כנס הבלוקצ’יין השנתי בבאר שבע יוצא לדרך!

לפני כמעט שנה, נפגשו מעל 300 אנשים בכנס הבלוקצ’יין הראשון שנערך בבירת הדרום, באר שבע. הכנס, שאורגן ע”י חברי הקהילה הדרומית (שכיום כבר פועלים במסגרת של עמותה), זכה לכיסוי תקשורתי רב, מעל 250 ארנקי ביטקוין חדשים והרבה למידה.

בשבוע הבא, ב-12 בדצמבר, המסורת תימשך עם כנס הבלוקצ’יין השנתי השני – והפעם במתחם WeWork שבפארק ההייטק המרשים שבעיר. האג’נדה של הכנס תסוב סביב יזמות, השקעות ותעסוקה בתעשיית הבלוקצ’יין המתפתחת, ובכירי התעשייה יהיו שם כדי לשתף מהידע שלהם. מעבר לכך, צפויים להגיע רבים מהאקו-סיסטם הטכנולוגי המתפתח בעיר, כולל נציגי האוניברסיטה, קהילות היזמות השונות, עובדי פארק הייטק, חברי העירייה וסטודנטים רבים.

הכנס הוא חינם, וכרוך בהרשמה מראש בקישור הבא.

לוח הזמנים – כנס בלוקצ’יין בבאר שבע

17:30 – קבלת פנים כולל כיבוד קל, בירות והרבה נטוורקינג.

18:30 – תחילת הרצאות קצרות

  • מבוא לבלוקצ’יין וסקירת התעשייה המתפתחת סביבה
    מרצה: בן סמוחה, מייסד ומנכ”ל CryptoJungle, ממייסדי עמותת בלוקצ’יין B7
  • האתגר במציאת עובדים ועבודה בתעשיית הבלוקצ’יין
    מרצה: טל בנו סקלאר, מייסדת ומנכ”לית חברת ההשמה Andromeda

19:15 – פאנל בנושא יזמות והשקעות בעולם הבלוקצ’יין

בהשתתפות:

מנחה: קים בזק, ממייסדי עמותת בלוקצ’יין B7

19:45 – נטוורקינג

20:30 – סיום האירוע

בבאר שבע הוקם פארק הייטק ענק וחברות טכנולוגיה, צה”ל והתעשיות הצבאיות מעבירות את פעילותיהן דרומה. כחלק מפיתוח העיר הוקמו קהילות יזמות וחדשנות, וביניהן גם עמותת בלוקצ’יין B7. המטרה שלנו כעמותה היא לעורר מודעות לפוטנציאל הטמון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, לעודד יזמות וחדשנות בתעשייה, להסב את מבטיהם של המשקיעים לעבר סטארטאפים מהדרום וכמובן להוביל לשימוש במטבעות דיגיטליים כאמצעי תשלום.

אז בין אם אתם מאזור הדרום או לא, אם אתם מעוניינים לשמוע ממובילי התעשייה את דעותיהם בנושאים השונים ולתמוך בעמותת בלוקצ’יין B7 – זו ההזדמנות שלכם בהחלט 🙂

תזכורת, הכנס בחינם אך מותנה בהרשמה מראש בקישור הבא (מספר המקומות מוגבל).

 

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדש: קורס האונליין שלנו הושק ואתם מקבלים 30% הנחה!