המשקיע המוערך פול טיודור ג'ונס: קריפטו מעולה לגידור נגד אינפלציה

פול טיודור ג'ונס, אחד מהמשקיעים המוערכים ביותר בוולסטריט, מאמין שהאינפלציה כאן כדי להישאר, ומהווה איום גדול ושקריפטו יכול להיות פתרון עבור גידורה.
פול טודור ג'ונס

מנהל קרן הגידור המיליארדר ואחד המשקיעים מוערכים ביותר בוולסטריט, פול טיודור ג'ונס, מאמין שהאינפלציה כאן כדי להישאר, מהווה איום גדול על השווקים והכלכלה בארה"ב ובעולם, ושלדעתו, ביטקוין בפרט וקריפטו בכלל, הם כלים מעולים לגידור.

"אני חושב שהנושא מספר 1 שעומד בפני המשקיעים ברחוב הוא אינפלציה, ודי ברור לי שהאינפלציה אינה חולפת", אמר ג'ונס ביום רביעי ב"סקוואק בוקס" של CNBC. "זה כנראה האיום הגדול ביותר על השווקים הפיננסיים ואני חושב שגם לחברה באופן כללי."

ג'ונס אמר כי טריליוני הדולרים מודפסים בשל גירעון תקציבי וכספי הם הדחף העיקרי שיגרום לאינפלציה להתגבר. כדי לחלץ את הכלכלה מהקורונה, הפדרל רזרב (הבנק המרכזי של ארה"ב) הוסיף למאזן שלו יותר מ-4 טריליון דולר באמצעות תוכנית ההקלות הכמותיות שלו, בעוד שממשלת ארה"ב העבירה תוכניות תקציביות של יותר מ-5 טריליון דולר.

"האינפלציה יכולה להיות גרועה בהרבה ממה שאנו חוששים. יש לנו את צד הביקוש של המשוואה … וזה גדול ב-3.5 טריליון דולר ממה שהיה בדרך כלל … פשוט יושב בפיקדונות נזילים ", אמר ג'ונס. "הם יכולים להיכנס למניות, או לקריפטו, או לנדל"ן, או להיצרך, אז זו כמות עצומה של אבקה יבשה שרק מחכה לניצול בשלב מסוים, וזו הסיבה שהאינפלציה לא נעלמת".

הנתונים מאותתים

ג'ונס, שהוא גם סוחר וותיק, המשיך ואמר כי לחץ המחירים ימשיך לעלות בחודשים הקרובים. האינפלציה עלתה לשיא של 30 שנה בספטמבר האחרון על רקע הפרעות בשרשרת האספקה ​​וביקוש גבוה במיוחד.

מדד המחירים לצרכן (CPI index), שהוא מדד האינפלציה המועדף על ידי הפדרל רזרב, עלה ב-0.3% באוגוסט וב-3.6% לעומת שנה שעברה.

"זה בהחלט מוות לתיקי 60/40 ואג"ח ארוך טווח. אז השאלה האמיתית היא איך אתם מגנים על עצמכם נגד זה", אמר ג'ונס.

ג'ונס זכה לתהילה לאחר שניבא והרוויח מהתרסקות הבורסה ב-1987. הוא גם יו"ר העמותה Just Capital, המדרגת חברות ציבוריות בארה"ב על סמך מדדים חברתיים וסביבתיים.

ביטקוין מנצח את הזהב

ג'ונס אומר כי ביטקוין "מנצח כרגע במירוץ נגד הזהב". והוסיף שעבור גידור אינפלציה ביטקוין מועדף עליו על פני זהב.

"יש לי קריפטו באחוז חד ספרתי בתיק ההשקעות שלי," המשיך.

מחיר הביטקוין הגיע לשיא כל הזמנים של $67,000 ביום רביעי (ד') לאחר שקרן הסל הראשונה למסחר בחוזים עתידיים על ביטקוין בארה"ב החלה להיסחר בבורסה בניו יורק. הזהב לעומת זאת, איבד 8% במהלך 12 החודשים האחרונים ואילו הביטקוין צבר 437%.

מנהל הקרן המיליארדר אמר בעבר כי ביטקוין הוא חנות של עושר, כמו זהב. והחל להמליץ ​​על חשיפה לביטקוין בתחילת שנה שעברה. באוקטובר 2020, אמר שהוא ראה פוטנציאל גדול בביטקוין והשווה את ההשקעה במטבע להשקעה באפל או בגוגל בשלב מוקדם.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir
דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן