40% בשבוע: אתריום חוזר ל-$1,400 לאחר שהצפי לשדרוג מתקרב

מטבע אתריום (ETH) נוסק לאחר התבטאות של אחד ממפתחי הליבה בנוגע לשדרוג הרשת, שעל פי דבריו צפוי להתרחש בספטמבר
אתריום נוסק אל 1400 דולר

שוק המטבעות הדיגיטליים פותח את השבוע עם עליות, אותן מוביל המטבע השני בגודלו בשוק, אתריום (ETH). ייתכן שהעליות מגיעות בעקבות התבטאות של מפתח ליבה בשם טים בייקו בשיחת ועידה בה ציין שתאריך המעבר של רשת אתריום מתקרב – המעבר המכריע שלה ממנגנון הוכחת עבודה (PoW) למנגנון הוכחת ההחזקה (PoS).

על פי דבריו, המעבר להוכחת ההחזקה עשוי להתרחש באמצע ספטמבר. מסע המעבר של אתריום לאתריום 2.0 החל ב-1 בדצמבר 2020, עם השקת ה-Beacon Chain. שלבי המעבר התעכבו לרבעון הראשון של 2022 עקב עבודה לא גמורה ומורכבות הכרוכה בבדיקות הקוד.

אתריום נוסק ואיתו השוק

אתריום (ETH), שחווה עליות משמעותיות בימים האחרונים, סוגר 4 ימים חיוביים ולאחר שנתמך ברמת ה-$1,000, ונוגע במחיר של $1,426 לאחר שנסחר במשך חודש בטווח המחירים של $900 – $1,200.

נכון לכתיבת מילים אלו נסחר אתריום בשער של $1,367. כפי שניתן לראות בגרף, במסגרת זמן שבועית, אתריום נתמך על ממוצע 200 שבועות (200-MA) ונמצא כרגע על רמת התנגדות ב-$1,400, רמת השיא שלו מ-2017.

ביטקוין (BTC), חווה עליות גם כן, אך פחות משמעותיות מאתריום, שמתחזק במונחי BTC. בניגוד לאתריום, ביטקוין עדיין נסחר בטווח הדשדוש של $19,000 – $22,000 בו הוא נסחר כבר למעלה מחודש. נכון לעכשיו ביטקוין נסחר במחיר של $21,500 למטבע.

מטבעות אלטרנטיבים מסויימים עולים גם הם, הבולטים מבניהם: ארוויב (AR), אתריום קלאסיק (ETC), מאטיק (MATIC), יוניסוואפ (UNI) ועוד.

לאן מכאן?

במסגרות זמן שבועיות, ביטקוין (BTC) נתמך ב-$19,000, רמת השיא של 2017. ביטקוין עדיין נמצא בטריטוריה דובית ומגמת ירידה שמסתמן שרחוקה מלהתהפך.

כפי שניתן לראות בגרף, התמיכה כרגע מחזיקה. מהצד השני, ביטקוין שבר את ממוצע 200 שבועות (200-MA) שבסבירות גבוהה ישמש כהתנגדות סביב רמת המחיר $22,500. אחריו, במסגרת זמן יומית, ממתין לביטקוין ב-$23,500 ממוצע 50 ימים (50-MA) שבדרך כלל משמש גם הוא כהתנגדות.

במידה וביטקוין יצליח להשתלט על ממוצע 50 ימים וממוצע 200 שבועות ולפרוץ את ההתנגדויות, ישנה סבירות גבוהה שימשיך לרמת ההתנגדות הבאה, הנמצאת באיזור ה-$28,000. אתריום, שכרגע נסחר ברמת התנגדות ב-$1,400, צפוי להגיע לרמת ההתנגדות הבאה ב-$1,700 במידה ויפרוץ את ההתנגדות הנוכחית.

עליות המחירים בשוק המטבעות הדיגיטליים מגיעות זמן קצר לאחר עליות בשווקי המניות העולמיים.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir
דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן