טוקני ERC20 הם טוקנים (מטבעות דיגיטליים) ייעודיים שיוצרו על גבי פלטפורמת את’ריום. הן ארנק טרזור והן ארנק לדג’ר ננו אס מאפשרים אינטגרציה של הטוקנים הללו עם ארנקיהם. במדריך הבא נראה לכם כיצד מסנכרנים את ארנקיכם עם ארנק MyEtherWallet, וכיצד משתמשים בו.

MyEtherWallet הוא ארנק פופולרי מאד וותיק בשוק המטבעות הדיגיטליים. הארנק והאתר הם בעלי קוד פתוח.

היכנסו לאתר MyEtherWallet.com. שימו לב, חשוב שתכירו שהאתר MyEtherWallet נמצא על כוונותיהם של האקרים המומחים בהתקפת ‘Phishing’. אם אינכם מכירים את ההתקפה ומודעים לדרכים להתמודד מולה – אנא קראו את מאמר כללי האצבע לאבטחת מידע קודם לכן.

כעת, כשאתם באתר של הארנק, לחצו על Send Ether & Tokens.

בחרו ב-Trezor ולחצו Connect to Trezor.

בחרו ב-Export.

סמנו את נתיב ה-Trezor (מסומן בצד שמאל למעלה) ואת כתובת ארנק האת’ר שלכם (מסומנת גם כן). לאחר מכן, לחצו Unlock your wallet.

כעת הגעתם למסך השליחה וקבלה של טוקני ERC20.

לפניכם ההנחיות למסך שמופיע כעת (מופיע כ-Ledger אך תקף לטרזור גם כן).

  1. הזנת כתובת הארנק אליה תרצו לשלוח את המטבעות או הטוקנים.
  2. הזנת הסכום אותו תרצו לשלוח.
  3. בחירת המטבע או הטוקן אותו תרצו לשלוח.
  4. צירוף עמלה (Gas). חשוב להדגיש שעמלת ה-Gas משולמת במטבע את’ר, כך שעליכם להחזיק את’ר בארנקיכם. להרחבה על את’ריום ועל Gas לחצו כאן.
  5. כתובת הארנק שלכם, בכדי שישלחו לכם את הטוקנים או האת’ר.

אם הטוקן שאותו תרצו לשלוח לא נמצא ברשימה של סעיף 3, גשו בצד ימין לתפריט הבא, ומצאו אותו ברשימה ע”י לחיצה על Show All Tokens. כשמצאתם את הטוקן המסוים שתרצו לשלוח, לחצו ‘Click to Load’.

כאשר סיימתם להזין את כל מה שדרוש לשליחת הטוקן (לפי ההנחיות), לחצו על Generate Transaction, וודאו את הפרטים שהזנתם ולחצו Yes I am sure!.

סיימנו עם המדריך.

כעת אתם יכולים לעבור לעיון במדריך שליחה וקבלה של מטבעות באמצעות ארנק טרזור.

חדש: קורס האונליין שלנו הושק ואתם מקבלים 30% הנחה!