שיגעון המימקוינס מקפיץ את השימוש בסולאנה לשיא; SOL מעל 200 דולר

לראשונה היקף השימוש בסולאנה עוקף את זה של אתריום, והרשת מתקשה לעמוד בעומס. מחיר המטבע SOL בשיא של 3 שנים
SOL solana סולאנה

הבהלה למימקוינס והנהירה לסולאנה: הרדיפה אחרי מטבע הבדיחה הבא שייצור מיליונרים חדשים הביאה את השימוש ברשת הבלוקצ'יין של סולאנה לשיא, ולראשונה עקף את נפח השימוש באתריום

ביום שבת האחרון נפח המסחר היומי על רשת סולאנה הצטבר להיקף של 3.53 מיליארד דולר, 1.1 מיליארד דולר יותר מזה שבוצע על אתריום. כך על פי נתוני אתר DefiLlama. בעקבות זאת מחיר SOL זינק ביותר מ-11% במהלך 24 השעות האחרונות, וחצה את קו ה-200 דולר לראשונה מאז דצמבר 2021.

העומס על רשת סולאנה גרם לתקלות ובעיות בשל הקושי של המאמתים והצמתים לעמוד בקצב של הטרנזקציות החדשות הממתינות לאישור. משתמשי סולאנה התלוננו ב-X (לשעבר טוויטר) על מקרים רבים של העברות שנכשלו ולא בוצעו, או כאלה שאפילו לא שודרו לרשת.

ללמוד לסחור ולהשקיע בשוק הקריפטו - כמו מקצוענים

למימוש הטבה חד פעמית ופרטים נוספים 👇

על פי נתונים שפרסם אחד ממאמתי סולאנה, במהלך יום שבת ה-16 במרץ בשעה 22:00 שעון ישראל, קצב התשדורות בין צמתי הרשת הואט משמעותית, מה שגרם לכך שכמחצית מהעסקאות ששודרו במהלך 20 דקות נכשלו ולא נרשמו על הבלוקצ'יין.

רשת סולאנה ידועה בחוסר היציבות שלה בזמני עומס. הפעם האחרונה שסולאנה קרסה וחדלה מלאשר בלוקים חדשים למשך כמה שעות היתה ב-7 בפברואר. זו היתה הפעם ה-11 שסולאנה קרסה בשנתיים האחרונות.

100 מיליון דולר גויסו במכירות מוקדמות ב-X

הזינוק המהיר בהיקף השימוש על סולאנה מיוחס לשיגעון המימקוינס שמלהיב את משתמשי הרשת. מטבעות המם שנוצרים במקור כבדיחה מרכזים סביבם קהילות נלהבות של משקיעים ספקולטיבים שמחפשים את הנכס הדיגיטלי הבא שיזנק במאות ואלפי אחוזים, לרוב ללא הצדקה מהותית מבחינת פוטנציאל הפרויקט ומבחינה פונדמנטלית, בניסיון להפוך השקעה של מאות דולרים למיליונים.

אחרי ההתלהבות ממטבעות של דמויות כלבים כמו BONK ו-Dogwifhat, במהלך השבוע שעבר זה היה טוקן חדש בשם Book of Meme (BOME) שמשך את תשומת הלב של הספקולנטים. שווי השוק של BOME נסק מכמעט 0 ל-1.45 מיליארד דולר בתוך ימים ספורים לאחר שנרשם למסחר בבורסת בינאנס.

מוקדם יותר גייסו יוצרי BOME כ-1.5 מיליון דולר במכירה מוקדמת שבוצעה דרך פנייה למשתמשי פלטפורמת X. יוצר הטוקן פשוט פרסמו כתובת ארנק ועודדו את העוקבים להעביר להם SOL בתמורה להבטחה שיקבלו חזרה את הטוקן החדש, ואכן העוקבים שיתפו פעולה.

בעקבות זאת עוד יוצרי מימקוינס פנו למחזיקי SOL דרך X והציעו להם להצטרף להשקעה מוקדמת בטוקן שלהם. כך למשל אמן NFT המזדהה בטוויטר תחת השם Dekadente גייס 25 מיליון דולר במטבעות SOL תמורת הבטחה להענקת טוקן מם חדש בשם Smole, ומנפיקי מטבע בשם SHAD גייסו 5.5 מיליון דולר בדרך דומה.

בסך הכל גויסו בסביבות 100 מיליון דולר במכירות מוקדמות של מימקוינס על סולאנה ב-72 השעות האחרונות, כך על פי נתונים שנאספו על ידי אתר קוינטלגרף.

 

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן