איגוד בנקים גרמני בדרך להשקת ארנק קריפטו ל-50 מיליון לקוחותיו

איגוד בנקי חיסכון בגרמניה עשוי לאפשר ללקוחות להתחיל לסחור במטבעות דיגיטליים מחשבונותיהם האישיים בשנת 2022 ולספק להם אלטרנטיבה ופתרון לסיכוני אינפלציה.
בנק גרמניה

התאגדות מאסיבית של בנקים ברחבי גרמניה עשויה בקרוב להקל על רכישות קריפטו במדינה, ולספק ללקוחות פתרון פוטנציאלי לגידור כנגד האינפלציה.

איגוד בנקי חיסכון בגרמניה הכולל בתוכו רשת של למעלה מ-400 בנקים ברחבי המדינה המנהלים למעלה מ-1.5 טריליון דולר בשווי נכסים, שוקל לפתח ארנק דיגיטלי כדי לאפשר ללקוחות להתחיל לסחור בקריפטו מחשבונותיהם האישיים בשנת 2022. השירות יאפשר גישה אל התחום בצורה קלה ופשוטה יותר עבור 50 מיליון אנשים, וההחלטה צפויה להתקבל בהצבעה בתחילת שנת 2022.

אימוץ שירותי קריפטו

כפי שדיווח המגזין הגרמני "Capital", כך יתאפשר ללקוחות לרכוש מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין (BTC) ואתריום (ETH) ישירות מחשבונות העו"ש שלהם.

במידה והבנקים יאשרו את הפרויקט בתחילת 2022, הם עשויים להשיק את הגרסה הראשונה של הארנק הדיגיטלי שלהם תוך שנה. בנקים מקומיים אחרים טרם ביצעו גיחה לענף הנכסים הדיגיטליים החדש.

פיילוט של הארנק אמור להתחיל עם בנקים בודדים, כאשר כל אחד מהם יחליט באופן עצמאי אם לאפשר מסחר בקריפטו. עם זאת, על פי הדיווחים, חלק מהבנקים המעורבים מגלים עניין רב.

"העניין בנכסי קריפטו הוא עצום", אמר דובר איגוד בנקי החיסכון הגרמניים בנוגע לפיילוט.

מוקדם יותר השנה אישרה גרמניה חוק המאפשר ל"קרנות מיוחדות" מסוימות להשקיע 20% מנכסיהן במטבעות דיגיטליים.

בריחה מאינפלציה

המוצר של האגודה אמור לצאת לדרך על רקע עליית האינפלציה ברחבי העולם – כולל בגרמניה. הלמוט שלווייס – נשיא איגוד בנק החיסכון הגרמני – אמר כי עליית המחירים והריבית הנמוכה של היום הם "תמהיל רעיל המתדלק שחיקה של עושר, שקשה לעצור."

ביטקוין זוכה במהירות להכרה כנכס גידור אינפלציה, חסין מפני "הדפסת כסף" חסרת אחריות שמניעה את האינפלציה המתגברת. ניתוח שנערך לאחרונה בבלומברג הציג את הביטקוין כ"גידור האינפלציה הטוב ביותר בסביבה", תוך ציון הדפלציה (או אינפלציה במגמת ירידה קבועה) המרשימה של 99.99% מאז הקמתו. יזמים כמו מייקל סיילור השוו את ביטקוין ל"זהב דיגיטלי", בעוד שמשקיעים מוכרים כמו פול טיודור ג'ונס מכנים את ביטקוין כנכס "עילאי".

עם ארנק קריפטו מבנקי חיסכון, אזרחי גרמניה עשויים לקבל אלטרנטיבה עבור כסף הפיאט הדועך שברשותם באמצעות ביטקוין.

צעדים הפוכים ברוסיה

הבנק המרכזי של רוסיה, המשמש בתור הרגולטור הפיננסי הראשי במדינה, פרסם כללים חדשים עבור קרנות הנאמנות במדינה בהנחיה שפורסמה ביום שני (ב') האוסרת עליהן להשקיע במטבעות דיגיטליים.

בחודש יולי מוקדם יותר השנה, אסר גם על בורסות מקומיות לרשום מכשירים פיננסיים הקשורים למחירי המטבעות הדיגיטליים.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir
דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן