המתמודד לנשיאות ארה"ב יקבל תרומות בביטקוין: "כסף חופשי חשוב כמו חופש הביטוי"

רוברט פ. קנדי ג'וניור, בן למשפחת קנדי המפורסמת, יקבל תרומות לקמפיין הנשיאות בביטקוין "וילחם להגן עליו"
רוברט קנדי ג'וניור ביטקוין

רוברט פ. קנדי ג'וניור מתמודד לנשיאות ארה"ב מטעם המפלגה הדמוקרטית. במהלך סוף השבוע, הפך קנדי ג'וניור למועמד הראשון לנשיאות שיקבל תרומות בביטקוין לקמפיין הפוליטי שלו, כך לפי נאומו בכנס 'ביטקוין 2023' שמתקיים בימים אלו במיאמי, פלורידה.

קנדי ג'וניור הינו בן למשפחת קנדי המפורסמת. הוא בנו של רוברט פ. קנדי (בובי), חבר סנאט ומועמד לנשיאות שנרצח ב-1968 ואחיינו של ג'ון פ. קנדי (JFK) אשר כיהן כנשיא ארה"ב ונרצח במהלך כהונתו בשנת 1963.

"היום אנחנו מראים לעולם את הכוח, האמידות והגמישות של ביטקוין… כמעט כל אחד בחדר הזה מודע לקשר שבין ביטקוין לבין דמוקרטיה וחירות," אמר קנדי ג'וניור בנאומו.

ידיח את ביידן?

קנדי ג'וניור מתמודד מול הנשיא המכהן, ג'ו ביידן, אשר מוביל הליכים רגולטוריים קדחתניים נגד תעשיית הקריפטו והבלוקצ'יין במסגרת כהונתו בבית הלבן. לעומתו, קנדי ג'וניור צייץ בטוויטר כי "מטבעות דיגיטליים הם מנוע חדשנות עצום," וכי ארה"ב פוגעת בתעשייה ודוחקת את החדשנות החוצה.

השאיפה של קנדי ג'וניור בהשתתפותו בכנס היא למשוך קולות מאדוקי הקריפטו, ואולי אף יתרה מכך – לגייס תרומות לקמפיין הפוליטי שלו. בין ההצהרות השנויות במחלוקת שלו, ביחס לפוליטיקה האמריקנית, אמר קנדי ג'וניור כי "בדיוק כמו שמערכת אקולוגית בעלת גיוון היא חסינה ויציבה יותר, כך גם תהיה הכלכלה שלנו אם יהיו בה מגוון של מטבעות ולא מטבע יחיד הנשלט בצורה ריכוזית. אנחנו רואים כיום עד כמה המערכת שבירה," תוך התייחסות למשבר הבנקים בארה"ב.

נכון לסקרים האחרונים שהתפרסמו בסוף חודש אפריל במספר אתרי חדשות אמריקניים, קנדי ג'וניור עומד על 15-20% תמיכה להובלת המפלגה הדמוקרטית, אך נמצא במגמת עלייה.

הכשרה ייחודית בתחום הבלוקצ'יין

המסלול שיכשיר אתכם להיות מומחים בתחום החם ביותר

הם כבר בפנים:

ללמוד מהמובילים בתעשייה ולשדרג את העתיד שלכם!

המסלול שיכשיר אתכם להיות מומחים בתחום החם ביותר

הם כבר בפנים:

ללמוד מהמובילים בתעשייה ולשדרג את העתיד שלכם!

הקורונה הביאה אותו לביטקוין

"החופש לבצע תנועות כספיות חשוב כמו חופש הביטוי," אמר בנאומו, והתייחס לתגובת הממשלות לנגיף הקורונה כדוגמה. במיוחד, ציין קנדי ג'וניור, את תגובתה של ממשלת קנדה להפגנות החופש שהתקיימו בפברואר 2022 שבמהלכן ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, חתם על צו חירום והורה להקפיא את הכספים של המשתתפים בהפגנה ואף את של אינבידואלים שלא השתתפו אך תרמו כספים למפגינים.

"כשצפיתי באסון הזה – בשימוש ההרסני בדיכוי ממשלתי – הבנתי לראשונה איך כסף חופשי חשוב לחופש כמו חופש הביטוי," אמר.

קנדי ג'וניור תוייג כ'מתנגד חיסונים' לאור ההתנגדות שלו לכפיית חיסוני הקורונה על האוכלוסיה, ולדבריו נחסם מפלטפורמות אינסטגרם ופייסבוק בטענה שהפיץ "מיסאינפורמציה", אך כי החברות מסרבות להצביע איפה המיסאינפורמציה, שכן הסתמך על מקורות ממשלתיים רשמיים ועל מחקרים שעברו ביקורות עמיתים במגזינים רפואיים מוכרים.

"לתמוך בביטקוין ולהגן עליו זוהי חובה והבטחה שלי כמי שמחויב לתמוך בזכויות אזרח," הוסיף. "כנשיא, אדאג שהזכות שלכם להחזיק ולהשתמש בביטקוין לא ניתנת להפרה."

עם זאת, הבהיר קנדי ג'וניור כי לא השקיע בביטקוין בעצמו.

"אנחנו חיים בעידן שנוטה בקצב מהיר לטוטליטריזם והעבודה שלנו תהיה לנסות ולבנות מבצר סביב המוסדות הדמוקרטיים שלנו באותו קצב," סיכם. "ביטקוין הוא אולי [המוסד] הגדול והחשוב ביותר, כי לא ניתן לבצע בו מניפולציות."

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

בן סמוחה

בן סמוחה

בן 32, בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה. בן הקים את CryptoJungle וקהילת 'מדברים קריפטו', שיחדיו מהווים גוף התוכן, האקדמיה והקהילה המובילים והגדולים בישראל. בנוסף, נמנה בין מייסדי עמותת Blockchain B7, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו והבלוקצ'יין.
בן סמוחה

בן סמוחה

בן 32, בוגר תואר לכלכלה וניהול מאוניברסיטת 'בן גוריון', וכעת מרצה באוניברסיטה. בן הקים את CryptoJungle וקהילת 'מדברים קריפטו', שיחדיו מהווים גוף התוכן, האקדמיה והקהילה המובילים והגדולים בישראל. בנוסף, נמנה בין מייסדי עמותת Blockchain B7, ויועץ חיצוני לארגונים בתחום הקריפטו והבלוקצ'יין.

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן