שער פולקדוט

polkadot
Polkadot (DOT)
Rank: 16
6.90 $
מחיר (בביטקוין)
Ƀ0.00010432
שווי שוק
9,428,375,431 $
נפח מסחר
212,141,088 $
שינוי ב 24ש אחרונות
4.02%
היצע כולל
1,445,548,149 DOT

מחשבון המרה

website-logo
אתר רשמי
wiki-logo
ויקיפדיה
reddit-logo
רדיט
דף לבן
block-logo
בלוקצ'יין
twitter-logo
טוויטר

גרף פולקדוט בזמן אמת

גרף פולקדוט בזמן אמת

באיזה מחיר התחיל פולקדוט?

פולקדוט (Polkadot) הוא פרוטוקול בעל קוד פתוח המאפשר העברה של מספר סוגים של נתונים, נכסים דיגיטליים וטוקנים בין רשתות בלוקצ'יין שונות, ובכך מאפשר תקשורת ופעולות הדדיות בין הרשתות השונות.

רשת פולקדוט הוקמה בשנת 2016 על ידי ד”ר גאווין ווד, מייסד שותף ומנהל טכנולוגיה ראשי לשעבר של רשת את’ריום ויוצר שפת התכנות Solidity שעליה מבוססת רשת את’ריום. ד”ר ווד ייסד את פולקדוט עם רוברט הברמייר ופיטר צבאן לאחר שהבין שאת’ריום 2.0 לא תיבנה מהר כפי שציפה. בעקבות כך התחיל לבנות רשת שלדעתו תפתור הרבה מהבעיות שראה ברשת את’ריום.

פולקדוט הוא מטבע חדש יחסית שהתחיל את דרכו באוגוסט 2020 ולכן אין לו היסטוריית שערים ארוכה. כאשר הונפק לציבור, מחיר פולקדוט עמוד על 2 דולר למטבע (DOT).

פולקדוט סיקרן אנשים רבים מאחר וגווין ווד, אחד ממייסדי אתריום, נטש את הפרויקט שלו לטובת הקמת פולקדוט. 

 

היסטוריית שער פולקדוט?

ימים בודדים לאחר שהושק, החל שער פולקדוט לעלות עד הגיעו לרמה של 6.7 דולר למטבע וקבע שיא מקומי כך שעד תחילת שנת 2021 נסחר שער פולקדוט בטווח מחירים של בין 3.5 ל-6.5 דולר למטבע.

כאשר התחילו העליות של שנת 2021, פולקדוט החל גם הוא לנסוק, שער פולקדוט שבר את השיא שקבע לאחר הנפקתו והחל לדהור למעלה לצד מטבעות דיגיטליים רבים.

מחיר פולקדוט הגיע לשיא באמצע חודש מאי 2021 שכמעט נגע ב-50 דולר, עלייה של כמעט 2,500% מהשקתו. לאחר קביעת השיא החדש, החל שער פולקדוט לרדת בחדות ונכון לכתיבת מילים אלו, נסחר במחיר של 12.5 דולר למטבע

 

לאן יגיע מחיר פולקדוט?

כמו שאנחנו בדרך כלל אומרים, עדיין לא נולד האדם שהצליח לחזות את העתיד ולכן אין אפשרות לדעת מה יהיה מחיר פולקדוט בעתיד. אם מסתכלים על האקוסיסטם של פולקדוט, רואים שהוא מתפתח במהירות ומראה שרידות יפה בזמן הקצר יחסית שהוא נמצא בשוק לעומת מתחריו, דבר חיובי עבור עתידו. 

עם זאת, פולקדוט מתמודד עם אתגרים רבים מאחר, הטכנולוגיה של פולקדוט מעניינת אך היא לא יחודית מכיוון שישנם עוד מטבעות רבים המשתמשים בטכנולוגיה דומה.

לקריאה נוספת אודות הפרויקט, גשו למדריך המלא לפולקדוט.

מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים
מטבעמחירשווי שוקנפח מסחר 24שכמות נוכחיתשינוי יומיגרף 24ש אחרונות

חדשות אחרונות

חדשות אחרונות

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

תעשיית הבלוקצ'יין
צומחת בקצב מסחרר!

הכשרה מקצועית, הסמכה רשמית ו-Boost לקורות חיים

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן