בלוקצ'יין, רגולציה ו-Web 3.0: כנס קריפטו תל אביב יתקיים ב-10 במרץ

כנס קריפטו רגולציה

תל אביב, ישראל (13.2.2022): CryptoJungle שמחה להודיע כי תשמש כנותנת חסות בכנס "רגולציית בלוקצ'יין ו-Web3 ישראל" שיתקיים בבית ציוני אמריקה בתל אביב, ומאפשרת לכם לרכוש כרטיסים בהנחה עם קוד קופון ייחודי. הכנס יתקיים ב-10 במרץ ויתמקד ברגולציית הקריפטו בישראל.

משנים את השיח עם הרגולטורים

תחום הקריפטו רועש וגועש בארץ. בחודש נובמבר האחרון יצא תיקון לצו איסור הלבנת הון ומימון טרור ואיתו נכנסה לתוקף החובה על חברות המאפשרות מסחר במטבעות דיגיטליים לנהל מעקב ודיווח אחר לקוחותיהם. התיקון מהווה התקדמות משמעותית בתחום הרגולציה בקריפטו ומטבעות דיגיטליים בישראל.

הכנס ייערך על ידי איגוד הביטקוין הישראלי – עמותה ללא מטרת רווח הפועלת לקידום התחום – וקהילת 'קריפטו ישראל', בבית ציוני אמריקה בתל אביב. הכנס צפוי לשמש כבמה ראשית ונקודת מפגש ייחודית המחברת בין נציגי ממשלה מהמשרדים השונים, חברי כנסת, חברות טכנולוגיה מקומיות וקהילת הפיננסיים. כך, יתאפשרו בכנס דיונים פתוחים בגובה העיניים בדבר בפוטנציאל האדיר והחשיבות של הקמת תשתית רגולטורית יציבה לתעשיית המטבעות הדיגיטליים בישראל, לצורך קידום הטכנולוגיה ושמירת על מדינת ישראל כמובילה עולמית בתעשיית הייטק.

נותני החסות בכנס

בכנס יופיעו דוברים בולטים, ביניהם:

 • אורית פרקש-הכהן, שרת החדשנות המדע והטכנולוגיה
 • ח"כ בועז טופורובסקי
 • ד"ר שלומית ווגמן-רטנר, מהרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור
 • עודד סלומי מנהל מחלקת מערכות תשלומים בבנק ישראל
 • דניאל ליאון שותף-מייסד צלזיוס
 • ד"ר משה ברקת הממונה על רשות שוק ההון
 • יריב גילת היזם והיו"ר של טקטונה
 • ניר הירשמן מאיגוד הביטקוין הישראלי
 • אדם בניון שותף-מייסד בקרן ההשקעות קוליידר
 • שאולי רג'ואן – משקיע ויזם קריפטו
 • תומר וייס – מנהל מוצר ווב 3.0

בנוסף, יתארח בן סמוחה – מייסד CryptoJungle.

הכנס יתמקד בתחום הרגולציה והבלוקצ'יין בישראל ובו ידונו בין השאר בעדכוני חקיקה והוראות חדשות בתחום. אנחנו מאמינים כי דיאלוג פורה בין כל הצדדים בשוק הישראלי יכול לצמצם את הפערים ולהקטין את החששות שקיימים. הכנס יערך בהשתתפות 250 בכירי השוק הישראלי ויהווה מפגש משמעותי של כל הגורמים הרלוונטים.

לרכישת כרטיסים יש להיכנס לקישור הבא. הזינו את קוד הקופון CRYPTOJUNGLE לקבלת 75 ש"ח הנחה!
למידע נוסף: www.israelcrypto.io

על מארגני הכנס

ICC, ר"ת קהילת הקריפטו של ישראל, הוקמה ע"י שאולי רג'ואן, תומר וייס ואריאל שפירא. מטרתה להביא את תוכן איכותי לישראל באמצעות אירועים, האקתונים, כנסים ועוד.

ליצירת קשר: [email protected]

איגוד הביטקוין הישראלי הוא עמותה ללא מטרות רווח אשר פועלת לקידום תחום המטבעות הדיגיטליים בישראל ע"י חינוך הציבור הרחב, יצירת מודעות, טיפוח קהילת הביטקוין, מתן תמיכה לעסקים ועבודה עם הרשויות לבניית מסגרת רגולטורית לתעשייה.

למידע נוסף: www.bitcoin.org.il

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir
דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן