תביעה חדשה נגד משה חוגג: השתמש בכספי הנפקת המטבע הדיגיטלי Stox לרכישת בית"ר ירושלים

משה חוגג ממשיך להסתבך בתביעות. היום (שישי) דווח במגזין הקריפטו TheBlock על תביעה חדשה שהוגשה בארצות הברית נגד הפרויקט Stox, בראשותו של משה חוגג.

התביעה, אשר מונה 8 סעיפים פדרליים, מאשימה את חוגג ו-Stox בכך שהשתמשו בכספי המשקיעים לרכישת שטח נדל"ן באזור תל אביב בשווי 19 מיליון דולר, את קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים באוגוסט 2018 בשווי של 7.2 מיליון דולר, ולהקמת מעבדת מחקר הבלוקצ'יין באוניברסיטת תל אביב, הקרויה על שמו של חוגג, בתרומה על סך 1.9 מיליון דולר. יש לציין שההנפקה, שהתרחשה באוגוסט 2017, גייסה 33 מיליון דולר.

בנוסף, התובעים טוענים שהנפקת הטוקן Stox היא חלק מדפוס קבוע של חוגג, אשר השיק החודש הנפקת טוקן נוספת, לטובת חברת BlockTV המספקת סיקורים תקשורתיים בווידאו בתעשייה.

עם זאת, התובעים מייצגים את עצמם בתביעה, ולא נעזרו בשירותים מקצועיים. על פי סטפן פיילי, החוקר של TheBlock, התביעה מעלה המון עשן, אך צפויה להתמודד מול בעיות רבות כגון מרחבי שיפוט שונים, וסעיפים מסובכים משפטית במיוחד.

התביעה האחרונה מצטרפת לשורה של תביעות מצד משקיעים וספקים נגד משה חוגג, האחרונה שבהן הוגשה בתחילת החודש ע"י חברת הנדל"ן אמות, אשר לטענתה חוגג וקרן סינגולריטים שבראשותו לא העבירו לה דמי שכירות עבור משרדי החברה בסך 6.3 מיליון ₪.

שתפו:

Share on email
Share on facebook
Share on whatsapp

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך:

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

חדש: קורס האונליין שלנו הושק ואתם מקבלים 30% הנחה!

שתפו את הפוסט עם חברים