מיליארד USDT הונפקו ביממה: האם זה יורגש במחיר הביטקוין?

מתחילת השנה הודפסו 31 מיליארד USDT. חברת טט'ר, מנפיקת המטבע היציב, התחייבה להשקיע 15% מרווחיה בביטקוין, וכבר מחזיקה ביטקוין בשווי של כ-5.18 מיליארד דולר
USDT טט'ר

חברת טט'ר, מנפיקת המטבע היציב הגדולה בעולם USDT, הנפיקה במהלך הימים האחרונים מיליארד יחידות USDT חדשות. בסך הכל מתחילת השנה "הודפסו" כ-31 מיליארד טוקנים של USDT על רשתות הבלוקצ'יין אתריום וטרון, מה שמביא את סך נתח השוק של המטבע היציב ליותר מ-110 מיליארד דולר.

לשם השוואה, שווי השוק של USDC, המטבע היציב צמוד הדולר השני בגודלו, עומד על כ-33.5 מיליארד דולר.

הקורס הפרונטלי והראשון מסוגו בארץ ללימוד מסחר בקריפטו

מספר המקומות מוגבל - לכל הפרטים👇

על פי הערכות בשוק, התוספת של עשרות מיליארדי דולרים ב-USDT תמכה לזינוק במחיר הביטקוין מ-27,000 דולר למטבע באוקטובר 2023 שעבר ועד לשיא כל הזמנים של יותר מ-73,000 דולר באמצע מרץ השנה.

בימים האחרונים, לצד הנפקת ה-USDT החדשים, עלה שער הביטקוין בכ-9%, מרמות מחיר של סביב 60,000 דולר ל-67,000 דולר כיום.

השפעת הנפקת USDT על מחיר הביטקוין. מקור: Lookonchain ב-X
השפעת הנפקת USDT על מחיר הביטקוין. מקור: Lookonchain ב-X

טט'ר: מחזיקת הביטקוין השביעית בגודלה בעולם

מעבר לאספקת נזילות לשוק הקריפטו, חברת ט'טר משקיעה באופן ישיר בביטקוין, מה שמספק תמיכה נוספת במחירו. לפני כשנה הודיעה החברה על אסטרטגיית ההשקעה שלה שכוללת רכישה קבועה של מטבעות ביטקוין, ומאז מאי 2023 השקיעה טט'ר 15% מרווחיה מדי חודש להשקעה במטבע הדיגיטלי המוביל.

כיום טט'ר מחזיקה בארנקי הביטקוין שלה כ-78,317 מטבעות בשווי של למעלה מ-5.18 מיליארד דולר, מה שמציב אותה במקום השביעי ברשימת מחזיקי הביטקוין הגדולים בעולם על פי נתוני אתר Bitinfo. רק בחודש האחרון רכשה טט'ר 8,888 ביטקוין בשווי של 618 מיליון דולר.

למרות היותה מהגופים המשפיעים ביותר על שוק הביטקוין והמטבעות הדיגיטליים בכללותו, חברת ט'טר נחשבת בעייתית מאוד מבחינת אופן ההתנהלות שלה, היעדר שקיפות מספקת והתנהלות שאינה מפוקחת כראוי על ידי רשויות האכיפה והרגולציה ברוב מדינות המערב.

בעבר שמה של טט'ר נקשר עם שערוריות רבות לצד בורסת הקריפטו ביטפינקס הנמצאת בבעלות משותפת, ונשמעו כלפי טענות חמורות וביקורת חריפה על כשלים אפשריים בניהול הרזרבות שלה. למרות זאת, החברה הוותיקה הצליחה לצלוח תקופות שפל ומשברים בשוק הקריפטו מבלי לאבד את ההצמדה של ה-USDT לערך הדולר.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן