5 סיבות להזמין את כרטיס maxBack Crypto שצובר ביטקוין בכל קנייה

מקס קריפטו max

התוכן נכתב ע"י CryptoJungle בשיתוף עם חברת max.

שוק המטבעות הדיגיטליים בכלל וביטקוין בפרט, ממשיכים ליהנות מאימוץ עולמי נרחב על ידי משתמשים, משקיעים, ועסקים בינלאומיים ומקומיים גם כן.

כעת, גם חברת האשראי max נכנסת לתמונה ומשיקה כרטיס אשראי מיוחד בשיתוף חברת Bits of Gold בשם maxBack Crypto. לראשונה בישראל, הכרטיס יאפשר החזרים נקובים בשקלים שמומרים לביטקוין על כל קנייה.

רון פאינרו, מנכ"ל max, מסר כי בחברה "גאים להיות הגוף הפיננסי הראשון בישראל שמשיק כרטיס אשראי עם תכנית צבירה לקריפטו," והוסיף כי "אי אפשר להתעלם מהתנופה והעניין הרב של הציבור בתחום המטבעות הדיגיטליים שהולך ומתפתח בכל העולם."

הכרטיס צובר קאש-בק לביטקוין אוטומטית בכל קנייה, לחשבון ייעודי ומאובטח ב – Bits of Gold, ללא עמלת המרה ובאופן קל לתפעול.

5 סיבות מדוע כדאי לכם להזמין את כרטיס maxBack Crypto

קאש בק לביטקוין  – אוטומטית

ההוצאות בכרטיס maxBack Crypto נצברות לשקלים, שיומרו לביטקוין באופן אוטומטי וללא עמלה. כך, אפשר להתחיל ב-Stack Sats – "אגירת Satoshis" – יחידת הביטקוין הקטנה ביותר על פני זמן.

לקוחות שינפיקו כרטיס אשראי – ייפתח עבורם, ללא צורך בפעולה נוספת, חשבון מאובטח ייעודי על ידי Bits of Gold. על כל 160 ₪ של עסקאות בכרטיס הלקוח יצבור 1 ₪ שיומר לביטקוין לאחר מועד החיוב, לפי שוויו ביום ההמרה. ביחס לעסקאות מול מוסדות המדינה על כל 320 ₪ של עסקאות בכרטיס, הלקוח יצבור  1 ₪  שיומר לביטקוין על ידי Bits of Gold לפי שוויו ביום ההמרה.

ללא דמי כרטיס בשנה הראשונה

מנפיקי הכרטיס ייהנו מ-12 חודשים ללא דמי כרטיס, כמו גם משירותי משמורת מטבעות המאובטח שתייתר את הצורך בפתיחת ארנק דיגיטלי, המצריך התקנה, גיבוי סיסמאות ואבטחה שוטפת.

אפליקציה נוחה למעקב אחר היתרה

לקוחות max יוכלו לעקוב באפליקציית max אחר שווי יתרת הביטקוין שצברו ולהיכנס ממנה בקליק אחד לחשבון שלהם ב-Bits of Gold. אם לא די בכך, לקוחות max שמנפיקים את הכרטיס זכאים ל של 6% הנחה על עמלת הרכישה הנגבית על ידי Bits of Gold במידה וירצו לקנות ביטקוין.

לאחר הזמנת הכרטיס וביצוע עסקה ראשונה בו. כל שעליכם לעשות הוא להירשם תחת הקישור הבא.

שימו לב, ההטבה תקפה עד גמר המלאי ובכפוף לתקנון: https://sl.max.co.il/d/WMm9

שאלון קריפטו  – 10 זוכים יחלקו בביטקוין שלם

אם ההטבה שלנו לא מספיקה, אז מקס יצאה בפעילות, מוגבלת בזמן, במסגרתה 10 אנשים מבין המצטרפים לכרטיס שהשיבו נכונה על שאלון טריוויה בנושא קריפטו, וענו באופן היצירתי ביותר על שאלה פתוחה יחלקו פרס בשווי כולל של ביטקוין שלם (BTC 1) כלומר 0.1 BTC יש ללחוץ כאן.

להזמנת הכרטיס בהטבה בלעדית ולהשתתפות בתחרות על 0.1 ביטקוין יש להיכנס לקישור הבא.

*עד גמר המלאי ובהתאם לתקנון https://sl.max.co.il/d/rY45

לסיכום

השקת כרטיס maxBack CRYPTO של max בשיתוף Bits of Gold היא יריית הפתיחה לאימוץ ביטקוין ומטבעות דיגיטליים על ידי המיינסטרים הישראלי בתחום הצרכנות לאחר שמעבר לים ישנם מוצרים רבים המאפשרים קאש-בק בביטקוין, שעד היום לא התאפשרו לאזרחים ישראלים.

חשוב לדעת:
אין לראות באמור בכתבה משום מתן ייעוץ או המלצה בנוגע לכדאיות של השקעה, החזקה, קנייה או מכירה של מטבעות וירטואליים.
כרטיס maxBack crypto הוא פרי שיתוף פעולה בין  max לבין ביטס אוף גולד בע"מ ("Bits of Gold"), במסגרתו הלקוח מתקשר עם max לצורך הנפקת כרטיס האשראי ובמקביל מתקשר עם Bits of Gold לצורך פתיחת חשבון אישי, צבירת מטבעות וירטואליים בחשבון האישי וביצוע עסקאות קריפטו בנכסים הדיגיטליים של Bits of Gold בהתאם לתנאי השימוש של Bits of Gold | ההצטרפות לכרטיס maxBack CRYPTO כפופה לתנאיה ולאישורה של max | צבירת והפקדת מטבעות וירטואליים תתבצע כנגד ביצוע "עסקאות" בכרטיס, כהגדרתן בתקנון כרטיס maxBack CRYPTO המצורף כחלק ממסמכי ההצטרפות לכרטיס ויהיה זמין בכל עת באתר max | יחס ההמרה כיום הוא 160 ₪ יומרו ל-1 ₪ לביטקוין ובעסקאות מול מוסדות המדינה: 320 ₪ יומרו ל-1 ₪ לביטקוין, בכפוף למגבלת זכאות שנתית של 2,000 ₪ |  פטור מדמי כרטיס לשנה הראשונה: פטור מלא מעמלת דמי כרטיס למשך 12 חודשים ממועד הנפקת הכרטיס, וכל עוד הכרטיס מוגדר ככרטיס maxBack CRYPTO. בתום תקופת ההטבה, ייגבו דמי כרטיס חודשיים בסך 19.90 ₪ או בסכום אחר, כפי שישתנה מעת לעת בהתאם לתעריפון העמלות של max| תוכנית הפינוקים: הכרטיס מצורף לתכנית הפינוקים וההטבות של max, בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות |עסקאות בכרטיס maxBack CRYPTO לא יזכו בצבירת נקודות למועדוני תעופה | אי עמידה בפירעון ההלוואה / האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בכפוף לתנאי החיתום ולאישור המלווה: מקס איט פיננסים בע"מ| שירותי ההמרה למטבעות וירטואליים, ביצוע עסקאות במטבעות וביטולן, צפייה ביתרת המטבעות, השלכות מיסוי, היבטי אבטחת מידע ועלות השירותים כאמור – הינם באחריותה הבלעדית של Bits of Gold, הפועלת מתוקף אישור עיסוק זמני בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסים מוסדרים (מס' רישיון: 56716 ] ובהתאם לתנאי השימוש המפורסמים על ידה. שער ההמרה ₪/ביטקויין נקבע ומפורסם על ידי Bits of Gold.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן