ארנק טרזור (Trezor) – כיצד מגדירים ומתקינים את הארנק?

טרזור

ארנק טרזור (Trezor) הוא ארנק חומרה שיוצר ע”י חברת SatoshiLabs והושק בשנת 2014 כארנק החומרה הראשון לביטקוין ולמטבעות דיגיטליים. לפניכם הכנו מדריך מלא להתקנה והגדרת הארנק, תוך הסברים כיצד הדרך הנכונה והבטוחה לעשות זאת.

טרזור

בכדי להתחיל, חברו את ארנק הטרזור למחשב באמצעות כבל ה-USB שבאריזה. לאחר מכן, היכנסו בדפדפן לכתובת הבאה. תיפתח עבורכם האפשרות לבחור בין Model T לבין Trezor One, בחרו ב-Trezor One.

טרזור

כעת תופנו לעמוד לצורכי התקנת תוכנת הממשק של ארנק טרזור – Trezor Bridge. בחרו את מערכת ההפעלה בה אתם משתמשים (ווינדוס / מק / לינוקס) והורידו אותה למכשירכם.

כעת, חברו את מכשיר הטרזור למחשבכם והיכנסו לקישור הבא – Trezor.io/Start.

התקינו את הגרסה האחרונה של המכשיר – ונתקו וחברו אותו חזרה לפי ההנחיות המופיעות הן במחשבכם והן בטרזור עצמו.

כעת, במסך הבא בחרו ב-Create New. אם ברצונכם לשחזר ארנק אחר, לחצו על Recover Wallet. שימו לב, משיקולי אבטחה מומלץ ליצור ארנק חדש ולשלוח אליו את המטבעות, מאשר לשחזר גרעין מילים מארנק אחר.

כעת לחצו על ‘Continue to the wallet’.

הגענו עכשיו למסך הראשי של הארנק. כחלק משימושינו בארנק ניתן להשתמש באתר הרשמי של טרזור לצורכי שליחה וקבלה של מטבעות, וניהול הארנק. במסך שלפניכם, לחצו על Create a backup in 3 minutes.

סמנו את התיבה במסך הבא, ולחצו Continue.

טרזור

כעת, בארנקיכם יתחילו להופיע 24 מילים רנדומליות שמיוצרות בתוך הארנק. המילים האלו כמובן הן גרעין המילים שלכם (Seed) וכפי שאתם אמורים לדעת בשלב זה, הם הגיבוי העיקרי והחשוב ביותר למטבעות שלכם, ולמעשה מהווים הוכחת הבעלות עליהם.

טרזור גיבוי

לכן, גבו אותם בצורה קרה (כלומר לא במכשיר שמחובר לרשת) – עדיף במחברת או פנקס קטן, בשני עותקים נפרדים.

טרזור גיבוי

לאחר שגיביתם בצורה קרה, הארנק יראה לכם שנית את המילים לפי הסדר על מנת שתוכלו לוודא שגיביתם נכון. זהו הליך חשוב מאד – וודאו את עצמכם. במסך הבא לחצו על Continue.

כעת יבקש הארנק שתבחרו לו שם. לחצו Continue.

טרזור

הזינו את השם שאתם מעוניינים לקרוא למכשיר, ולחצו על Confirm to continue.

טרזור

אשרו את הפעולה פיזית בארנק.

טרזור

איזה שם נפלא. לחצו Continue.

טרזור מדריך

כעת עלינו לבחור קוד PIN אשר ישמש אותנו בשוטף. אם גרעין המילים (Seed) נועד לגיבוי בלבד, ה-PIN ישמש אותנו בשימוש היומיומי בארנק.

גשו למכשיר הארנק שלכם ואשרו את הפעולה.

מדריך טרזור

תהליך בחירת קוד ה-PIN הוא הבא: במסך הקטן של הארנק יופיעו מספרים מ-1 עד 9 בסדר רנדומלי. במסך המחשב שלכם יופיעו ריבועים דומים, אך ללא המספרים בהם. כך תוכלו להבטיח שרק אתם רואים את קוד ה-PIN שאתם בוחרים. לחצו עם עכבר המחשב על המספרים לפי הסדר שתרצו.

בחרו מספר בעל 6 ספרות אותן תוכלו לזכור. עם זאת, שימו לב שלא יהיה “ברור” מדי למישהו בעל היכרות קודמת אתכם או נתונים אישיים שעלולים להיות חשופים להאקרים.

כל הכבוד. לחצו Continue במסך הזה ובזה שאחריו.

טרזור
טרזור מדריך

כעת סיימנו את מדריך ההתקנה. 

כעת סיימנו עם הגדרה והתקנה של ארנק טרזור, וניתן לעבור למדריך שליחה וקבלה של מטבעות, ושימוש בארנק.

ארנק טרזור T

5/5

הארנק המוביל והמתקדם ביותר בשוק

מחיר: ₪680

ארנק טרזור One

4.4/5

הארנק תומך במספר רב של מטבעות 

מחיר: ₪480

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן סמוחה

בן סמוחה

בן הוא בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה לצד ארגונים נוספים ובמשך שנים רבות. בן נמנה בין מקימי עמותת בלוקצ'יין בי-7, אשר מנגישה את עולם המטבעות הדיגיטליים למטרופולין הדרומי. בנוסף, הינו בעל הטור "בלוג-צ'יין" בכלכליסט, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו.
בן סמוחה

בן סמוחה

בן הוא בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה לצד ארגונים נוספים ובמשך שנים רבות. בן נמנה בין מקימי עמותת בלוקצ'יין בי-7, אשר מנגישה את עולם המטבעות הדיגיטליים למטרופולין הדרומי. בנוסף, הינו בעל הטור "בלוג-צ'יין" בכלכליסט, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פופ-אפ-קורס-זום-קריפטו1

מסלולי ההכשרה של CryptoJungle

מעוניינים ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק המטבעות הדיגיטליים?

מצויין, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

הצטרפו עוד היום לקורס ולקהילת המסחר וההשקעה המקצועיים שלנו