ברזיל שואפת להחמיר את העונשים על פשעים פיננסיים הקשורים לקריפטו

החמרת העונשים הם חלק מחקיקה חדשה המסדירה גם מסחר, משמורת, חלפנות ותשלומים בתעשיית המטבעות הדיגיטליים.
ברזיל ביטקוין

המחוקקים בברזיל פועלים לספק תקנות מחמירות יותר לפשעים הקשורים למטבעות דיגיטליים, ומאשרים מערך עונשים חדשים של הלבנת כספים באמצעות קריפטו. הוועדה המיוחדת של לשכת הנבחרים בברזיל אישרה הצעת חוק המחמירה משמעותית את העונשים על פשעים פיננסיים הקשורים במטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין (BTC), זאת על פי הודעה רשמית ב-29 בספטמבר.

תיקוני הרגולציה האחרונים הם חלק מהצעת חוק, המגדילים את הקנסות משליש מסכום הכסף המולבן אל שני שלישים. הצעת החוק מציעה גם להאריך את תקופות המאסר המינימליות משלוש לארבע שנים, וגם את זמן המאסר המקסימלי מ-10 שנים ל-16 שנים ושמונה חודשים. על פי ההודעה, הצעת החוק כפופה לדיונים נוספים במליאת הלשכה.

הסגן הפדרלי של ריו דה ז'ניירו, אאורו ריביירו, הדגיש כי הצעת החוק החדשה תסייע למדינה להגן על אזרחיה מפני הונאות ונוכלויות בתחום, וציין כי יותר מ-300 אלף אנשים כבר נפגעו מהונאות ופירמידות פיננסיות אלו רק בריו דה ז'ניירו לבדה. "עם היעדר הרגולציה, לאנשים אין לאן לפנות. השוק יתקדם ויסתגל בברזיל. לא יהיו עוד רווחים שמשתמשים בטכנולוגיה כדי להונות מיליוני ברזילאים", אמר ריביירו.

בדרך לאימוץ מלא

ריביירו היה אופטימי ביחס להיבטים אחרים של הצעת החוק, המסדירה את פעולות כלליות יותר הנוגעות גם למסחר, משמורת, חלפנות ותשלומים. על פי דו"ח של Cointelegraph Brazil, ריביירו אמר כי ביטקוין יתקבל כתשלום בברזיל לאחר שהצעת החוק תיחקק.

ברזיל מראה סימנים מעודדים להתפתחות ואימוץ המטבעות הדיגיטליים לאחרונה. באוגוסט קרא ראש הבנק המרכזי בברזיל, רוברטו קמפוס נטו, לאמץ את שוק הקריפטו על ידי עיצוב מחדש של התקנות המקומיות. ביוני השיקה הבורסה בברזיל מסחר של קרן סל נוספת על ביטקוין, לאחר רישומים קודמים של מספר תעודות סל אחרות בקריפטו בתחילת השנה.

בנוסף, לפני מספר שבועות התראיין סגן נשיא ויזה בברזיל, פרננדו טלס, בו שיתף את אמונתו כי אימוץ רחב יותר ידרוש שילוב של פעילות בנקאית מסורתית בתוך המערכת האקולוגית של המטבעות הדיגיטליים, כך שלקוחות יוכלו לבצע עסקאות בין פיאט לקריפטו באותה סביבה. ויזה מציעה כ-180 מטבעות פיאט בפלטפורמה שלה ותנסה למנף את 170 מיליון הלקוחות שלה ולרקום יחסים מבוססים עם הבנקים מקומיים בברזיל כמו אלתרבנק, ריפיו וזרו על מנת למקסם את אימוץ המטבעות הדיגיטליים באזור.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir
דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן