ארנקי חומרה לביטקוין, את’ריום ומטבעות דיגיטליים

ארנק ביטקוין

ארנקי חומרה לביטקוין, את’ריום ומטבעות דיגיטליים נוספים הם כיום הדרך המאובטחת ביותר לשמור על המטבעות שלנו. למעשה, כשאנו עוברים לנהל את כספנו במרחב הדיגיטלי ולא במרחב הפיזי, אנו מוכרחים לאמץ הרגלים חדשים לשמירה על הכסף שלנו.

ארנק טרזור T

5/5

הארנק המוביל והמתקדם ביותר בשוק

מחיר: ₪680

ארנק לדג’ר ננו X

4.9/5

מארנקי החומרה הפופולריים ביותר בשוק

מחיר: ₪890

ארנקי חומרה הם ככל הנראה ההרגל הטוב ביותר שנוכל לאמץ. מדובר בארנק קר, כלומר כזה שאיננו מחובר לרשת האינטרנט, ושהמפתחות הפרטיים (הוכחת הבעלות על המטבעות) לעולם לא עוזבים את הארנק עצמו, גם אם חיברנו אותו למחשב נגוע בווירוסים. חוויית המשתמש בו היא לא האידיאלית בדגמים הישנים יותר (כיום ישנם דגמים עם חווית משתמש נוחה יחסית), אך בהתחשב ברמת האבטחה שלו וביכולותיו להחזיק מספר מגוון של מטבעות זה בהחלט האופציה הטובה ביותר.

לפני כן, רצוי שתקראו את שני המאמרים הבאים:

  1. אבטחת מידע בעולם המטבעות הדיגיטליים – כאמור עלינו להרגיל את התת-מודע שלנו לנהוג אחרת כאשר אנו מנהלים את כספנו במרחב שכולו חדש לנו. המאמר הזה מפרט בדיוק כיצד לעשות זאת, החל מבחירת סיסמאות, דרך תוכנות אנטי ווירוס ועד הגנות מול סוגי התקפות.
  2. ארנקי ביטקוין – מאמר זה מכיל הסברים מפורטים על מהו ארנק של מטבע דיגיטלי (דוגמת ביטקוין), ומהם המפתחות הפרטיים, הציבוריים וכתובת הארנק. רצוי שתבינו את המושגים הללו תחילה.

המדריכים המלאים על ארנקי החומרה הפופולאריים

ארנק טרזור (Trezor)

זהו ארנק החומרה בעל הוותק הרב ביותר. במהלך שנותיו הוכיח שהוא עמיד בפני כל סוגי המתקפות בצורה מצוינת. ניתן להחזיק בו 5 מטבעות שונים בו-זמנית וחוויית המשתמש שלו מצוינת. היכנסו למדריך המלא על מנת להרחיב את ידיעותיכם על הארנק.

ארנק לדג’ר ננו אקס (Ledger Nano X)

ארנק לדג’ר ננו אקס, הוא ארנק החומרה מהמובילים בשוק, מדובר בארנק שיוצר בצרפת ע”י חברת לדג’ר בע”מ, הארנק מאפשר להחזיק מספר רב של מטבעות בו-זמנית. להרחבה על ארנק לדג’ר ננו אקס, היכנסו למדריך המלא.

ארנק קיפקי

ארנק חומרה מוכר מאד הפועל מ-2015 ואף נרכש ע”י חברת הענק שייפשיפט. הארנק מאכלס כ-8 סוגי מטבעות ועוד טוקנים רבים. היכנסו למדריך המלא על קיפקי.

בקרוב יהיו סקירות נוספות של ארנקים נוספים. עד אז – בהצלחה! 🙂

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.
צוות האתר

צוות האתר

קריפטו ג'ונגל הוא בלוג ואתר חדשות שמסקר את עולם הבלוקצ'יין, ביטקוין, את'ריום ושאר המטבעות הדיגיטליים. באתר מדריכים, חדשות וסקירות שיעזרו לך להישאר מעודכן.
cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

עדיין לא הצטרפתם למהפכת הקריפטו? הצטרפו עוד היום לקורס ולקהילת המסחר וההשקעה המקצועיים שלנו!

הצטרפו עוד היום לקורס ולקהילת המסחר וההשקעה המקצועיים שלנו