בית ההשקעות פרוקסיביט מאפשר לציבור הרחב ניהול השקעות במטבעות דיגיטליים

ProxiBit מאפשרים השקעות ב-7 מסלולים וביותר מ-35 מטבעות שונים החל מ-10,000 ש"ח
פרוקסיביט Proxibit

תל אביב, ישראל (27 במרץ, 2024): בית ההשקעות לנכסים דיגיטליים ProxiBit, מקבוצת בית ההשקעות הוותיק פרוקסימה, השיק פעילות ייחודית המאפשרת לעמיתים ניהול תיקים של מטבעות דיגיטליים בלבד. בין השאר, בית ההשקעות השיק מסלול ייחודי הכולל תיק המורכב משני המטבעות המובילים ביטקוין ואתריום, המיועד לאלו המעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום ההשקעה במטבעות דיגיטליים.

בית ההשקעות מציע 7 מסלולי השקעה בהתאם למטבעות השונים וכן אפשרות לנהל תיק השקעה במטבעות דיגיטליים המותאם אישית לדרישות הלקוח. בדומה לניהול תיקים "מסורתי" גם ניהול התיק במטבעות הקריפטו נעשה בסטנדרטים הנהוגים בבתי ההשקעות ובכלל זה בשקיפות מלאה ותוך אפשרות לממש את התיק בכל עת. בין בעלי התפקידים ב- ProxiBit נמנים חיים ונציה המנכ"ל ודירקטור ואורי רענן, דירקטור (מבעלי בית ההשקעות פרוקסימה). את פעילות ProxiBit מנהל אלעד נומברג.

השירותים המוצעים כיום בישראל בתחום השקעות במטבעות דיגיטליים מצומצמים ומאפשרים בעיקר  קנייה ומכירה של מטבע תוך הסתמכות על הקמת ארנק דיגיטלי ע"י הלקוח. במקביל, המערכת הבנקאית מערימה קשיים על הלקוחות בקבלת כספים שמקורם במערכת פתוחה בה יש חשש גדול להלבנת הון. המשקיעים במטבעות קריפטו חייבים להצביע בפני המערכת הבנקאית על מקור הכספים וכי לא עברו בבורסות לא מפוקחות, המהוות גורם סיכון משמעותי  להלבנת הון ומימון טרור.

ProxiBit, המצוייד ברשיון (היתר המשך עיסוק) של נותן שירותים פיננסיים (נש"פ) מטעם רשות שוק ההון, פותר בעיות אלה. בית ההשקעות מאפשר לנהל השקעות בקריפטו, בשקלים, בשבעה מסלולי השקעה שונים הכוללים בסה"כ למעלה מ-35 סוגי מטבעות דיגיטליים. המסלולים מבוססים, בין השאר,  על שווי השוק של המטבעות ועל סקטורים שונים כגון ה-DeFi וה-WEB 3.0. ההשקעה יכולה להתבצע עצמאית בכל מטבע שיבחר הלקוח, או באמצעות אלוקציה הנעשית ע"י האנליסטים של ProxiBit.

רכישת המטבעות נעשית ע"י בית ההשקעות במערכת סגורה כשכל ההשקעה מבוצעות בהעברות בנקאיות. בכך נמנע הצורך להתמודד עם החששות שבקניית מטבעות דיגיטליים, השמירה עליהם וההתנהלות מול הבנקים בכל הקשור לרגולציה בעניין החשד מפני הלבנת הון. ניהול  התיק נעשה בהתאם לרגולציה המחמירה ובכלל זה לאחר הליכי הכרת הלקוח (KYC) ובירור הצרכים. המטבעות עצמם נשמרים בתקן אבטחה מחמיר של חברת BitGo הנחשב לרמת האבטחה הגבוהה ביותר בשוק הקריפטו וכן בבורסת Kraken ו-Gemini הנחשבות לבורסות מובילות בפיקוח הרגולטורי על המטבעות הדיגיטליים.

בדומה לניהול תיקים מסורתי, כל ההליך שקוף לחלוטין למשקיעים. בכל שלב ניתן יהיה לבצע שינויים במסלולים וכן לבצע הפקדה או משיכה מיידיים ובנזילות מלאה. בעת המימוש, בית ההשקעות יבצע עבור הלקוח את ההמרה לשקלים, את העברת היתרה לחשבון וידאג לניכוי המס.

סכום ההשקעה המינימלי לתיק מנוהל עומד על כ-10,000 ש"ח בלבד. דמי הניהול השנתיים נעים בין 2.5%-3.5% ודמי ההפקדה והמשיכה ינועו בין 2.5%-4%, בהתאם לגובה התיק.

למידע המלא ופרטים נוספים לחצו כאן

ליצירת קשר: 

מייל: [email protected]

טלפון / וואטסאפ: 073-3701564

דיסקליימר:
החברה בעלת אישור המשך עיסוק מספר 57505 למתן שירות בנכס פיננסי מכוח בקשה לרישיון למתן שירות בנכס פיננסי לרשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. החברה אינה בעלת רישיון כהגדרתו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. אין באמור באתר משום ייעוץ ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מס ואין בו משום תחליף לשירותים כאמור המתחשבים בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין באמור באתר משום המלצה בנוגע לכדאיות השקעה במטבעות וירטואליים ו/או במוצרים או מכשירים פיננסיים כלשהם ואין בדברים משום הזמנה ו/או הצעה לביצוע פעולות במוצרים הנזכרים. אין באמור כדי להוות התחייבות להשאת תשואה כלשהי. השקעה במטבעות וירטואלים הינה מסוכנת ועשוייה לגרום להפסד של מלוא ההשקעה. תחום המטבעות הוירטואליים כרוך בחוסר וודאות רגולטורי, מיסויי ויישומי על ידי גופים שונים עמם נדרשים יחסי גומלין לצורך ביצוע פעולות.
CryptoJungle אינה אחראית לתוכן, למוצר או השירות שפורסמו בעמוד זה. בעוד שאנו מכוונים לספק לכם את כל המידע החשוב שיכולנו להשיג, על הקוראים לבצע מחקר עצמאי לפני שהם פועלים בכל אופן שקשור לחברה, ולקחת אחריות מלאה על החלטותיהם. כמו כן, בהתאם לתנאי השימוש באתר, אין לראות באמור בכתבה כייעוץ השקעות ו/או המלצה לפעולה.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן