סקר חדש חושף: 80% מהמוסדיים המושקעים בקריפטו מתכננים להשקיע עוד

למעלה מ-80% מהמשקיעים המוסדיים אשר השקיעו במטבעות דיגיטליים מתכננים להמשיך לעשות כן, 40% מהם מתכננים להשקיע הרבה יותר
השקעה בביטקוין

סקר חדש מצביע על כך שקרנות גידור ובתי השקעות אשר כבר מחזיקים במטבעות דיגיטליים מתכוונים להגדיל את כמות הנכסים הדיגיטליים שלהם. הסקר בוצע על ידי חברת הקריפטו, המבוססת בלונדון, Nickel Digital Asset Management.

בתוצאות הסקר נמצא כי 82% מהמשקיעים הגדולים שנסקרו מצפים להגדיל את חשיפתם לנכסים דיגיטליים עד 2023. הסקר התקיים בחודשים מאי ויוני ובו השתתפו 50 חברות ניהול כספים ו-50 משקיעים מוסדיים מארה"ב, בריטניה, צרפת, גרמניה ואיחוד האמירויות. לכל החברות הייתה חשיפה קודמת למטבעות דיגיטליים.

40 מתוך 100 החברות הצהירו כי הן מתכוונות להגדיל את החשיפה שלהן למטבעות דיגיטליים באופן דרמטי.  רק 7 חברות אמרו שהן מתכוונות להפחית את החשיפה, וחברה אחת בלבד אמרה שהיא מתכננת למכור את כל הנכסים הדיגיטליים שלה. 

כ-38% מהחברות טענו שהחשיפה שלהם למטבעות דיגיטליים נתנה להם יותר ביטחון בסוג הנכסים החדש הזה. 37% טענו שככל שיותר תאגידים ומנהלי קרנות משקיעים בתחום זה מחזק את המניע שלהם להשקיע עוד גם הם. על פי Nickel Digital, הרבה מהחברות הללו לא ביצעו השקעות גדולות, אלא רכשו נכסים דיגיטליים רק כדי להבין כיצד הם עובדים וכדי לבחון את השוק.

מנכ"ל החברה, אנטולי קרצ'ילוב, ציין כי הביטחון בנכסים דיגיטליים גובר והוא צופה שהמגמה תימשך. על פי ניתוח הנתונים של החברה, נכון לתחילת יוני יש 19 חברות רשומות עם שווי שוק כולל של למעלה מטריליון דולר המחזיקות ביטקוין בשווי של כ-6.5 מיליארד דולר, אשר נרכש במקור בשווי של כ-4.3 מיליארד דולר.

"רבים מהמשקיעים המקצועיים, המושקעים בנכסים דיגיטליים, מחפשים להגדיל את החשיפה שלהם. זה מונע ממספר גורמים הכוללים: את הביצועים החזקים של השוק בזמן משבר הקורונה, ההצטרפות של משקיעים מבוססים ותאגידים המביאים אישור לשוק, והשיפור בתשתיות ובמסגרות הרגולטורית של המגזר," אמר קרצ'ילוב.

עוד סקרים שבוצעו השנה

  • סקר של חברת ההשקעות הבריטית AJ Bell's, אשר בוצע באמצעות Find Out More וסקר למעלה מ-1,000 אנשים, מצביע על האפשרות שבבריטניה יותר אנשים השקיעו בקריפטו מאשר במניות בשנה האחרונה 
  • סקר גדול של מאסטרקארד ממאי חשף ש-4 מתוך 10 אנשים מתכננים להשתמש במטבעות דיגיטליים כאמצעי תשלום בשנה הקרובה, וכ-75% מהמיליניאלז מתעניינים בתחום ורוצים ללמוד עוד 
  • סקר מתחילת השנה, שנערך ע"י ג'ייפי מורגן, אחד מבנקי ההשקעות הגדולים בעולם, מצא כי 1 מתוך 5 חברות השקעה שאינן סוחרות במטבעות דיגיטליים מתכוונות לעשות כן בעתיד. תוצאות הסקר הראו כי 58% מהמשקיעים המוסדיים מאמינים שהמטבעות הדיגיטליים כאן כדי להישאר

לסיכום

התשואה הגבוה בשוק המטבעות הדיגיטליים מושכת משקיעים מכל הגדלים והסוגים. על אף התנודתיות הגבוהה והירידות החדות בחודשים האחרונים בשוק, יש לציין כי עדיין הם נחשבים לרווחיים ביחס לרוב ההשקעות האלטרנטיביות, אם מסתכלים על הביצועים מתחילת השנה. 

נכון להיום, ביטקוין עלה כמעט ב-20 אחוז, ואתריום עלה למעלה מ-200% החל מה-1 בינואר 2021.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/
דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן