בלק פריידי: קבלו הנחה מיוחדת על חבילה: קורסי המסחר וההשקעה, 'כאוס' וקהילת המנויים!

שני הקורסים המוקלטים אשר נלמדו ע"י למעלה מ-1,000 בוגרים, וקהילת הג'אנגלרים - זמינים לכם במחיר מיוחד 
בלק פריידי

תל אביב, ישראל (19 בנובמבר 2023): CryptoJungle שמחה להכריז על מבצע מיוחד לזמן מוגבל כחלק מחגיגת ה-Black Friday, ולאור המצב הבטחוני-מדיני.

המבצע מורכב מחבילה של 3 מוצרים במחיר אחד! שניים מהקורסים הפופולריים שלנו: קורס המסחר וההשקעה הדיגיטלי, וסדרת המפגשים המוקלטת 'השקעות בתקופת כאוס', לצד מנוי השתתפות ל-6 חודשים בקהילת התוכן של CryptoJungle, 'הג'אנגלרים'.

קורס המסחר וההשקעה של CryptoJungle

בחלקו הראשון של הקורס תבינו את הצעדים הראשונים בתחום הבלוקצ'יין והקריפטו, משימוש בארנקים דיגיטליים, דרך קניה ומכירה של מטבעות ועד היבטי מיסוי, בנקים – ואולי חשוב יותר מהכול – הימנעות מהונאות וכללי אצבע לאבטחת מידע.

בחלקו השני, אנו צוללים לתוך עולמות ההשקעה: מה זה אומר להיות משקיע? כיצד נמדד סיכון בשווקים הפיננסיים ובמה הוא שונה בקריפטו? איך מחלקים את שוק הקריפטו לרמות סיכון? איך חוקרים פרויקט פונדנמטלית, עם צ'ק-ליסט מסודר? מי אני בתור משקיע, בהתבסס על שאלון אישיות, ואיזו אסטרטגיית השקעה מתאימה לי? איך לבנות את התיק ולנהל את המעקב אחריו?

בחלקו השלישי והאחרון, המהווה כ-55% הקורס, תרכשו כלים בעולמות המסחר: במה מסחר שונה מהשקעה? מהם חוקי הבסיס לסוחר? כיצד מנהלים סיכונים כסוחר? מהו ניתוח טכני ואיך משתמשים בו? איזה סוג סוחר אני? כיצד נראית מערכת מסחר, ואיך מנהלים אחריה מעקב? כולל צ'ק-ליסטים שמלווים אתכם צעד-אחר-צעד בתהליך.

צרו קשר עם יועץ לימודים לקבלת הטבה מיוחדת על חבילת הקורסים – לפני גמר המלאי! 

'השקעות בתקופת כאוס'

רוסיה פלשה לאוקראינה וכבר קרוב לשנתיים מתנהלת שם מלחמה. האם בעוד 20 שנה מהיום נסתכל על מועד הפלישה, ה-24 בפברואר, כמועד פתיחת מלחמת העולם השלישית, שאליה גם הצטרפה ישראל כמוקד השני המשמעותי?

בסדרת ה-VOD 'השקעות בתקופת כאוס', המורכבת מ-15 שיעורים מוקלטים ו-18 שעות למידה, היו לנו שתי מטרות מרכזיות: 

הראשונה היא לספק תמונת מצב למציאות הגיאופוליטית והמאקרו-כלכלית המשתנה במהירות – החל מהתמודדותן של ממשלות עם רמת חוב בלתי ניתן לתשלום ומעבר ל"הדפסת כסף" אמיתית, דרך מוקדי מלחה"ע ה-3 הפוטנציאלית ומשבר האנרגיה שיבוא עמה, ועד הסערה המושלמת שנוצרה עבור שוק הקריפטו והבלוקצ'יין.

השניה, היא להבין איך למצב את עצמכם והונכם, הן באמצעות צעדי מגננה כגון הקמת קרן חירום, והן באמצעות הקצאת תיק ההשקעות שלכם בחברות ובקרנות שצפויות להרוויח – מהכאוס.

למעלה מ-200 בוגרים השתתפו בסדרה בלייב, שהתקיימה בחודשים מאי-יוני 2023 ובה נצפתה מראש המלחמה בישראל (מינוס הזוועות).

צרו קשר עם יועץ לימודים להזמנת החבילה – עוד לא מאוחר ללמוד ממנה ולהצליח בזכותה!

קהילת הג'אנגלרים

בוגרי מרכז ההכשרה של CryptoJungle נהנים מזה שנים רבות מדיונים לפי רמות (מתחילים ומתקדמים) ולפי נושאים (מסחר, השקעה, מאקרו עוד).

יתרה מכך, בן סמוחה וצוותו משתפים עדכונים חדשותיים, ניתוחים ופרשנויות בצורה שוטפת, אחת לשבוע מתקיימים סשנים – לייבים ומוקלטים – בלוח אירועים שמתפרסם מראש, חודש בחודשו. בסשנים משתף סמוחה, ולעתים אורחים, את הניתוחים שלהם על מצב השוק, איך להתמצב בו, את הפרשנויות לאירועים המשמעותיים ומספקים את הזמינות הנדרשת למתן תגובה בזמן אמת לאירועים גדולים.

כחלק מהמבצע המיוחד, הרוכשים יהנו מ-6 חודשי מנוי בקהילת הג'אנגלרים.

צרו קשר עם יועץ לימודים – והצטרפו לקהילת המנויים בהטבה מיוחדת כחלק מהחבילה!

*השתתפות במבצעים פירושה הסכמה לתנאי ההשתתפות כפי שמפורטים בתקנון. המבצעים תקפים לנרשמים חדשים בלבד ולא יחולו על לקוחות שנרשמו לפני מועד המבצעים או בחרו לבטל את הרישום ולהירשם מחדש במהלך תקופת המבצעים. אין כפל מבצעים והנחות. למשתתף לא תהיה כל טענה ו/או מענה ו/או תובענה ו/או דרישה כלפי מרכז ההכשרה או מי מטעמה. מרכז ההכשרה רשאי לבטל בכל שלב את המבצעים או לשנות את התנאים מכל סיבה שהיא, ואם עשה כן לא תהיה למי מהמשתתפים במבצעים ו/או המבקשים להשתתף במבצעים כל טענה ו/או תביעה בין השינוי ו/או הביטול. ט.ל.ח

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

בן סמוחה

בן סמוחה

בן 32, בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה. בן הקים את CryptoJungle וקהילת 'מדברים קריפטו', שיחדיו מהווים גוף התוכן, האקדמיה והקהילה המובילים והגדולים בישראל. בנוסף, נמנה בין מייסדי עמותת Blockchain B7, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו והבלוקצ'יין.
בן סמוחה

בן סמוחה

בן 32, בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה. בן הקים את CryptoJungle וקהילת 'מדברים קריפטו', שיחדיו מהווים גוף התוכן, האקדמיה והקהילה המובילים והגדולים בישראל. בנוסף, נמנה בין מייסדי עמותת Blockchain B7, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו והבלוקצ'יין.

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן