סקריל (Skrill): המדריך המלא לקניית קריפטו עם הארנק הדיגיטלי הפופולרי

סקריל קריפטו

המדריך שלפניכם נכתב בשיתוף עם חברת התשלומים ושירות העברת הכספים הבינלאומי סקריל (Skrill).

חברת סקריל (Skrill), לשעבר Moneybookers, היא חברת תשלומים שהוקמה בשנת 2001 ומציעה מגוון שירותי תשלום והעברות כספים מקוונים. למעשה, סקריל נחשבת כמתחרה מוכרת לחברות תשלומים כגון פייפאל (PayPal), סקוור (Square) ורבולוט (Revolut).

מאז השקתה, סקריל התרחבה לכל רחבי העולם כששירותי המטבע תומכים במבחר רחב של מטבעות שונים. בשנת 2018 הייתה חברת התשלומים הראשונה שהחלה להיכנס לתחום הקריפטו, וכיום הארנק הדיגיטלי שלה תומך ביותר מ-40 סוגים של מטבעות דיגיטליים שונים. 

לקוחות יכולים להפקיד כסף בארנק ה-Skrill שלהם באמצעות אפשרויות תשלום שונות כולל כרטיס אשראי, העברה בנקאית ומספר שיטות תשלום נוספות. בכספים ניתן להשתמש כתשלום עבור שירותים ומוצרים, למשתמשי Skrill אחרים, או להמירם למטבעות דיגיטליים.

מבחינת רגולציה, לחברת סקריל מספר רישיונות המאפשרים לה להציע את שירותיה באירופה ובעולם ומפוקחת על ידי הבנק המרכזי של אירלנד עבור פעילותה האירופית. הפעילות של סקריל מחוץ לאזור הכלכלי האירופי מופעלת על ידי Skrill Limited – חברה המאוגדת בבריטניה ומפוקחת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FCA).

שימו לב כי מטבעות דיגיטליים כמכלול אינם מפוקחים פרט למדיניות הלבנת הון וכי שירות הקריפטו של סקריל נכון לכתיבת מלים אלו אינו מפוקח תחת הרשויות שצוינו דלעיל או ע"י מסגרת רגולטורית אחרת (אלא בתהליכים ממושכים של קבלת רשיונות).

סקריל היא נותנת החסות הרשמית של מועדון הכדורגל האיטלקי המוביל מילאן, ומיוצגת בשותפות עם שחקני כדורגל מפורסמים כגון פאולו דיבאלה ואלסנדרו דל פיירו.

המדריך שלפניכם יספק סקירה מלאה ומפורטת על תוכנית הקריפטו של הארנק הדיגיטלי של סקריל, על הפלטפורמה שלה והפיצ'רים שהיא מציעה.

 

הפיצ'רים של סקריל

המרה נוחה ומהירה

לסקריל ממשק נוח וייחודי להמרת כסף פיאט עם מטבעות דיגיטליים בצורה ישירה ומהירה, ללא אימותים נוספים או עיכובים.

הוראת קבע

ניתן לרכוש מטבעות דיגיטליים בתדירות קבועה. כל מה שצריך הוא לקבוע סכום ואת מסגרת הזמן בה תרצו לרכוש, וההמרה תתבצע אוטומטית.

התראות מחיר

האפליקציה של Skrill מאפשרת מעקב אחר השוק והצבת התראות על מנת לקבל אינדיקציות או טריגרים לקנייה/מכירה של מטבעות דיגיטליים מסוימים על פי הצורך.

פקודות מותנות מראש

ניתן להציב פקודות קניה ומכירה מראש, שיבוצעו בצורה אוטומטית במידה והמחיר מגיע אליהן.

Knect Loyalty

Knect היא תכנית הנאמנות של סקריל, המתגמלת את המשתתפים בתכנית על ביצוע עסקאות וחיבורים בכל פעם שמבוצעת העברת כספים באמצעות שירותי החברה. המשתתפים מרוויחים נקודות נאמנות שניתן להחליפן בתגמולים.

