ביטקוין לא עוצר: מזנק בעוד 5.5% ל-59,300 דולר

זאת לאחר עוד "יום אינטנסיבי בקרנות הסל", שרשמו נפח מסחר של יותר מ-2 מיליארד דולר. במונחים שקליים ביטקוין שבר את שיא כל הזמנים
ביטקוין bitcoin etf קרנות סל גרף מעלה על רקע בנייני משרדים

העניין סביב קרנות הסל עוקבות ביטקוין (Spot Bitcoin ETF) הולך וגובר, ומושך את מחיר הביטקוין יחד איתו כלפי מעלה – שנסחר בסביות 59,300 היום, עלייה של 5.5% ב-24 שעות שממשיכה רצף של עליות מאז סוף ינואר.

אתמול (ג') רשמו תשע קרנות הסל הגדולות נפח מסחר של יותר מ-2 מיליארד דולר, כאשר קרן IBIT של בלקרוק אחראית לבדה על יותר מ-1.3 מיליארד דולר מהם. "עוד יום אינטנסיבי בנפחי המסחר עבור התשע", כתב אנליסט קרנות הסל של בלומברג אריק בלצ'ונס בחשבון ה-X (לשעבר טוויטר) שלו. "קרן IBIT שברה שוב שיא עצמי עם 1.3 מיליארד. לשים את הדברים בהקשר – זה יותר מרוב המניות הגדולות הנסחרות בבורסות בארה"ב", ציין בלצ'ונס.

מסתמן שזו הנורמה החדשה

בלצ'ונס אף הבחין שקרן IBIT סחרה במהלך אתמול מול יותר מ-100,000 סוחרים, זאת בהשוואה ל-30,000-60,000 חשבונות שהשתמשו בשירותי בלקרוק להשקעה בביטקוין מאז אושרו קרנות הסל למסחר בינואר. לדבריו, נתון זה מחזק את ההערכה שנפחי מסחר כאלה הם הנורמה החדשה, ולא רק מניפולציה רגעית של אלגוריתם מסחר או של סוחרי ארביטראז'.

ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק הקריפטו - כמו מקצוענים

למימוש הטבה חד פעמית ופרטים נוספים 👇

מבחינת בלקרוק, מדובר ביום שני ברציפות של שבירת שיאי מסחר בקרן IBIT. ביום ב' שברה בלקרוק שיא של 1.3 מיליארד דולר נפח מסחר יומי, וביום ג' נפח המסחר הגיע כבר ל-1.357 מיליארדים כאשר יותר מ-42 מיליון מניות IBIT החליפו ידיים. בכך הגיעה קרן IBIT להיות קרן הסל החמישית ברשימת ה-ETF הנסחרות ביותר בכל השוק האמריקני. 

מתוך חשבון ה-X של @Matt_Hougan

גם מבחינת הפקדות נטו לכלל קרנות הסל הנתונים מרשימים. על פי נתונים עדכניים שפרסמה חברת Faside השקעות הבריטית, בסך הכל נוספו לקרנות הסל במהלך אתמול כמעט 577 מיליון דולר, זאת גם כאשר מביאים בחשבון 125.6 מיליון דולר שנמשכו מקרן GBTC. בסך הכל הצטברו בקרנות הסל עוקבות ביטקוין יותר מ-6.7 מיליארד דולר מאז שהחלו להיסחר ב-11 בינואר.

בינתיים שער הביטקוין אינו עוצר. מאז אתמול המשיך השער לעלות בחדות, וכעת נסחר ביטקוין ב-59,300 דולר. במונחים שקליים, מדובר למעשה בשיא של כל הזמנים של 216,000 שקל לביטקוין, שיא שנשבר בפעם האחרונה בנובמבר 2021.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן