ביטקוין טי.וי: תכנית ריאליטי מחפשת אנשים שאיבדו את הביטקוין שלהם

ערוץ טלוויזיה חדש בשם ITV America מחפש אנשים שאיבדו גישה לארנקי הקריפטו שלהם.
ביטקוין

ערוץ הטלוויזיה ITV America פרסם קריאה לתכנית ריאליטי חדשה המתמקדת באנשים שננעלו מחוץ לארנק המטבעות הדיגיטליים שלהם – ומוכנים לעשות הכל כדי לשחזר אותו. זאת על פי הודעת ג'סיקה ג'ורגנסן, מנהלת פיתוח וליהוק ב-ITV America, בלינקדאין בשבוע שעבר.

החברה מחפשת ספציפית משתמשים ששכחו את סיסמאות ארנקי הקריפטו שלהם או איבדו את המפתחות הפרטיים. בליהוק לתכנית נשאלים המועמדים: "ניסיתם הכל כדי לפתוח את הארנק שלכם ללא מזל?" והאם הם מוכנים לנקוט בכל אמצעי (חוקי) הדרוש כדי להשיב את הגישה לנכסים הדיגיטליים שלהם.

"אנחנו בחיפוש ארצי אחר אנשים שכרגע איבדו גישה לארנקי הקריפטו שלהם ועל סף אובדן כספם. אם ניסית הכל כדי לזכור את הסיסמה שלך, ניסיונות הקלדת הסיסמה שלך נגמרים… והיית שמח לעזרתם של מומחים כדי לקבל הדרכה ועזרה … נשמח לשמוע את סיפורך, "הסבירה ג'ורגנסן.

למשתמשים יש עד זמן עד ה-14 באוגוסט להגיש את בקשה. 

ביטקוין אבוד

למרבה הצער, כאשר משתמשים מאבדים גישה למפתח הפרטי שלהם, המצב לעיתים בלתי הפיך. בעוד שהיכולת לשמור על שליטה מלאה על נכסים דיגיטליים היא אחת מהיתרונות המרכזיים שלהם, המשתמשים יכולים בקלות לשכוח או לאבד את המפתח הפרטי שמאפשר גישה לכספים שלהם – ואין גופים ריכוזיים שיכולים לעזור בנושא.

ההערכה היא שלפחות 3 מיליון מטבעות ביטקוין כבר אבדו לנצח. בהתחשב בהיצע המקסימלי המוגבל של ביטקוין, המונה 21 מיליון מטבעות, זה מהווה נתח משמעותי מכלל עתודות ה-BTC בעולם שאבדו באופן בלתי הפיך.

אחד מהמקרים המוכרים ביותר של אובדן ביטקוין הוא של סטפן תומאס, לשעבר מנהל הטכנולוגיה הראשי של ריפל. תומאס שכח את הסיסמה לארנק החומרה שלו שהכיל קצת יותר מ-7,000 מטבעות ביטקוין (בשווי של כ-228 מיליון דולר כיום). כדי לשפר את האבטחה, הוא השתמש בכונן IronKey לאחסון הקריפטו שלו – מה שאפשר לו רק 10 ניסיונות להזין את הסיסמה הנכונה, ולאחריה היא תינעל לנצח. על פי השמועות היום, נותרו לתומאס רק שני ניסיונות.

במקרה אחר, מהנדס ה-IT הבריטי ג'יימס האוולס השליך בטעות כונן קשיח המכיל 7,500 מטבעות ביטקוין – בשווי של כ-245 מיליון דולר כיום. האוולס אף ביקש מהמועצה המקומית באיזור לחפש במזבלה שאליה נזרק הכונן – אך היא סירבה. הוא אף הציע 71.6 מיליון דולר עבור תמיכה בקרן הסיוע המקומית COVID-19 בתמורה לסיוע בחיפוש אחרי כונן הקריפטו שלו, במקרה שהכספים שלו יושבו.

גם אם מועמדים מצליחים לתוכנית ITV בסופו של דבר לא מצליחים לשחזר את הקריפטו שלהם בשידור, הם לפחות יקבלו תשלום עבור השתתפותם.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir
דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן