ביטקוין פורץ ל-$51,700 וחוצה את שווי ה-1 טריליון דולר

זאת לראשונה מאז דצמבר 2021. בתוך פחות משבוע השלים ביטקוין זינוק של יותר מ-20%, וכעת הוא נסחר ביותר מ-51,700 דולר
ביטקוין

לראשונה מאז דצמבר 2021 שווי השוק של ביטקוין חוצה את קו הטריליון דולר. מאז שעות הבוקר שעון ישראל קפץ שער הביטקוין ב-5% והגיע עד ל-51,700 דולר, זאת לאחר ירידה זמנית שנרשמה לאחר פרסום נתוני האינפלציה בארה"ב אתמול בערב, שבעקבותיה נפל המחיר מסביבות ה-50,000 דולר ל-48,300 דולר לביטקוין אחד.

במסחר באופציות על ביטקוין הסוחרים מהמרים שהוא יגיע אף ל-75,000 דולר במהלך החודשים הקרובים, בין היתר בעקבות הביקושים המרשימים שנראו בקרנות הסל המאפשרות התחשבות פיזית בביטקוין. כך למשל קרן IBIT של בלקרוק, קרן הסל עוקבת ביטקוין השנייה בגודלה, שרק אתמול הוזרמו אליה יותר מחצי מיליארד דולר בנטו.

רוצה להגדיל את ההון שלךההכשרה המובילה 
והמקצועי
 בישראללשיריון מקום  לחץ כאן

רוצה להגדיל את ההון שלךההכשרה המובילה והמקצועי בישראללשיריון מקום  לחץ כאן

שער ביטקוין
מחיר הביטקוין בחודש האחרון. מ-$38,500 עד ה-$51,700 בו נסחר כעת. מקור: CoinMarketCap

רמת ההתנגדות הבאה שלהערכת האנליסטים מחיר הביטקוין יידרש להתמודד איתה לפני המשך עליות היא בסביבות ה-52,300 דולר. בשרשור שפרסם האנליסט קול גרנר ב-X הוא ניתח את ספר הפקודות של בורסת ביטפינקס. שם הוא זיהה לחץ מכירות מאסיבי שצפוי לביטקוין במחיר של זה.

"קיר לבנים של פקודות מכירה על ביטפינקס דחוסות בצפיפות כל הדרך למעלה עד 52,300 דולר", כתב גרנר. "הזרמת הכספים לקרנות הסל תוכל 'לאכול את זה', אבל ביטפינקס ממלאת מחדש את הקיר הזה הרבה יותר מהר משהביקוש יכול לבלוע", תיאר גרנר בדרכו הציורית.

גרנר זיהה שרוב פקודות המכירה באות מישות אחת בעלת מזהה ייחודי. לדבריו, זהו דפוס התנהגות שראינו כבר פעמים רבות בעבר, בין היתר בתנועת המחיר של 3000 דולר עד ל-10,000 דולר שנרשמה בשנת 2020. אולם לטענתו, ההתחדשות של פקודות המכירה בזמן אמת היא התנהגות חדשה. 

גרנר מעריך שבסביבות רמות המחיר של 52,000 דולר ייתכן ששער הביטקוין ינוע לצדדים, ובזמנים כאלה כספים חדשים שנכנסים לשוק הקריפטו נוטים לזרום לכיוון מטבעות דיגיטליים אחרים (אלטים). "זה מצב בריא לשוורים", סיכם גרנר. "אלה הם חדשות טובות. אנחנו לא רוצים שום דבר שיזוז מהר מדי. ככל שזה ייקח יותר זמן כך עדיף".

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

ביטקוין פורץ את 50,000 לראשונה מאז דצמבר 2021

?ואתם עדיין שאננים

את ההזדמנות הזאת אסור לכם לפספס!

השאירו פרטים עכשיו >>

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן