קהילת הווב3 והקריפטו המקומית השיקה את "Crypto Aid Israel" עבור תושבי ישראל

קמפיין התמיכה נועד לגייס תרומות לסיוע הומניטרי עבור ישראלים שנפגעו מפעולות הטרור של החמאס
Crypto Aid Israel

תל אביב, ישראל, 9 באוקטובר 2023: עקב ההתקפות המתמשכות על ישראל, קבוצת יזמים מתחום הקריפטו בישראל שילבו ידיים במטרה להקים את "סיוע קריפטו לישראל" – Crypto Aid Israel, במאמץ לגייס תרומות לתושבים ישראליים שנאלצו לברוח מבתיהם ונזקקים לסיוע הומניטרי.

בחסות ירי של יותר מ-4,000 טילים ורקטות לעבר ישראל, מחבלי חמאס חמושים חדרו לקהילות הסמוכות, לרצועת עזה וביצעו התקפות אלימות בעיר שדרות וביישובים אחרים תוך התנגשות עם חיילי צה"ל. לפחות 900 ישראלים נהרגו בהתקפות ויותר מ-2,600 נפצעו. על פי ההערכות לפחות 150 חיילים ואזרחים, בהם נשים וילדים, נחטפו לרצועת עזה. כך על פי גורמים רשמיים.

יוזמת Crypto Aid Israel תנהל ארנק דיגיטלי מרובה-חתימות (multisig), אשר יופקד בידי חברים מוכרים מקהילת הווב3 המקומית. הארנק ישמש לאיסוף תרומות ביותר מ-12 מטבעות דיגיטליים, כולל – ביטקוין, אתר, USDT, USDC ועוד. שותפויות נוצרות ביחד עם בנקים ישראליים מובילים וסוכנויות ממשל שונות על מנת לאפשר הפצה מהירה ויעילה של הכספים.

בצד ניהול נכסי הקריפטו, חברת פיירבלוקס הישראלית מספקת את תשתית הניהול שלה – כולל מדיניות קפדנית של "ארבע מתוך שבע" חתימות הנדרשות להוצאת כספים מהארנק. כל בעלי זכות החתימה הם מנהיגים מוכרים מקהילת הווב3 הישראלית, בהם Ironblocks – חברת סייבר ואבטחת מידע שסייע גם בהגנה מפני האקרים.

נציגי היוזמה כוללים מנהיגים ממגוון חברות בלוקצ'יין ישראליות, בהן – MarketAcross, CryptoJungle, Blockchain B7, Efficient Frontier, Collider Ventures, Fireblocks, Nilos, Ironblocks Israeli Blockchain Association ואחרות.

בן סמוחה, ממארגני קמפיין התרומות ומנכ"ל CryptoJungle אמר: "ישראל נמצאת תחת מתקפה אכזרית בידי מחבלי חמאס, ללא התגרות מצדה. כל אזרח ישראלי נלחם על הישרדותו ועל הישרדות משפחתו. נדרשת תמיכה מירבית, וזה מה שאנו מקווים לספק באמצעות Crypto Aid Israel. אנו מקווים לגייס את הכספים הנדרשים על מנת לספק מזון ודיור למשפחות שאיבדו את בתיהן. אנחנו גם מקווים לספק מוצרי הגיינה ועזרה רפואית לעורף הישראלי המותקף ברקטות, ולהגדיל את המודעות לזוועות שאזרחי ישראל מתמודדים מולן כעת. אנחנו מקווים במיוחד שנוכל לספק סיוע לילדים ישראליים שאיבדו את הוריהם, הנרצחים או החטופים. בבקשה תרמו ושתפו את הקמפיין – אנו מודים לכם על תמיכתכם!"

בשל הפוטנציאל של הונאות פישינג והתקפות סייבר, יוזמת "סיוע קריפטו לישראל" תפעל יחד עם Ironblocks לאבטח את האתר ותוודא באופן מתמשך שכתובת הארנקים לקבלת התרומות נשמרות זהות בהופעתן באתר לכתובות הנכונות, כך שאף משתמש לא יעתיק כתובות המשויכות למקורות אחרים.

לאתר והכתובות לתרומה: https://cryptoaidisrael.com/

על אודות סיוע קריפטו לישראל

Crypto Aid Israel היא יוזמת חירום הומניטרית שהוקמה על ידי מנהיגים מקומיים מתחום הווב3 בישראל, כמו MarketAcross, קרן קוליידר, קריפטו ג'ונגל, פיירבלוקס, פיירבלוקס, BlockchainB7, Efficient Frontier, Ironblocks, Nilos וביטס אוף גולד, במטרה להניע קמפיין גיוס תרומות גלובלי לתמיכה במשפחות ובאזרחים הישראליים שזקוקים כעת באופן מיידי לסיוע הומניטרי.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות:

Twitter | Instagram | TikTok | Linkedin | Facebook 

לכל צרכי המדיה אנא צרו קשר עם:

[email protected] או [email protected]

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

בן סמוחה

בן סמוחה

בן 32, בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה. בן הקים את CryptoJungle וקהילת 'מדברים קריפטו', שיחדיו מהווים גוף התוכן, האקדמיה והקהילה המובילים והגדולים בישראל. בנוסף, נמנה בין מייסדי עמותת Blockchain B7, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו והבלוקצ'יין.
בן סמוחה

בן סמוחה

בן 32, בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה. בן הקים את CryptoJungle וקהילת 'מדברים קריפטו', שיחדיו מהווים גוף התוכן, האקדמיה והקהילה המובילים והגדולים בישראל. בנוסף, נמנה בין מייסדי עמותת Blockchain B7, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו והבלוקצ'יין.

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן