בואו ללמוד על ניתוח טכני בוובינר חינמי שיתקיים ב-20 ביוני ב-20:30 – מספר המקומות מוגבל!

ההשקה של ביטקוין צ’יינג’ בבאר שבע: אירוע משמעותי לאימוץ

האימוץ בבירת הנגב והסביבה ממשיך עם כספומטים ראשונים שמגיעים לדרום ודגלי ביטקוין שתלויים ברחוב הראשי.
ביטקוין צ'יינג' באר שבע

ביום רביעי האחרון (ה-2.6) התקיים אירוע ההשקה של סניף ביטקוין צ’יינג’ (Bitcoin Change) בבאר שבע. מעל 100 אנשים הגיעו לאירוע שהתקיים בסניף החדש שנפתח בשדרות רגר 53 – הרחוב הראשי בבירת הנגב.

האירוע אורגן ע”י ביטקוין צ’יינג’ בשיתוף עם עמותת Blockchain B7 אשר פועלת בדרום הארץ לאימוץ תחום המטבעות הדיגיטליים, מהיבטים רבים.

“האירוע היה מעבר לציפיות שלנו,” אמר אבי דיין, מנכ”ל ביטקוין צ’יינג’ ל-CryptoJungle. “הגיעו מספר רב של משתתפים, רובם אנשים המכירים את התחום ומקצתם חדשים שרצו ללמוד ולשמוע. נהנינו מאוד להרים אירוע השקה שכולו ביטקוין, ולא יכולים לחכות לפתיחת הסניף הבא בצפון. אני רוצה להודות במיוחד לעמותת בלוקצ’יין B7 שתמכו בנו מההתחלה וסייעו רבות בהקמת והצלחת האירוע.”

אבי דיין, מנכ"ל Bitcoin Change
אבי דיין, מנכ”ל Bitcoin Change. צילום: להב לוי

הרצאת מבוא, פיצות ובירות

במהלך האירוע הועברה הרצאת מבוא על ביטקוין בידיי (בן סמוחה). במהלכה הוגשו פיצות ובירות בחינם למשתתפי האירוע, ולאחריה עלה רו”ח חנן אהרנפלד לשאלות ותשובות על מיסוי ורגולציה בתחום.

בסוף הערב אף התקיימה הגרלה שבסופה חולק ארנק חומרה מסוג טרזור מודל T לאחד ממשתתפי האירוע, בחסות Cryptoman.

“כשהקמנו את העמותה, חרטנו על דגלנו לדאוג שהאנשים כאן יוכלו לא רק ללמוד על הכלכלה החדשה, אלא גם להיות חלק ממנה.” אמר קים בזק, ממייסדי עמותת Blockchain B7. “בשביל זה צריכים לבנות תשתית וקהילה שוקקת. אחרי שערכנו כנסים, הרצאות, מפגשים עם יזמים וקורס ראשון מסוגו בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון, הקמת הסניף של ביטקוין Change היא בשורה לעיר ועבורנו. אנחנו שמחים שהם בחרו בבאר שבע, זאת בהחלט אבן דרך – אחת מיני רבות שאנחנו עוד מתכננים.”

את דברים סיים בזק בקריאה לציבור: “אנצל את הבמה גם בשביל לצאת בקריאה ליזמים נוספים שרוצים להגיע לעיר, דברו איתנו ונעזור בכל מה שיידרש!”.

מייסדי בלוקצ'יין בי7
מייסדי עמותת Blockchain B7. מימין לשמאל: אביחי מרציאנו, בן סמוחה, קים בזק, אור סנטו ולהב לוי. צילום: איתמר אריאלי

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

בואו ללמוד על ניתוח טכני בוובינר חינמי שיתקיים ב-20 ביוני בשעה - 20:30

מספר המקומות מוגבל!