סיטיגרופ מגייסת 100 עובדים למחלקת הקריפטו שלה

ענקית הבנקאות סיטיגרופ (Citigroup) תגייס 100 עובדים חדשים כדי לקדם את מחלקת הקריפטו שלה אל השלב הבא.
סיטי סיטיגרופ

סיטיגרופ (Citigroup), חברת ענק אמריקנית לשירותים פיננסיים ובנקאיים – הודיעה כי היא מרחיבה את צוות הקריפטו שלה ומגייסת 100 עובדים נוספים לשם כך. סיטיגרופ היא אחת מספקיות כרטיסי האשראי הגדולות ביותר בארה”ב, על פי כמות ההלוואות וחשבונות האשראי הפעילים שלה.

החברה הודיעה אתמול על מינויו של פוניט סיינבי בתור ראש מחלקת הנכסים הדיגיטליים עבור לקוחות מוסדיים, החל מהראשון בדצמבר. סיינבי הוביל בעבר את מחלקת הבלוקצ’יין והנכסים הדיגיטליים במחלקת המסחר העסקי של החברה. בתפקידו הקודם הוביל רבים מהמהלכים הראשונים של סיטיגרופ בתחום ופיקח על שיתופי הפעולה של החברה עם ספקי תשתיות פיננסיות גדולות.

לצד סיינבי, שוביט מייני ווסנט ויסוואנתן יכהנו כמנהלים שותפים במחלקת הבלוקצ’יין והנכסים הדיגיטליים של השווקים העולמיים של סיטיגרופ. סיינבי יהיה תחת הפיקוח של אמלי טרנר המכהנת בתור ראש מחלקת הפיתוח העסקי והלקוחות מוסדיים של החברה.

לפי טרנר, הפוקוס של הצוות בראשות סיינבי יהיה על יצירת קשרים פנימיים וחיצוניים עם הגורמים הרלוונטיים כולל לקוחות, סטארטאפים ורגולטורים. הצוות יהיה אחראי לספק הכוונה ברורה בנוגע לאופן שבו עסקים שונים בתוך סיטיגרופ – ביניהם: מסחר, שירותי ניירות ערך, בנק השקעות ועוד – ישתמשו בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ובנכסים דיגיטליים.

לאט ובזהירות

על אף הגיוס הגדול הצפוי להימשך על פני חודשים, והגישה החיובית של החברה בנוגע לביטקוין, בשלב זה סיטיגרופ מתקדמת בצעדים זהירים ולא מציעה שירותים או מוצרים הקשורים ישירות במטבעות דיגיטליים.

בהודעת מייל רשמית ששלחה טרנר נכתב: “אנחנו ממוקדים בהערכת הצרכים של הלקוחות שלנו במרחב הנכסים הדיגיטליים. לפני שנציע מוצרים ושירותים כלשהם, אנחנו לומדים את השווקים הללו, כמו גם את הסביבה הרגולטורית והסיכונים הנלווים בכדי לעמוד במסגרות הרגולטוריות ובציפיות הפיקוח שלנו.”

“אנחנו מאמינים בפוטנציאל של בלוקצ’יין ונכסים דיגיטליים כולל היתרונות של יעילות, עיבוד מיידי, אפשרויות פיצול, תכנות ושקיפות,” הוסיפה.

הבנקים מתעוררים

בנקים וגופים פיננסיים גדולים נוספים בארה”ב כבר הקימו מחלקות קריפטו כדי לחקור ולהציע מוצרים ושירותים בתחום. על פי Yahoo News, מוסדות פיננסיים הגבירו ב-40% את כמות העסקות של עובדים בתחום המטבעות הדיגיטליים.

בנקים רבים נוספים מחפשים דריסת רגל בשוק הקריפטו, ביניהם רבים אשר מחפשים להעסיק כישרונות חדשים בתחום. JPMorgan Chase, Deutsche Bank, Wells Fargo, Goldman Sachs, ו-Morgan Stanley הם רק חלק מהבנקים הגדולים אשר נכנסו לתחום.

המשרות המוצעות על ידי הבנקים מגוונות ונעות החל מאנשי מכירות, דרך מפתחי מוצרים ועד מפתחי פלטפורמות בנקאיות שלמות המבוססות על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. כדי למשוך את אנשי המקצוע המוכשרים להסכים לעבוד בגופים עם רגולציה נוקשה כמו בנקים, המשכורות המוצעות יכולות להגיע עד לכ-50% יותר מהשכר של המשרות המקבילות בתחום הפיננסי המסורתי.

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/
דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

רוצים ללמוד לסחור ולהשקיע בעולם הקריפטו המתפתח?

בדיוק בשביל זה יצרנו עבורכם את קורס הביטקוין המקיף ביותר בישראל!