מסלול Blockchain Expert: אלו המומחים המובילים המצטרפים כמרצים

תל אביב, ישראל (10 במאי, 2023): המחזור הרביעי של מסלול Blockchain Expert, הקורס המקצועי ביותר בתעשיית הבלוקצ'יין, הקריפטו והמטבעות הדיגיטליים בישראל, ייצא לדרך ב-20 ביוני, 2023.

המסלול, המורכב מ-100 שעות למידה אקדמיות ופרויקט גמר מעשי, הינו בעל הסמכה רשמית מאת הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל, אשר מוכרת ע"י הגופים הממשלתיים והפרטיים הגדולים ביותר בישראל. למעלה מ-100 בוגרים השתתפו במחזורים קודמים, בהם בכירים בחברות קריפטו, טכנולוגיה ותקשורת, נציגים מגופים ממשלתיים, רואי חשבון, עורכי דין ואינדיבידואלים רבים המעוניינים בהכשרה אשר תיקח את הידע שלהם עשרות רמות קדימה, ותסייע להם בהשתלבות בתעשייה.

בן סמוחה, מייסד CryptoJungle והמרצה הראשי בקורס, גאה להכריז כעת על הצטרפותם של מומחים הנמנים כמובילים בתחומם, כמרצים אורחים בקורס. המרצים עוסקים באופן יומיומי בתחום הבלוקצ'יין והקריפטו, עובדים בצמוד עם החברות הגדולות בעולם, ומגיעים כדי להכשיר באמצעות הידע והניסיון שלהם את דור העתיד של מומחי התעשייה.

מומחה בלוקצ'יין קורס בלוקצ'יין

"אני מתרגש מאד מהערך העצום שהמרצים האורחים שהצלחנו לשלב במסלול Blockchain Expert הקרוב הולכים ליצור למשתתפים בו," אמר בן סמוחה. "בין אם מדובר ברואי חשבון, עורכי דין, יועצים מכל סוג, שכירים בחברות המעוניינים להעצים את קורות החיים שלהם באופן פרטי או מטעם החברה, ומשקיעים שמחפשים להגביר באופן מעמיק ורחב היקף את הידע בתחום – הדרך לעשות זאת בצורה היעילה והנכונה ביותר היא ע"י למידה מהניסיון הנצבר על פני שנים ארוכות בתעשייה הצומחת – הן שלי, והן של הקולגות שלי מהמגיעים מהשורה הראשונה. עשרות בוגרים יעידו על כך!"

לקבלת ההטבה ופרטים נוספים

מסלול מומחה בלוקצ'יין מציג: המרצים

עו"ד (רו"ח) אורי ציחור – שותף וראש תחום בלוקצ'יין במחלקת הייטק, פישר (FBC & Co.)

אורי הוא מומחה ודמות מפתח מוכרת באקוסיסטם של הבלוקצ'יין בישראל, ניהל כמה מההנפקות הראשונות והמשמעותיות בעולם של חברות בתחום הבלוקצ'יין, והוביל כמה מעסקאות הרכישה הבולטות בתחום בשנים האחרונות. בין השנים 2015-2022 היה ממקימי מחלקת הפינטק והבלוקצ'יין בפירמת EY ישראל.

ציחור ירצה על רגולציה ומיסוי בינלאומיים ואף ישתף מקרי בוחן מהנפקות משמעויות שקרו בתעשייה הבינלאומית.

עמית לוין – לשעבר ראש תחום אכיפה כלכלית במחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה

עמית שימש עד לאחרונה כראש תחום אכיפה כלכלית במחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה. במסגרת תפקידו היה אמון על הגשת כתבי אישום ויצוג המדינה בתיקי מס והלבנת הון בהם בוצע שימוש במטבעות וירטואליים. במהלך הקריירה ליווה עמית מאות תיקי הלבנת הון ומימון טרור אשר נחקרו ע"י משטרת ישראל, רשות המיסים והרשות לאיסור הלבנת הון.

לוין יסביר מהי כלל הלבנת הון, כיצד נראית חקירה של אירועי הלבנת הון, מימון טרור והעלמת מס מאחורי הקלעים, איך היא משתלבת בעולמות הקריפטו ואילו מקרי בוחן יסייעו לעורכי דין, רואי חשבון, סמנכ"לי כספים ואחרים בתעשייה להסיק מסקנות על פעילותם.

Blockchain Expert
המרצים המומחים בקורס המקצועי בישראל.

אביעד בן חורין – מנהל הפעילות הממשלתית של חברת ניתוח ומעקב הבלוקצ'יין Chainalysis בישראל

לאביעד ניסיון בן 20 שנים בעולמות הסייבר ומייעץ לארגונים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית בעולמות הדיאטה, חקירות ומודיעין. בנוסף, הוא סוחר ומשקיע בקריפטו משנת 2015.

בן חורין יציג כיצד רשויות אכיפה וממשלות נעזרות בתוכנות ניתוח בלוקצ'יין כדי לזהות ולאתר עבירות, יראה כיצד נראית חקירה מאחורי הקלעים, ואף ישתף מקרי בוחן דרמטיים בהם הייתה מעורבת Chainalysis.

קים בזק – סמנכ”ל פיתוח עסקי ב-MarketAcross

קים נמנה בין ותיקי אנשי השיווק ויחסי הציבור בתעשיית הקריפטו העולמית ועובד עם החברות הגדולות בעולם ביניהן Polkadot, Crypto.com ועוד.

קים מתמחה בתקשורת וניהול משברים, ונמנה בין מייסדי עמותת 'Blockchain B7' הפועלת בנגב משנת 2017.

בזק ירצה על שיווק ויחסי ציבור בעולמות הקריפטו, במה הם שונים מהתעשייה המסורתית, כיצד לאמוד את איכות ומקצועיות המידע, ויראה מקרי בוחן על הודעות מהמפורסמות ביותר שקרו בתעשייה לאורך השנים.

עדן קדם שותף-מייסד וסמנכ”ל שיווק World Busters

מנהל חדשנות בתחום השיווק והדיגיטלי והפיתוח העסקי מזה למעלה מעשור. כיום, יועץ ומרצה בתחומים העוסקים באבולוציה של האינטרנט, ווב3 והמטאוורס.

קדם ירצה על עולמות המטאוורס והגיימינג ושילובם עם בלוקצ'יין, קריפטו ו-NFTs, תוך הצגת מקרי בוחן של טרנדים כגון Play2Earn.

מרצים מומחה בלוקצ'יין
סגל המרצים המומחים במסלול Blockchain Expert

רו"ח אסתי לריח – סמנכ"לית כספים, מומחית לינקדין ומרצה

אסתי בעלת ניסיון רב שנים בתחום הפיננסיים והניהול, מכהנת כסמנכ”לית כספים והינה מרצה מנוסה.

בשנים האחרונות מעבירה אסתי סדנאות על לינקדין ועולם התעסוקה החדש, ואף נבחרה בשנת 2023 למשפיענית רשת בלינקדין ישראל ע”י קהילת ה'לינקרס'.

לריח תעביר סדנה על מיתוג אישי, לינקדין (LinkedIn) ושימוש בפלטפורמה, וקורות חיים. הסדנה נועדה להעצים את המשתתפים במסלול אשר מעוניינים להשתלב בתעשייה לאחר מכן, ולהגביר את סיכויהם.

אל המרצים הנ"ל מצטרפים הוותיקים בקורס:

עו"ד (רו"ח) רון צרפתי – סמנכ"ל הכספים והרגולציה בפלטפורמת Bit2C

רון הינו מומחה לרגולציה, ניהול פיננסי, מיסוי, בנקאות והלבנת הון בעולמות פינטק וקריפטו. הוא מוביל תהליכים בבורסת Bit2C אשר אפשרו להם להיות הבורסה הראשונה בישראל שמקבל רישיון מטעם רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. כמו כן, רון חבר ועדות קריפטו ובלוקצ׳יין בלשכות עורכי הדין ורואי החשבון, הינו בוגר אונ׳ ת“א ועבד פירמות עו״ד ורו״ח מובילות.

בהרצאתו יסקור רון את הרגולציה הישראלית: מיהן הרשויות הפועלות בישראל, מהי ההתייחסות שלהן לקריפטו וכיצד ההתייחסות הזו באה לידי ביטוי.

לקבלת ההטבה ופרטים נוספים

תומר רביד – שותף-מייסד ומנכ"ל Bloxtax

תומר הוא יזם ומומחה בתחום מיסוי ורגולציה של מטבעות דיגיטליים. בעל ניסיון עשיר בניהול סיכונים, השקעות בשוק ההון ובשווקים פרטיים. בעל תואר ראשון בהנדסת מחשבים ותואר שני במנהע“ס בהתמחות במימון.

תומר נחשב בין המומחים הגדולים בעולם לתחומי מיסוי בעולמות הבלוקצ'יין, תוך שימוש בכלים של ניתור הבלוקצ'יין ומערכות פנימיות אשר מאפשרות לחברה שלו לתת שירותים לקרנות ההשקעות ופרויקטי הקריפטו מהגדולים בעולם.

בהרצאתו ידבר על מיסוי קריפטו בארץ, התנהלות כעסק הן מבחינה מיסוית והן מבחינת התנהלות פיננסית, ועל הגשרים אל המערכת הבנקאית.

בסיום המסלול אף יתקיים אירוע סיום ובמסגרתו יהיו תכנים אורחים מאת מומחים נוספים בתעשייה ואף מפגשי אחד על אחד עם מגייסים בתעשיית הבלוקצ'יין על מנת ליצור עבור המשתתפים את המקפצה הנדרשת. כמו כן, לאורך המסלול תופעל קהילה סגורה לטובת המשתתפים ובמסגרתה יווצרו דיונים, ינתן מענה שוטף לשאלות ותשובות ותמיכה. לבסוף, המשתתפים במסלול יזכו גם ל-6 חודשי מנוי לקהילת CryptoJungle, הכוללת דיונים גם בעולמות המסחר והשקעה, סשנים שבועיים עם בן סמוחה, ועוד.

למידע המלא על המסלול ושריון מקומכם השאירו פרטים:

לקבלת ההטבה ופרטים נוספים

או היכנסו לקישור הבא:

https://learn.cryptojungle.co.il/blockchain-expert/ 

 

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן