מיקרוסטרטג'י נערכת להנפקת אג"ח ב-600 מיליון דולר כדי לרכוש עוד ביטקוין

מועד הפירעון לאג"ח החדשות נקבע על ה-15 במרץ 2030, אלא אם יימכרו חזרה או יומרו למניות לפני כן. בינתיים מניית החברה קרסה אתמול ב-20% ל-1,050 דולר
microstrategy מיקרוסטרטג'י

חברת מיקרוסטרטג'י, התאגיד שמחזיק בכמות הגדולה ביותר של ביטקוין, לא עוצרת את מסע הרכישות ואפילו מגבירה את הקצב על רקע עליות המחירים של השבועות האחרונים. כעת בכוונת החברה אף להנפיק חוב במטרה לממן רכישה נוספת של ביטקוין בהיקף של 600 מיליון דולר.

מכירת החוב תתבצע במתכונת של איגרות חוב בכירות להמרה. אג"ח להמרה מאפשרות למחזיקים בהן להמיר אותן למניות בחברה על פי תנאים שהוגדרו מראש, והן "בכירות" במובן שהן מקנות למשקיעים קדימות על פני נושים אחרים במקרה של פירוק החברה או הנזלת נכסים.

ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק הקריפטו - כמו מקצוענים

למימוש הטבה חד פעמית ופרטים נוספים 👇

מועד הפירעון של איגרות החוב החדשות נקבע ל-15 במרץ 2030, אלא אם יוחלט לרכוש אותן בחזרה או להמיר אותן למניות לפני כן. ניתן יהיה להמיר אותן למזומן או למניות מיקרוסטרטג'י מסוג class A common stock, או לשילוב של השניים.

על פי הודעת החברה מיום שני נמסר כי בכוונת מיקרוסטרטג'י "להשתמש בהכנסות ממכירת האג"ח לטובת רכישת ביטקוין וכן למטרות כלליות של התאגיד". מיקרוסטרטג'י מחזיקה כיום כ-193,000 מטבעות ביטקוין שנרכשו במחיר ממוצע של 31.550 דולר, מה שמקנה לה רווח על הנייר של כ-7 מיליארד דולר. 

רק לפני כשבוע הודיעה החברה על רכישה נוספת של כ-3,000 מטבעות ביטקוין בשווי של 155 מיליון דולר בעת ההכרזה.

בתגובה להודעה קפצה מניית החברה MSTR בכ-2% ל-1,359 דולר, אולם למחרת קרסה ביותר מ-20% עד ל-1050 דולר, יחד עם התנודתיות החדה במחיר הביטקוין שנגע בשיא כל הזמנים כאשר הגיע ל-68.900 דולר, קרס מיד לאחר מכן ב-15% ובהמשך התאושש וכעת הוא נסחר בסביבות 66,000 דולר. מתחילת השנה עלתה מניית מיקרוסטרטג'י בכ-53%, ומאז התקופה המקבילה אשתקד היא זינקה ביותר מ-340%.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן