לקנות ביטקוין או איך לקנות ביטקוין יכולה להוות אתגר.

במאמר הבא אנו מסבירים לעומק את השלבים בדרך לרכישת ביטקוין (או מטבעות אחרים כגון אתריום) באמצעות כרטיס אשראי.

קניית ביטקוין באשראי רכישת מטבעות דיגיטליים בכרטיס אשראי

קנייה ומכירה של ביטקוין ומטבעות נוספים

השלב הראשון – פתיחת ארנק דיגיטלי

ארנק דיגיטלי הוא הכלי בו אנחנו משתמשים על מנת לתקשר על רשת הבלוקצ'יין של הביטקוין – לשלוח ולקבל מטבעות.

הכנו עבורכם סדרה של מדריכים על ארנקים שונים, אשר יכולים להיות כאפליקציה בטלפון, כתוכנה במחשב או כמכשיר בפני עצמו.

ארנקים מהסוג האחרון הם ארנקים המומלצים ביותר – ארנקי חומרה, ארנקים אשר דואגים שהמטבעות שלכם יהיו מנותקים מרשת האינטרנט אפילו בעת השימוש בארנק. האבטחה הגבוהה שהם מציעים מגיעה עם תג מחיר, כאשר ארנק טרזור מודל T וארנק לדג'ר ננו אקס הם המפורסמים והמומלצים ביותר.

ארנק טרזור T

5/5

הארנק המוביל והמתקדם ביותר בשוק

מחיר: ₪1,200

ארנק לדג'ר ננו X

4.9/5

מארנקי החומרה הפופולריים ביותר בשוק

מחיר: ₪900

 

במידה וברצונכם להבין מעט יותר את התהליך אנו ממליצים לקרוא את מדריך אבטחת מידע בעולם הדיגיטלי על מנת להבין את הסיכונים הקיימים, בכדי להבין יותר בארנקים עצמם, בדקו את המדריך לארנקי ביטקוין המכיל הסבר מעמיק על ארנקים וכיצד הם עובדים. 

במידה ואינכם מעוניינים בארנק חומרה, קראו את המדריך לארנק טראסט המיועד עבור ביטקוין, אתריום ומטבעות נוספים והינו אחד הארנקים המומלצים ביותר.

💰 להגדיל את ההון שלך 🥇 לימודי מסחר והשקעה בקריפטו המובילים בישראל – לשיריון מקום לחץ כאן 

ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק הקריפטו – כמו מקצוענים

למימוש הטבה חד פעמית ופרטים נוספים 👇

שלב שני: קניית ביטקוין בכרטיס אשראי

ישנן מספר אפשרויות של רכישת ביטקוין בכרטיס אשראי, החל מעסקים ישראליים ועד עסקים הממוקמים בחו"ל.

רכישה באשראי מביטס אוף גולד (Bits of Gold)

ביטס אוף גולד הינה חברת חלפנות ישראלית עבור עולם המטבעות הדיגיטליים. ניתן לרכוש דרך החברה ביטקוין, אתריום, לייטקוין ואת המטבע היציב USDC. החברה נחשבת אחת מהוותיקות והמוערכות ביותר בארץ, ורכשה את אמינותה במשך יותר מ-10 שנות פעילותה ותרומתה לקהילת הבלוקצ'יין הישראלית.

  1. ניתן לרכוש בכרטיס אשראי החל מסכום של 500 שקל (לפי שער יציג בעת הרכישה).
  2. סכום המקסימלי לרכישה באשראי הוא 10,000 שקל (לפי שער יציג בעת הרכישה).
  3. עמלת רכישה באשראי מורכבת מעמלת שירות  + 3.5% עמלת סליקה.
  4. עמלת השירות משתנה בהתאם להיקף הפעילות שלכם – ככל שגובה העסקה גדל כך העמלה קטנה, ונעה בין 1.95% עמלה לעסקאות של עד 20,000 שקל ל-1.20% לעסקאות של מיליון שקל ויותר. נפח העסקאות לטובת חישוב העמלה מחושב אחת לשלושה חודשים.
  5. הרכישה צפויה להימשך עד שעתיים (במהלך ובכפוף לשעות העבודה).
  6. שער הרכישה ייקבע באופן אוטומטי לאחר קבלת אישור העסקה מ-Nuvei/Simplex.

היכנסו לאתר ביטס אוף גולד ובחרו את המטבע אותו תרצו לרכוש (ביטקוין, אתריום, לייטקוין או USDC או אתריום), הזינו את סכום הרכישה בשקלים, ובחרו ב'כרטיס אשראי'.

כעת, יופיע לפניכם מסך ההרשמה. הזינו את פרטיכם המלאים וודאו כי הם מדויקים. לאחר מכן, וודאו באי-מייל שלכם את שם המשתמש שיצרתם.

יש להדגיש שבמהלך ההרשמה עליכם להעלות תעודה מזהה שלכם. חברת ביטס אוף גולד תאשר את התעודה המזהה, בתהליך אוטומטי.

לאחר שהזדהיתם, גשו לארנק הביטקוין, לייטקוין או האתריום שפתחתם בשלב הראשון, והזינו את כתובת הארנק תחת "כתובת הארנק שלך".

כעת, הזינו את פרטי האשראי שלכם ובצעו את התשלום.

ביטס אוף גולד גם מספקת שירותי אחזקה (Custody) עבור המטבעות הדיגיטליים שנרכשים דרכה, בשיתוף עם חברת BitGo Trust האמריקאית. תוכלו לרכוש דרכם מטבעות ולהמשיך להחזיק אותם אצלם עד שתרצו למכור או למשוך אותם לאחזקה עצמית בארנק קר.

קניית ביטקוין בכרטיס אשראי מבורסת קראקן

קראקן נחשבת לאחת הבורסות הגדולות והאמינות. החברה מבוססת בארה"ב, ומשתדלת לפעול בשיתוף פעולה מלא עם רשויות החוק והרגולציה. 

עם זאת מכיוון שמדובר בחברה זרה ייתכן שבנקים ישראליים יערימו קשיים בהעברות כספים אל וממנה, לפעמים זה עניין של החלטה ברמת מנהל הסניף.

כדי לרכוש ביטקוין, אתריום או מטבעות אחרות מהמגוון הרחב שקראקן מספקת בכרטיס אשראי תצטרכו להשלים תהליך זיהוי. 

לאחר הפעם הראשונה שתרכשו מטבעות דיגיטליים באשראי מקראקן תוכלו למשוך את המטבעות לארנקכם רק לאחר 72 שעות, משיקולי אבטחה.

מינימום לרכישה באשראי דרך קראקן הוא 10 דולר, והמקסימום (למשך שבעה ימים) הוא 5,000 דולר, וגובה העמלה לרכישה באשראי בקראקן עומד על 3.75% + 0.25 יורו.

לקריאה נוספת על אפשרויות המסחר בקריפטו ושאר השימושים שניתן לבצע דרך קראקן קראו את המדריך המלא לבורסת קראקן.

רכישת ביטקוין באשראי דרך בורסת קראקן. צילום מסך

רכישת ביטקוין באשראי מבורסת Bybit

פלטפורמת Bybit היא בורסת קריפטו המתמחה בנגזרים פיננסיים וחוזים עתידיים. החברה רשומה באיי הבתולה הבריטיים ופועלת מסוף 2018. מאז הקמתה צברה Bybit וצברה פופולריות רבה. על פי נתוני אתר CoinGecko, כמעט 20 מיליון משתמשים נכנסים ל-Bybit מדי חודש, ונפחי המסחר בה מגיעים ליותר מ-2 מיליארד דולר ביום.

בורסת Bybit, בשונה מבורסות ריכוזיות אחרות, אינה מחייבת תהליך KYC קפדני עד מגבלת משיכה של 2 ביטקוין ביום. כדי למשוך סכומים גבוהים יותר תידרשו להעלות תעודת זהות ולאמת את חשבונכם. עם זאת חשוב להביא בחשבון שהחברה עלולה לשנות את תנאי השימוש שלה ולעדכן את דרישות ההזדהות מהמשתמשים גם לאחר שהפקידו כספים.

השימוש בשירותי הפלטפורמה אינו זמין בארה"ב, קנדה וכמה מדינות נוספות. 

גובה העמלות ש-Bybit גובה משתנה בהתאם למדינה שבה הונפק כרטיס האשראי ולחברת האשראי שהנפיקה אותו. כך עבור כרטיס ויזה או מאסטרכארד שהונפק באיחוד האירופי תידרשו לשלם 1.10% עמלה על כל רכישה, עבור כרטיס שהונפק במדינה שאינה חברה באיחוד העלות תהיה 3.05% לכרטיס של ויזה ו-2.70% לכרטיס של מאסטרכארד.

למדריך המלא לבורסת Bybit.

איך לרכוש ביטקוין באשראי דרך בורסת קוקוין

בורסת קוקוין (KuCoin) שהוקמה ב-2017 היא מהבורסות הגדולות והמוכרות בעולם. קוקוין מדורגת במקום החמישי מבחינת נפחי מסחר ומספר משתמשים חודשי, והיא מאפשרת מסחר במספר רחב של מטבעות קטנים בתחילת דרכם, מה שמהווה יתרון למי שמחפשים השקעות בעלות יחס סיכון/סיכוי גבוה.

החברה ממוקמת בהונג-קונג, והיא אינה מופקחת על ידי אף רשות רגולטורית. בתור שכזו היא מאפשרת לבצע פעולות מסוימות ללא תהליך זיהוי, אולם חשוב מאוד להביא בחשבון שכספים שרכשת מקוקוין או אפילו העברתם דרכה לא תוכלו להפקיד חזרה בחשבון בנק ישראלי.

קוקוין מאפשרת רכישת ביטקוין בכרטיסי אשראי של החברות ויזה ומאסטרכארד. מינימום הרכישה באשראי מוגדר כיום על 5 דולר לעסקה, והמקסימום על 5000 דולר. תהליך הרכישה נוח וידידותי יחסית, ובעמלות לא גבוהות במיוחד ולעתים אף ללא עמלות כלל.

למדריך המלא לבורסת KuCoin.

רכישת ביטקוין באשראי בבורסת בינאנס (Binance)

בורסת בינאנס היא זירת מסחר מובילה בתחום המטבעות הדיגיטליים. היא הוקמה באמצע שנת 2017, בעלת מיליוני משתמשים ונפחי מסחר גבוהים במיוחד. ניתן לרכוש באמצעותה לא רק ביטקוין, אלא גם מטבעות דיגיטליים נוספים כגון אתריום, ריפל, לייטקוין ועוד.

עם זאת, עקב צרות רגולטוריות בעולם ובישראל, חברות האשראי הישראליות החליטו לחסום את הרכישה באשראי דרך הבורסה. לכן, לעת זו לא ניתן לבצע רכישה באשראי דרך בינאנס.

במידה וברצונכם לקרוא מדריך מפורט יותר אודות בורסת בינאנס עברו למדריך המלא לבורסת בינאנס.

סי.אי.אקס (CEX.io)

סי.אי.אקס היא אחת מהבורסות הוותיקות ביותר בעולם המטבעות הדיגיטליים ומאפשרת רכישה מהירה ובטוחה באמצעות הפלטפורמה שלה. ניתן לרכוש בבורסה מטבעות כגון ביטקוין, אתריום, לייטקוין, זיקאש ועוד, אך חשוב להדגיש שישנם שני חסרונות עיקריים: עמלות גבוהות ושערי מטבע גבוהים. מכיוון שסי.אי.אקס פועלים בצורת Fill Or Kill (כלומר "בצע לי את הפקודה מידית או בטל אותה") הם לוקחים 'מרווח ביטחון' להצלחת הפעולה ע"י קביעת שער גבוה יותר מלכתחילה.

קניית ביטקוין כרטיס אשראי דרך סי.אי.אקס

לשם קניית ביטקוין באשראי דרך סי.אי.אקס עליכם להיכנס לאתר הרשמי, וליצור חשבון בצד ימין למעלה. לאחר מכן, פעלו לפי הסרטון הבא:

סיכום

רכישת ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים באמצעות כרטיס אשראי הפכה לנגישה יותר בשנים האחרונות, עם מגוון אפשרויות זמינות למשקיעים ישראלים. בין האפשרויות המובילות נמצאות פלטפורמות מקומיות כמו ביטס אוף גולד, לצד בורסות בינלאומיות מובילות כגון קראקן, Bybit, קוקוין ובינאנס (אם כי האחרונה כרגע מוגבלת עבור כרטיסי אשראי ישראליים). 

חשוב לזכור כי בעת רכישת קריפטו באשראי, יש להתחשב בגורמים כמו עמלות, מגבלות סכומים, דרישות זיהוי, ומהירות העסקה. כמו כן, מומלץ תמיד להשתמש בארנק דיגיטלי אישי ומאובטח לאחסון המטבעות שנרכשו. לפני ביצוע כל רכישה, כדאי להשוות בין האפשרויות השונות ולבחור את הפלטפורמה המתאימה ביותר לצרכים האישיים ולרמת הנוחות עם תהליכי הזיהוי והאבטחה.

ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק הקריפטו – כמו מקצוענים

למימוש הטבה חד פעמית ופרטים נוספים 👇

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן