מנכ"ל בורסת בינאנס הודה בטעויות בפני פקידים בממשלת בריטניה

מנכ"ל בינאנס, צ'אנגפנג זהאו, נפגש עם פקידים במשרד האוצר הבריטי והצהיר שבכוונתו להיות יותר אקטיבי בשיח עם הרגולטורים
CZ

מנכ"ל בינאנס (Binance), צ'אנגפנג זהאו (המכונה CZ), נפגש בשבוע שעבר לארוחת ערב בעיר וסטמינסטר, אנגליה, עם פקידים ממשרד האוצר הבריטי ודמויות בולטות נוספות. בנאום שערך בפגישה, CZ הודה שנעשו טעויות בתהליך הקמת זירת המסחר בינאנס, והדגיש שכעת הוא רוצה להיות יותר אקטיבי בשיח עם הרגולטורים. 

הנוכחות של הפקידים הממשלתיים באירוע, אשר אורגן על ידי קבוצת החשיבה Centre for Policy Studies, הראתה על החשיבות של הנושא בעיניי ממשלת בריטניה. דובר הקבוצה אמר על האירוע: "אירחנו ארוחת ערב פרטית עם מנכ"ל בינאנס בשבוע שעבר, בכדי לדבר על מטבעות דיגיטליים עם קבוצה של מומחי מדיניות מתעניינים."

האירוע היה משמעותי עבור זירת המסחר בפרט ושוק המטבעות הדיגיטליים בבריטניה בכלל, מאחר והרשות להתנהלות פיננסית הבריטית (ה-FCA) הגבילה את הפעילות של בינאנס במדינה בשנה שעברה. דובר בינאנס אמר ש-CZ מציג מסר ברור על החשיבות של התאמה לרגולציה ברחבי העולם ושהם רוצים "לקבל את כל הרישיונות והרישומים" שהם יכולים. 

היחסים של בינאנס עם ה-FCA

על אף ההגבלות, בשנה שעברה הודיע CZ כי בינאנס צפויה להרחיב את שירותיה גם בבריטניה. כחלק מהצעדים הטקטיים של בינאנס, החברה החלה להעסיק עובדים בריטים המתמחים ברגולציה המקומית, כמו גם בכירים המתמחים ברגולציה בינלאומית. על אף שינוי הכיוון והצהרת הכוונות המחודשת של המנכ"ל, לא נראה שהעמדה הרשמית של ה-FCA השתנתה בינתיים.

רק אתמול, לאחר שבינאנס הודיעה על עסקה שבוצעה עם חברת Eqonex – הנסחרת בנאסד"ק ומאובטחת על ידי חברה המפוקחת על ידי ה-FCA – הרשות הודיעה על החששות שלה מפני העסקה וחזרה על עמדתה בנוגע להתנהלות של בינאנס. העסקה כללה מתן הלוואה ניתנת להמרה בשווי 36 מיליון דולר באמצעות חברת טכנולוגיית התשלומים החדשה של בינאנס בשם Bifinity.

על פי ההודעה של ה-FCA, העסקה עשויה לתת לבינאנס בעלות לשירותי משמורן של נכסים דיגיטליים בשם Digivault, המפוקחים על ידי הרשות, והיא עשויה לבחון מחדש האם בעליו החדשים "כשירים וראויים" לסטטוס זה. הרשות הזכירה את עמדתה הנוכחית כלפי זירת המסחר: "בעקבות דרישות אשר נכפו על ידי ה-FCA, חברת Binance Markets Limited אינה מורשת כעת לבצע שום פעילות הדורשת רגולציה ללא הסכמה בכתב מה-FCA." 

בנוגע לעסקה הטרייה של בינאנס, הרשות טוענת שלא היו לה את הסמכויות המתאימות להעריך את הכשירות של הבעלים החדשים לפני שהעסקה הושלמה. בנוסף, הרשות ציינה שהיא "פרסמה בעבר מידע בנוגע לחששות" שלה מבינאנס והזכירה שיש לה "את הסמכויות להשהות או לבטל את ההרשמה של הנכסים הדיגיטליים של חברה ממספר סיבות, כולל במקרים שהחברה לא עמדה בדרישות של מדיניות מניעת הלבנת הון."

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/
דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן