קניית ביטקוין – כל הדרכים לרכישת ביטקוין בהעברה בנקאית

שוק המטבעות הדיגיטליים עוד נמצא בתחילת דרכו, וביטקוין לאחר כעשור של פעילות ממשיך לשבור שיאים ולהיכנס לתודעה של יותר ויותר אנשים. במאמר הבא סקרנו עבורכם את דרכי קניית ביטקוין בהעברה בנקאית בישראל.

השלב הראשון – פתיחת ארנק דיגיטלי

ארנק דיגיטלי הוא תוכנה שאנו משתמשים בה על מנת לתקשר עם רשת הבלוקצ’יין, ודרכו מבצעים פעילויות כגון שליחה וקבלה של מטבעות.

הכנו עבורכם סדרה של מדריכים על ארנקים שונים – ארנקי חומרה, ארנקי נייר, סלולר ועוד.

הארנקים המומלצים ביותר הם ארנקי חומרה, ארנקים אשר דואגים שהמטבעות שלכם יהיו מנותקים מרשת האינטרנט אפילו בעת השימוש בארנק. האבטחה הגבוהה שהם מציעים מגיעה עם תג מחיר, כאשר ארנק טרזור וארנק לדג’ר ננו אס הם המפורסמים והמומלצים ביותר, ונעים בין 80 ל-110 יורו לאחד.

להלן שני מאמרים שאנו ממליצים לקרוא לפני שאתם מתחילים בתהליך, שמסבירים את הנושא בצורה הטובה ביותר:

לאחר מכן, גשו לאחד מהמדריכים הבאים ופיתחו את ארנקיכם הראשון. אם ברצונכם לרכוש ארנק חומרה, היכנסו ללינק למעלה (תחת ארנקי חומרה).

שלב שני: קניית ביטקוין בהעברה בנקאית

ישנן מספר אפשרויות של רכישת ביטקוין בהעברה בנקאית, החל מעסקים ישראליים ועד עסקים הממוקמים בחו”ל.

ביטס אוף גולד (Bits of Gold)

ביטס אוף גולד הינה חברת חלפנות ישראלית עבור עולם המטבעות הדיגיטליים. ניתן לרכוש דרך החברה גם את מטבע הביטקוין וגם את מטבע האת’ר של פלטפורמת את’ריום. החברה נחשבת אחת מהוותיקות והמוערכות ביותר בארץ, ורכשה את אמינותה במשך שנות פעילותה ותרומתה לקהילת הבלוקצ’יין הישראלית.

עמלת רכישה היא בסך 5.95% של ביטס אוף גולד, ושער הרכישה ייקבע באופן אוטומטי לאחר קבלת אישור העסקה מהבנק.

קניית ביטקוין בהעברה בנקאית מביטס אוף גולד

היכנסו לאתר ביטס אוף גולד, לחצו על “קנייה” ובחרו את המטבע אותו תרצו לרכוש (ביטקוין או את’ר).

הזינו את סכום הרכישה בשקלים, ובחרו ב’העברה בנקאית’.

כעת, יופיע לפניכם מסך ההרשמה. הזינו את פרטיכם המלאים וודאו כי הם מדויקים. לאחר מכן, וודאו באי-מייל שלכם את שם המשתמש שיצרתם.

יש להדגיש שבמהלך ההרשמה עליכם להעלות תעודה מזהה שלכם. חברת ביטס אוף גולד תאשר את התעודה המזהה, בהליך שצפוי לקחת בין מספר שעות למספר ימי עסקים בהתאם לעומסים.

לאחר שהזדהיתם, גשו לארנק הביטקוין או האת’ר שפתחתם בשלב הראשון, והזינו את כתובת הארנק תחת “כתובת הארנק שלך”.

לאחר מכן בצעו העברה בנקאית לחשבון הבנק שיופיע לפניכם.

גילוי נאות: מדובר בקישור הפנייה, על מנת ש-CryptoJungle יוכל להמשיך להתקיים. אם אהבתם את הסקירה והמדריך, נשמח אם תבצעו את ההרשמה דרכנו (שימו לב, העלות עבורכם זהה לחלוטין).

קניית ביטקוין בהעברה בנקאית דרך ביטין – Bitin

ביטין (Bitin) היא חברת חלפנות מטבעות דיגיטליים שהוקמה במהלך שנת 2017 ע”י בר מיטלמן, יזם מוכר בעולם המטבעות הדיגיטליים הישראלי, במטרה לתת מענה לביקוש הרב לרכישה ומכירה של מטבעות.

דרך ביטין ניתן לרכוש הן במזומן והן בהעברה בנקאית, וביטקוין אינו המטבע היחיד שעומד לרכישה – אלא גם לייטקוין, את’ריום, ריפל וביקאש.

עמלת הרכישה דרך ביטין עומדת על 4.95%, ואם ברצונכם לרכוש דרכם אתם יכולים להשאיר את פרטיכם בטופס הבא ויצרו עמכם קשר בהקדם.

קניית ביטקוין בהעברה בנקאית דרך ביטוסי – Bit2c

ביטוסי (Bit2C) היא החברה הראשונה והיחידה בישראל אשר מספקת בורסה למסחר במטבעות הדיגיטליים בעברית. דרך ביטוסי ניתן לקנות ולמכור מטבעות בבטחה, במהירות ובקלות אל מול השקל. בביטוסי ניתן לרכוש מגוון יחסית רחב של מטבעות: ביטקוין (BTC), את’ריום (ETH), את’ריום קלאסיק (ETC), לייטקוין (LTC), ביקאש (BCH) וביגולד (BTG). העמלות בביטוסי מאד נמוכות, אך חשוב להדגיש שגם נפח המסחר די נמוך, מה שמביא לעתים לפערי מחירים ביחס לעולם. באופן שוטף הפערים פחות מורגשים, אך בעת רגעי שיא ושפל יכולים הפערים להגיע גם ל-5% ויותר (לכאן או לכאן).

הכנו עבורכם מדריך שלם עבור קניית ביטקוין בהעברה בנקאית דרך ביטוסי, בקישור הבא.ביטוסי

קניית ביטקוין בהעברה בנקאית דרך CEX.io

סי.אי.אקס היא אחת מהבורסות הוותיקות ביותר בעולם המטבעות הדיגיטליים ומאפשרת רכישה מהירה ובטוחה באמצעות הפלטפורמה שלה. ניתן לרכוש בבורסה מטבעות כגון ביטקוין, את’ריום, לייטקוין, זיקאש ועוד, אך חשוב להדגיש שישנם שני חסרונות עיקריים: עמלות גבוהות ושערי מטבע גבוהים. מכיוון שסי.אי.אקס פועלים בצורת Fill Or Kill (כלומר “בצע לי את הפקודה מידית או בטל אותה”) הם לוקחים ‘מרווח ביטחון’ להצלחת הפעולה ע”י קביעת שער גבוה יותר מלכתחילה.

קניית ביטקוין בהעברה בנקאית דרך סי.אי.אקס

עליכם להיכנס לאתר הרשמי, וליצור חשבון בצד ימין למעלה. לאחר מכן, פעלו לפי הסרטון הבא:

קישורים שימושיים

חדש: קורס האונליין שלנו הושק ואתם מקבלים 30% הנחה!