דיווח: Coinbase עושה צעד נוסף לעבר הרגולציה

קוינבייס (Coinbase) היא זירת המסחר האמריקאית הגדולה והוותיקה ביותר, ומנהלת נפחי מסחר מהגדולים ביותר בשוק המטבעות הדיגיטליים.

שוק הקריפטו מתקדם צעד נוסף לעבר הרגולציה כאשר זירת המסחר הענקית החלה בדיונים עם הרשות לניירות ערך האמריקאית (SEC) בכדי להפוך לבורסה הפועלת תחת רישיון רשמי ומחויבות ציות לחוקי ארה”ב. אם העסקה אכן תצא לפועל, מדובר בפתיחת דלת למיליוני משקיעים נוספים אשר חוששים ממצבו הרגולטורי של השוק כיום.

זירת המסחר, אשר ממוקמת בסן פרנסיסקו, מעוניינת מאד שהתהליך יצליח שכן היא מוגבלת מאד ביכולות ההתפתחות שלה לאור חוסר הבהירות הרגולטורי בתקופה הנוכחית.

בהכרזה האחרונה של זירת המסחר, הודיעה קוינבייס כי היא מתכננת להוסיף נכסים קריפטוגרפיים מסוג טוקני ERC20 למסחר בבורסת הבת שלה GDAX, אך הדגישה כי זה יעשה אך ורק בהתאם לבהירותם הרגולטורית. עפ”י הצהרותיה האחרונות של הרשות לניירות ערך האמריקאית, רוב הנכסים הקריפטוגרפיים הולכים להיות מוכרים כניירות ערך (Securities). לכן אם קוינבייס מעוניינים להכניס את טוקני ה-ERC20 או מטבעות אלטרנטיביים אחרים למסחר הם יהיו מוכרחים להיות Utility Tokens, או שעליה להיות בורסה עם רישיון מה-SEC.

אם זה לא משתמע מהטקסט עדיין, מדובר בעשרות אם לא מטבעות מטבעות פוטנציאליים שיכולים להיכנס למסחר ולהיחשף לשוק עצום שהביקוש אליו הולך וגדל.

תורגם מ-Bitsonline.

שתפו:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.
בן סמוחה

בן סמוחה

שותף-מייסד של CryptoJungle, יזם צעיר, בעל ידע מקצועי נרחב בעולם הבלוקצ'יין שנצבר לאחר תקופה ארוכה של למידה, מחקר ומסחר. מייסד קהילת הבלוקצ'יין בדרום הארץ ומעביר הרצאות על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

2 תגובות

 1. ז”א שבקרוב COINBASE יתמוך גם בישראל?
  אני ממש חדש בכל הנושאים האלה, יש לי מכר בארה”ב לעזור לי להיכנס לשוק הזה,
  איך אני יכול לשאול פה שאלות ולקבל תשובות ?

  תודה .

  1. היי גיא,

   נכון לרגעים אלו לא ידוע על רצון או ניסיון של קוינבייס לתמוך בישראלים, אלא אך ורק להוציא רישיון של זירת מסחר לניירות ערך.
   יש לך דרכים נוספות לרכוש ביטקוין/את’ר ולהיכנס לשוק, כגון כספומטים, הבורסה הישראלית bit2c, חלפן הכספים ביטס אוף גולד וכמובן מכירה וקניה מאנשים הפרטיים.

   מצרף עבורך קישור לקניית ביטקוין/את’ר דרך ביטס אוף גולד: https://www.cryptojungle.co.il/buy-bitcoin
   כמו כן, מצרף עבורך את פורום השאלות ותשובות שלנו, בו תוכל לשאול את שאלותיך: https://www.cryptojungle.co.il/qa/

   בהצלחה,
   בן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדש: קורס האונליין שלנו הושק ואתם מקבלים 30% הנחה!