ראש העיר ניו יורק: יש ללמד את טכנולוגיית הבלוקצ'יין בבתי הספר

ראש העיר הנכנס של ניו יורק, אריק אדמס, מתכנן להפוך את ניו יורק למרכז עולמי של ביטקוין וטכנולוגיית הבלוקצ'יין, ולכלול את הנושא בתוכנית הלימודים בבתי הספר.
ניו יורק

ראש העיר הנכנס של ניו יורק, אריק אדמס, מאמין שעל בתי הספר ללמד את התלמידים להתמצא בעולם המטבעות הדיגיטליים, ושעליהם לשלב לימודים אלו בתוכנית הלימודים. בראיון ל-CNN אדמס תיאר את המטבעות הדיגיטליים כ"דרך חדשה של תשלומים עבור סחורות ושירותים ברחבי העולם כולו," ועודד בתי ספר ללמד תלמידים את דרך החשיבה החדשה אשר הגיעה בזכות טכנולוגיית הבלוקצ'יין והמטבעות הדיגיטליים.

אדמס, אשר יכנס לתפקיד באופן רשמי בינואר 2022, צחק כאשר נשאל הם הוא יוכל להסביר מה זה ביטקוין, ואמר שזה אתגר אפילו למומחים בתחום. "אנחנו חייבים לפתוח את בתי הספר שלנו ללמד את הטכנולוגיה, ללמד את דרך החשיבה החדשה הזו," הוסיף. 

כשנשאל בנוגע לקבלת ביטקוין על ידי עסקים בניו יורק, אמר שהוא מתכנן לעשות זאת בצורה אחראית ונכונה. "העיר הזו היא מרכז של חדשנות, מכוניות אוטונומיות, פיתוח רחפנים, אבטחת סייבר," הוסיף אדמס והתייחס אל כך שניו יורק חייבת להישאר מרכז של חדשנות לא משנה מה היא החדשנות הזו. 

לא רק ניו יורק

אדמס אשר הודיע כי יקבל את שלוש המשכורות הראשונות שלו בתפקיד בביטקוין,  ללא ספק רוצה להפוך את ניו יורק למרכז קריפטו עולמי – בדומה למה שעושה ראש העיר של מיאמי, פרנסיס סוארז. 

ההודעה של אדמס בנוגע לקבלת המשכורות בביטקוין, הגיעה כתגובה לציוץ של סוארז אשר כתב בתחילת החודש שיקבל את המשכורת הבאה שלו בביטקוין. "בניו יורק אנחנו תמיד הולכים בגדול, לכן אני אקח את שלושת המשכורות הבאות שלי בביטקוין, כאשר אהיה ראש העיר. העיר ניו יורק" כתב בתגובה. "הולכת להיות המרכז לתעשיית המטבעות הדיגיטליים ותעשיות חדשניות נוספות הגדלות במהירות! חכו ותראו," הוסיף.

בראיון רדיו לבלומברג ביום רביעי האחרון, אדמס אמר שהוא מתכנן גם לחקור את האפשרות של מטבע דיגיטלי לעיר ניו יורק, בדומה למטבע MiamiCoin של מיאמי, ולבחון את כל מה שמונע את הצמיחה של ביטקוין ומטבעות דיגיטליים בעיר.

לא רק ניו יורק מתכננת להכניס לימודי קריפטו לתוכנית הלימודים. גם בג'ורג'יה עברה הצעת חוק הקוראת להכניס תוכנית ללימודי כלכלה בתיכונים של המדינה, כולל לימודי מטבעות דיגיטליים. 

ארה"ב נעה קדימה

לצד חוק התשתיות, המעלה חשש בנוגע להתייחסות של ממשל ביידן בנוגע למטבעות דיגיטליים, נראה שראשי עיר ופוליטיקאים רבים נוספים כבר החלו להניע את ארה"ב קדימה בכל הקשור לתחום. "זו המשמעות האמיתית של הרוח האנושית," הוסיף אדמס, "לא לפחד להסתכל על כל תחום של חדשנות בזמן שאנחנו מניעים את העיר והמדינה שלנו קדימה."

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/
דאיה מורטי

דאיה מורטי

דאיה הינו מורה ויוצר תוכן בתחום הקריפטו, שאוהב לחקור את התופעות הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות בתחום. בשנת 2013 כתב תוכן באתר 'אלף ביט', ומאז נהנה לצפות ולהשתתף בטרנספורמציה שהביטקוין מביא לעולם. בזמנו הפנוי הוא אוהב לתרגל יוגה ומדיטציה. בעל הבלוג Bitcoin4U. לבלוג: https://bitcoin4u.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן