בירת דרום קוריאה בדרך להשקת מטבע משל עצמה – S Coin

סיאול, בירת דרום קוריאה, מפתחת מטבע קריפטוגרפי משל עצמה אשר ייקרא “S-Coin” וישמש להטבות סוציאליות אשר ימומנו בידי העירייה, כך אמר ראש עיר הבירה.

פארק וון-סון הכריז על התכנית במהלך ריאיון עם הסניף הקוריאני של CoinDesk בשבוע שעבר, וחשף גם שהעיר תפתח קרן מימון לתמוך בפיתוח וקידום של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ופרויקטים הקשורים אליה.

“מכיוון שסיאול היא העיר המובילה בעולם בתחום המידע והתקשורת, כולל המהפכה התעשייתית הרביעית, אני סבור שעלינו לחקור טכנולוגיות חדשות כגון טכנולוגיית הבלוקצ’יין” הוא אמר.

בדומה לאסטוניה אשר מנסה להשתמש בבלוקצ’יין לכלל התהליכים הממשלתיים בה, פארק חושב שבלוקצ’יין תוכל להיטמע בכל המנהלות הביורוקרטיות בעיר סיאול, כגון מערכת התחבורה הציבורית ועוד. בנוסף, פארק ציין ש-S Coin יוכל אף לשמש כאמצעי תשלום בתכניות הרווחה השונות שהוקמו עבור עובדי המגזר הציבורי, מחפשי עבודה צעירים ואזרחים אשר תומכים בסביבה ע”י חיסכון בחשמל, מים ודלק.

בכדי להשיג את הנ”ל, פארק אמר שהחוקים התקפים נכון להיום על מטבעות דיגיטליים יצטרכו להשתנות, והוסיף ש”בכדי ליצור את S-Coin, נצטרך להכין תמיכה חוקית ותאגידית כגון חוקי עזר.

“נפגשתי עם חברות העוסקות בבלוקצ’יין, ואני חושב שהחברות שלנו לא ממצות את הפוטנציאל שלהן בעקבות הרגולציה. למעשה, הטכנולוגיה מתפתחת כמו כל מדינה אחרת. ע”י יצירת תמיכה בחברות הבלוקצ’יין ובסטארט-אפים המחפשים לפתח טכנולוגיות חדשות, נעבוד על פיתוחה והפצתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין בכל העולם.”

לעיר סיאול יש תוכנית עתידיות גדולות ליישום והטמעה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, והיא צפויה לסיים את התכנית הראשית אשר תכווין את הדרך עוד החודש (אפריל). העירייה שכרה את Samsung SDS בכדי לבנות תוכנית אסטרטגית לחדשנות עירונית מבוססת בלוקצ’יין. זוהי העיר הראשונה בקוריאה שמציגה מפת דרכים שקשורה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

לסיום, פארק התייחס לגישת הממשלה לרגולציה ואמר שבתור רשות מקומית יש לו אחריות ליצור מודלים ותשמישים אפשריים לטכנולוגיה, על מנת שתהיה פחות התנגדות להקל רגולטורית על פרויקטים בתחום.

תורגם מ-CoinDesk.

 

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

רוצים להישאר מעודכנים בכל החדשות בתחום הקריפטו? הירשמו לניוזלטר שלנו

גם אנחנו שונאים ספאם, נשלח רק תוכן איכותי ורלוונטי 🙂