יפסיקו את פעילותן בניו-יורק: ביטפינקס וטט’ר נקנסו ב-18.5 מיליון דולר בלבד

התובע הכללי של ניו-יורק עוצר את הפעילות האזורית הבלתי חוקית של חברת iFinex האחראית על חברת טט’ר ועל פלטפורמת המסחר ביטפינקס, זאת לאחר גילוי הסתרת הפסדים בסביבות 850 מיליון דולר בכלל הפעילות שלה ברחבי העולם.

במקרה של טט’ר, שטענה כי כל אחד ממטבעות USDT, מגובה אחד לאחד בדולר אמריקני. עם זאת, בחקירה של משרד היועץ המשפטי לממשלה (OAG) נמצא כי iFinex הצהירה כוזבת על גיבוי המטבע USDT ועל תנועות של מאות מיליוני דולרים בין שתי החברות (טט’ר וביטפינקס) כדי להסתיר את האמת על ההפסדים עצומים של ביטפינקס.

מתחילת האינטראקציה בין משרד התובע הכללי לחברת iFinex, טענה החברה כי היא לא מאפשרת פעילות מסחר לתושבי ניו יורק. החקירה קבעה כי טענת החברה לא נכונה וכי החברות פעלו במשך שנים כגופים ללא רישיון, תוך סחר בלתי חוקי במטבעות דיגיטליים במדינת ניו יורק.

ההסכם הסופי מחייב את ביטפינקס וטט’ר להפסיק את כל פעילות המסחר שלהן מול תושבי ניו יורק. בנוסף, עליהן להגיש דיווחים שוטפים למשרד התובע הכללי של ניו יורק על מנת להבטיח עמידה באיסור זה.

יתר על כן, על החברות לדווח על בסיס רבעוני, כי הן מפרידות כראוי בין חשבונות של לקוחות, כולל הפרדה של חשבונות סחר במטבעות דיגיטליים שהונפקו על ידי מנהלי החברה, וכן להגיש דיווחים בנוגע להעברות של נכסים בין ביטפינקס לטט’ר ולהפך. בנוסף, על טט’ר להצהיר בפומבי על הנכסים המגובים לפי קטגוריות כולל גילוי כל ההלוואות וההתחייבויות. החברות יספקו גם שקיפות רבה יותר ודיווח בנוגע לשימוש בכלים פיננסים חוץ בנקאיים או בגופים אחרים המשמשים להעברת כספי לקוחות.

לבסוף, ביטפינקס וטט’ר יידרשו לשלם קנסות בסך 18.5 מיליון דולר למדינת ניו יורק.

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דור אופיר

דור אופיר

סטודנט לכלכלה ומדעי המחשב, סוחר במטבעות דיגיטליים מזה 3 שנים, מגיע מעולם הדיגיטל ובעל אמונה גדולה בעתיד האינטרנט בכלל ובתעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו בפרט
דור אופיר

דור אופיר

סטודנט לכלכלה ומדעי המחשב, סוחר במטבעות דיגיטליים מזה 3 שנים, מגיע מעולם הדיגיטל ובעל אמונה גדולה בעתיד האינטרנט בכלל ובתעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו בפרט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

רוצים להישאר מעודכנים בכל החדשות בתחום הקריפטו? הירשמו לניוזלטר שלנו

גם אנחנו שונאים ספאם, נשלח רק תוכן איכותי ורלוונטי 🙂