אתם תרוויחו נקודות בכל פעם שתבצעו עסקת קניה או מכירה של מטבעות דיגיטליים.

דרגות חברות בסקריל

למועדון הנאמנות של סקריל יש 3 רמות:

Skriller 

ברגע פתיחת החשבון משתמש יקבל את המסלול הרגיל שנקרא Skriller, המסלול מאפשר את הפיצ'רים הסטנדרטים של הארנק וצבירת נקודות זיכוי מתכנית ה-Knect Loyalty.True Skriller

מסלול מתקדם, שבנוסף לפיצ'רים הבסיסיים, מאפשר העברות כספים זולות יותר בין משתמשי האפליקציה.

Skriller VIP 

המסלול המתקדם ביותר מאפשר להנות מעמלות נמוכות יותר ככל שתשתמשו יותר בפיצ'רים של הארנק הדיגיטלי ותבצעו יותר עסקאות ברבעון. בנוסף, ישנן מגבלות סכומים גבוהות יותר, תמיכה ושירות לקוחות 24/7 והזמנות לאירועים בלעדיים.

עמלות

העמלות מתבססות על דרגת החברות בחשבון שלכם, כולל תוכנית ה-VIP, אשר מאפשרת עמלות נמוכות יותר.
יש גם אפשרות לצבור נקודות נאמנות על עסקאות הקריפטו שלכם ולפדות לזיכוי ברגע שיש מספיק. 

יש לקחת בחשבון את עמלות המרת המט"ח בבנק שלכם ועמלות העברת כספים בתעשייה הפיננסית המסורתית גם כן:

 • הפקדת כספים: בהעברה בנקאית אין עמלה, באשראי עד 1.25%.
 • משיכת כספים: עבור קריפטו 2%, ויזה או מאסטרקארד 4%, העברה בנקאית 5 יורו.
 • שליחת כספים מהפלטפורמה: בין בנקים אין עמלה, ע"י כרטיס הדביט עד 1%, עם כרטיס אשראי עד 3%.
 • קבלת כספים: ללא עמלה.
 • בין חשבונות Skrill: קבלת כספים היא ללא עמלה, שליחת כספים עומדת על 3%.

היתרונות של סקריל

 • הפלטפורמה קלה מאד לשימוש, דרך שולחן העבודה או אפליקציית Skrill לנייד
 • סקריל מאפשרת להמיר את יתרת החשבון בקלות לקריפטו ובחזרה
 • גישה למספר רב של אמצעי תשלום שונים
 • מגוון מטבעות דיגיטליים זמינים לבחירה
 • אין צורך בהתעסקות בהגנה על מפתחות פרטיים לאור האבטחה והאמון שיש בחברה
 • החזרי הוצאות במטבעות דיגיטליים על ידי צבירת נקודות נאמנות באמצעות שירות Skrill Knect
 • התראות בזמן אמת על התנהגות מחירי המטבעות בהתאם לפרמטרים שנקבעו
 • יצירה וניהול של התיק האישי באמצעות רכש מתוכנן
 • תמיכה בהמון סוגי מטבעות פיאט ומדינות

החסרונות של סקריל

 • חובת תהליך אימות זיהוי לקוח
 • עמלות שער חליפין חלות על מטבעות מחוץ לאירו
 • המפתחות הפרטיים נמצאים בידי החברה – אך היא צפויה לאפשר אפשרות משיכות לארנקים בקרוב

איך משתמשים בארנק המטבעות הדיגיטליים של סקריל?

 1. פתחו חשבון ב-Skrill

עליכם לוודא שחשבון ה-Skrill פועל, כאשר כל הפרטים והאימותים הנדרשים מאושרים במלואם, בתהליך שמתבצע במהירות ונוחות.

 1. הפקידו כספים

בין אם אתם מעוניינים בקנייה או העברה, כל עסקה מתבצעת באמצעות הכספים שכבר מוחזקים בחשבון Skrill האישי. למרבה המזל, בסקריל מציעים יותר ממאה דרכים שונות להפקדת כסף, מחשבונות בנק חיצוניים ועד כרטיסי אשראי ודביט. 

 1. גשו לחשבון Skrill Crypto ובחרו מטבע

בתוך החשבון, תוכלו לצפות ביתרה שלכם ובמחירי המטבעות הדיגיטליים השונים. שם תוכלו לבצע עסקאות המרה, מכירה וקנייה. לאחר בחירת מטבע מסוים תופנו למדור ספציפי של המטבע בעל הגדרות שונות. בטרם אישור פעולה מסויימת יוצג שער החליפין הגלובלי החי לצד גובה העמלות.

כאשר תחליטו על סכום מסוים עבור שער החליפין, תוכלו לאשר את הרכישה והאתר ימשיך אוטומטית להעברה. תוך מספר שניות תופיע הודעה על המסך המאשרת את השלמת ההחלפה המבוקשת בהצלחה.

    4. שינויים בתיק ועסקאות אוטומטיות

לצד היסטוריית הפעולות שלכם תוכלו למצוא את אחוז השינוי בתיק במסגרות זמן שונות. בנוסף, האתר ייתן לכם אפשרות להפוך את המכירות והמשיכות שלכם לאוטומטיות. בין אם ברצונכם לקנות או למכור, ישנה אופציה לפקודת לימיט (Limit) כשברגע שהמטבע שבחרתם יגיע לשיעור המחיר הרצוי, העסקה תתבצע באופן אוטומטי בהתאם לפרמטרים שהוגדרו קודם לכן מבלי לדרוש התערבות.

 1. שליחה וקבלה של מטבעות דיגיטליים

עברו לתפריט "שלח" ובחרו "מאתר חשבון" שם תוכלו לכתוב את סכום ההעברה במטבע הקריפטו הנבחר. תתבקשו לציין את כתובת הדואר האלקטרוני של הנמען, או הטלפון, לפני סימון ולחיצה על "שלח".

אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את תנאי השימוש של שירות הקריפטו של סקריל, ואת הערכת הסיכונים המלאה של השירות למידע נוסף.

 1. שליחה וקבלה של מטבעות דיגיטליים

עברו לתפריט "שלח" ובחרו "מאתר חשבון" שם תוכלו לכתוב את סכום ההעברה במטבע הקריפטו הנבחר. תתבקשו לציין את כתובת הדואר האלקטרוני של הנמען לפני סימון ולחיצה על "שלח".

לסיכום

השימוש באפליקציית Skrill נוח וידידותי למשתמש, מאפשר מגוון רחב של פעולות וקבלת/שליחת תשלומים בכל מיני אמצעים. הארנק הדיגיטלי של Skrill הוא ארנק משמורן (אשר בדרך כלל מוחזק על ידי הברוקר) ולכן הבעלות על המטבעות הדיגיטליים לא נמצאת אצל המשתמש אלא אצל החברה. הרישומים מוחזקים ע"י הברוקר בו סקריל נעזרת ומאפשרים לחברה להציג לכם את המטבעות הדיגיטליים שמוחזקים עבורכם. השימוש בשירות מתאים לאלו שמעוניינים בהחזקה של מגוון מטבעות וביצוע פעולות תכופות.

דיסקליימר: CryptoJungle אינה אחראית לתוכן, למוצר או השירות שפורסמו בעמוד זה. בעוד שאנו מכוונים לספק לכם את כל המידע החשוב שיכולנו להשיג, על הקוראים לבצע מחקר עצמאי לפני שהם פועלים בכל אופן שקשור לחברה, ולקחת אחריות מלאה על החלטותיהם. כמו כן, בהתאם לתנאי השימוש באתר, אין לראות באמור בכתבה כייעוץ השקעות ו/או המלצה לפעולה. המדריך נכתב בשיתוף עם חברת סקריל.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir
דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן