איטורו בעומס: מתריעה מפני מגבלות רכישת ביטקוין ומטבעות דיגיטליים

פלטפורמת המסחר החברתי איטורו (eToro) נערכת למחסור בנזילות במהלך סוף השבוע הקרוב.

על פי דיווח של בלומברג (Bloomberg), לקוחות החברה הישראלית איטורו (eToro) עשויים להיתקל בהגבלות על רכישת מטבעות דיגיטליים במהלך הסופ׳׳ש לאור ״אתגרים״ שיכולים להקשות על יכולתה של החברה לספק את פקודות הקניה של לקוחותיה.

החברה הצהירה שהיא עשויה לנקוט בהגבלות על לקוחות שמחפשים לרכוש מטבעות דיגיטליים, וזאת לאור הסיבוכים הנוצרים עקב חוסר נזילות בשוק המטבעות הדיגיטליים. 

נזילות היא למעשה זמינות המלאי לרכישה ולמכירה, ואיטורו ניצבת בפני מגבלות של מלאי המוצא לרכישה.

על פי אימייל שנשלח ע”י החברה ללקוחותיה ופורסם בטוויטר, החברה עשויה גם להגביל את החשיפה המקסימלית של כל לקוח למטבעות דיגיטליים.

גם הפרשי המחירים במטבעות דיגיטליים עשויים להיות גדולים מהרגיל לאור התנאים החריגים בשוק, כאשר הביקוש של לקוחות חדשים למטבעות דיגיטליים עולה בצורה חריגה.

הגדילה עושה את שלה

מספר המשתמשים בפלטפורמה הרקיע שחקים בשבועות האחרונים, עם התווספותם של כ-380,000 משתמשים חדשים. בהתאם לכך, נפחי המסחר במטבעות דיגיטליים בפלטפורמה גבוהים פי 25 מאשר נפחי המסחר של ינואר 2020.

החברה גם בדרך להנפקה בנאסדק בשווי מסתמן של 5 מיליארד דולר.

אך זה לא מנע מלקוחותיה לכעוס עליה: סוחרים אשר סוחרים באמצעות מינוף גינו את החברה שסגרה להם את פוזיציות המסחר שלהם הפתוחות ללא התראה מוקדמת לאור ״תנודתיות קיצונית בשוק״ לטענתה.

כמו כן, החברה מתריעה מראש ומזהירה את לקוחותיה על שינויים עתידיים העשויים להתבצע בהיצע המטבעות הדיגיטליים שלה ״בהתראה קצרה״.

״ההתנסות שלנו עם הראלי בשנת 2017 גרמה לנו להבין את השלכותיה של תנודתיות קיצונית בשווקי המטבעות הדיגיטליים, אנו רוצים לוודא שגם לקוחותינו מבינים את הסיכונים הקיימים בשוק בתקופה כזו”, אמר דובר החברה ל-CoinDesk.

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדש: קורס האונליין שלנו הושק ואתם מקבלים 30% הנחה!