רוברט קנדי ג'וניור: "אגבה את הדולר בביטקוין ואבטל את המסים עליו"

"המשימה של הממשל בראשותי תהיה להפוך את אמריקה למרכז הגלובלי של ביטקוין," אמר המועמד לנשיאות ארה"ב
רוברט קנדי ג'וניור

רוברט קנדי ג'וניור (RFK), המתמודד לראשות המפלגה הדמוקרטית בארה"ב על מנת ליצגה בקמפיין הבחירות לנשיאות, התארח בכנס המקוון Heal The Divide והצהיר כי הוא מתחייב להציג תכנית שתגבה את הדולר האמריקני בהדרגה באמצעות ביטקוין, כחלק מסל של נכסים ומתכות, במידה וייבחר לנשיאות.

"גיבוי הדולר ומחויבות החוב האמריקני בנכסים קשיחים יסייע בחיזוק מעמדו של הדולר, בריסון האינפלציה והבאתו של עידן חדש של יציבות פיננסית, שלום וצמיחה בארה"ב," אמר RFK והוסיף: "דוד שלי (ג'ון קנדי) שכיהן כנשיא ארה"ב הבין את החשיבות של כסף קשיח והסיכונים הכרוכים בכסף פיאט (ממשלתי) טהור ללא אפשרות אחרת… הוא הבין את מערכת היחסים בין כסף פיאט למלחמה ולפרויקטים גדולים שפוגעים בסביבה, ואת חוסר האיזון שכסף פיאט יוצר בחלוקת ההון והעושר – שהם התוצר הסופי של כסף פיאט."

לדבריו, התהליך יהיה מוכרח להיות הדרגתי: "התכנית תהיה להתחיל מאד מאד בקטן, אולי 1% מאגרות החוב קצרות המועד החדשות שיונפקו יגובו ע"י כסף קשיח כמו זהב, כסף, פלטינום או ביטקוין… ואז להגדיל בהדרגה," וזאת על מנת לייצב מחדש את הכלכלה האמריקנית ו"להציל את הדולר האמריקני".

יבטל את המס על ביטקוין?

בנוסף לגיבוי הדולר האמריקני באמצעות ביטקוין, באופן חלקי או מלא, קנדי מבהיר שניתן יהיה להמיר ביטקוין לדולר ללא מחויבות לתשלום מס רווחי הון, כפי שנהוג היום.

עמדת רשות המסים, האמריקנית והישראלית כאחד, היא שביטקוין הינו נכס לצרכי מס ועל כן חייב במס רווחי הון.

לפי RFK, הפטור ממס יוביל להשקעה גדולה ויתמרץ מיזמים להצמיח את עסקיהם בארה"ב במקום בתחומי שיפוט שנחשבים ידידותיים לקריפטו כמו סינגפור או שוויץ.

אם לא די בכך, הבהיר שאחזקה עצמית היא הכרח, שכן הארנק הדיגיטלי של האזרחים האמריקניים צריך להיות שלהם ולא של מישהו אחר, וכי יש לעודד אזרחים להריץ צומת מלא בביתם על מנת לאמת את חוקי רשת הבלוקצ'יין של ביטקוין בעצמם.

"המשימה של הממשל בראשותי תהיה להפוך את אמריקה למרכז הגלובלי של סקטור הקריפטו בכלל ובאופן ספציפי יותר, של ביטקוין כדי לעודד השקעה גדולה יותר באנרגיה ירוקה ובהפקתה של אנרגיה מתחדשת, ולמשוך מהנדסים למדינה."

RFK מתחייב לבטל את מדיניותם הנוכחית של הבנקים כלפי ביטקוין, שעודדו ע"י ממשל ביידן, ולהעמיד חסמים גדולים מאד בפני הנפקת מטבע דיגיטלי של בנק מרכזי (CBDC).

"יש חסרונות למדיניות הזאת, שבחנו בזהירות," מוסיף קנדי בהתייחסות למדיניות המס שרוצה להוביל כלפי ביטקוין, שכן היא נוגדת את עמדתו כלפי מיסוי בעלי הון. זה ייתן יתרון לחלק מהמשקיעים המוקדמים בביטקוין ומדובר בכסף גדול והם לא צריכים את היתרון הזה. "אך היתרונות של המדיניות הזו יהיו כל כך גדולים עבור המדינה שלנו שהם מגמדים את היתרון שזה יוצר למשקיעים המוקדמים."

הכשרה ייחודית בתחום הבלוקצ'יין

המסלול שיכשיר אתכם להיות מומחים בתחום החם ביותר

הם כבר בפנים:

ללמוד מהמובילים בתעשייה ולשדרג את העתיד שלכם!

המסלול שיכשיר אתכם להיות מומחים בתחום החם ביותר

הם כבר בפנים:

ללמוד מהמובילים בתעשייה ולשדרג את העתיד שלכם!

קנדי, שהצהיר שמחזיק בביטקוין בשווי של עד 250,000 דולר ואף הודיע בחודש מאי האחרון שיקבל תרומות בביטקוין לקמפיין הנשיאות, מתחזק בסקרים מול המועמד המוביל כעת, הנשיא המכהן ביידן.

לאחרונה צבר תמיכה ותרומות ממשקיעים ויזמים המוכרים בזירה הבינלאומית כגון ביל אקמן, מנהל קרן הגידור Pershing Square Capital Management המוכר וג'ק דורסי, מייסד טוויטר וחברת התשלומים Block.

RFK הוא בנו של רוברט קנדי האב, המוכר כבובי קנדי, אשר נרצח בסוף שנות ה-60 בהיותו המועמד הדמוקרטי לנשיאות. הוא גם אחיינו של, ג'ון קנדי, שכיהן כנשיא ארה"ב מטעם הדמוקרטים שנות ה-60, נחשב לאחד מהנשיאים המשמעותיים ביותר בהיסטוריה האמריקנית ונרצח גם כן.

RFK מאמין ששניהם נרצחו ע"י ה-CIA ובהתארחותו בפודקאסטים שונים, כמו אצל ג'ו רוגאן, מסביר גם מדוע הוא סבור שכך, ומדוע חלק ממטרתו כנשיא תהיה להפחית משמעותית את כוחם של ה-CIA, ה-FBI וה-NSA.

קרדיט לתמונה ראשית: גרג סקידמור (Greg Skidmore)

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

בן סמוחה

בן סמוחה

בן 32, בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה. בן הקים את CryptoJungle וקהילת 'מדברים קריפטו', שיחדיו מהווים גוף התוכן, האקדמיה והקהילה המובילים והגדולים בישראל. בנוסף, נמנה בין מייסדי עמותת Blockchain B7, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו והבלוקצ'יין.
בן סמוחה

בן סמוחה

בן 32, בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה. בן הקים את CryptoJungle וקהילת 'מדברים קריפטו', שיחדיו מהווים גוף התוכן, האקדמיה והקהילה המובילים והגדולים בישראל. בנוסף, נמנה בין מייסדי עמותת Blockchain B7, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו והבלוקצ'יין.

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

תעשיית הבלוקצ'יין
צומחת בקצב מסחרר!

הכשרה מקצועית, הסמכה רשמית ו-Boost לקורות חיים

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן