בואו ללמוד על ניתוח טכני בוובינר חינמי שיתקיים ב-20 ביוני ב-20:30 – מספר המקומות מוגבל!

אוסטרליה: 40% מהמילניאלס חושבים שקריפטו השקעה טובה יותר מנדל”ן

crypto australia

בומרס חוששים מהתנודתיות, אך המילניאלס ממלאים את הכיסים שלהם במטבעות דיגיטליים.

מחקר חדש גילה כי אחד מתוך חמישה אוסטרלים מאמין שהשקעה במטבעות דיגיטליים תסייע יותר להגיע לבעלות על בית, כאשר הביטחון בחשבונות חיסכון הולך ופוחת.

הסקר, שנעשה על ידי בורסת המטבעות הדיגיטליים המוכרת, קראקן, מצא כי ישנו מספר הולך וגודל של צעירים אוסטרלים ש”מתנתקים” מדרכי השקעה מסורתיות. כמעט רבע מהנסקרים הביעו חשש בנוגע לחשבונות חסכון המסורתיים שלטענתם הולכים ופוחתים בערכם.

עדיף קריפטו על נדל”ן

המחקר מצא כי 22% מהאוסטרלים שנשאלו בסקר מאמינים שהשקעה במטבעות דיגיטליים היא דרך קלה יותר לחסוך עבור משכנתא מאשר לאחסן כסף פיאט בחשבון הבנק שלהם או בחסכונות מסורתיים דומים.

קרוב ל-40% מהמילאניאלס שענו על הסקר ונולדו בין שנות ה-80 המוקדמות ושנות ה-90 המאוחרות (גילאי 40-22) הצהירו שנכסים דיגיטליים הם אלטרנטיבה טובה לרכישת נכס פיזי להשקעה. יותר מכך, 31% מדור ה-X שנשאלו (גילאי 55-40), הצהירו גם הם כי הם חושבים שנכסים דיגיטליים טובים יותר מנדל”ן ורק 24% מהצעירים ביותר (גילאי 22-11) אמרו זאת גם הם.

כמעט חצי מהבייבי בומרס שהשתתפו בסקר (גילאי 55-75) מעולם לא השקיעו במטבעות דיגיטליים מאחר והם חוששים מהתנודתיות הרבה..

רק אחד מכל חמישה ממשתתפי הסקר אמר כי הוא מחזיק או החזיק בנכסים דיגיטליים, בעוד ש-14% מהנשאלים הצהירו כי הם מחזיקים תיק השקעות אקטיבי של מטבעות דיגיטליים. מתוך אלו שבבעלותם נכסים דיגיטליים קרוב ל-85% טענו כי הם מתכננים לרכוש עוד.

מנכ”ל קראקן אוסטרליה, ג’ונאתון מילר, הגיב כי בעוד שהמדינה מפגרת אחרי ארה”ב מבחינת האימוץ, אוסטרליה היא שוק שצומח במהירות עבור מטבעת דיגיטליים שהביקוש שלו מונע בעיקר מדור המילניאלס. מילר הוסיף כי הצעירים האוסטרלים הם אלו שמשנים את הדינמיקה בציפייה לכך שהשוק יתרחב ויגיב בחיוב לאימוץ של נכסים דיגיטליים.

מילר גם שם דגש על הצורך במתן השכלה איכותית יותר בנוגע לקריפטו באוסטרליה, ומאחר ונראה כי יש צורך בעוד. בחודש שעבר אתר החדשות Cointelegraph דיווח כי יותר ממחצית האוסטרלים חושבים שאילון מאסק המציא את ביטקוין ורבים לא היו מודעים לכך שלביטקוין יש היצע מוגבל.

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דור אופיר

דור אופיר

סטודנט לכלכלה ומדעי המחשב, סוחר במטבעות דיגיטליים מזה 3 שנים, מגיע מעולם הדיגיטל ובעל אמונה גדולה בעתיד האינטרנט בכלל ובתעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו בפרט
דור אופיר

דור אופיר

סטודנט לכלכלה ומדעי המחשב, סוחר במטבעות דיגיטליים מזה 3 שנים, מגיע מעולם הדיגיטל ובעל אמונה גדולה בעתיד האינטרנט בכלל ובתעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו בפרט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

בואו ללמוד על ניתוח טכני בוובינר חינמי שיתקיים ב-20 ביוני בשעה - 20:30

מספר המקומות מוגבל!