התובע הכללי של וושינגטון תובע את סיילור ומיקרוסטרטג'י

התובע הכללי של המחוז טען שסיילור נמנע באופן בלתי חוקי מתשלום מיסים של יותר מ-25 מיליון דולר ושחברת מיקרוסטרטג'י (MicroStrategy) סייעה לכך
מייקל סיילור

מחוז קולומביה תובע את מייסד ויו"ר של מחזיקת הביטקוין הגדולה ביותר בעולם מיקרוסטרטג'י (MicroStrategy), מייקל סיילור, על כך שלכאורה מעולם לא שילם מס הכנסה במחוז במשך יותר מ-10 השנים בהן חי שם, כך על פי ציוצו של ​​התובע הכללי של וושינגטון קארל א. רסין ביום רביעי. התביעה מגיעה שבועות ספורים לאחר שסיילור שפרש מתפקיד המנכ"ל.

בנוסף, רסין צייץ כי משרדו תובע גם את החברה, "על קשירת קשר לעזור לו להתחמק ממסים שהוא חייב כחוק על מאות מיליוני דולרים שהרוויח בזמן שחי בוושינגטון."

התובע הכללי של וושינגטון

מסים בשווי 100 מיליון דולר

התובע הכללי, קרל רסין, טען שסיילור נמנע באופן בלתי חוקי של יותר מ-25 מיליון דולר ממסים של לוושינגטון על ידי התחזות לתושב בעל תחומי שיפוט אחרים עם חוקי מיסוי נמוכים משמעותית.

התלונה, שהוגשה לבית המשפט העליון של החטיבה האזרחית של מחוז קולומביה, שמה גם את מיקרוסטרטג'י על הכוונת, בטענה שהחברה קשרה קשר לעזור לו להתחמק ממיסים.

על פי עותק של התלונה ששותף עם אתר החדשות CoinDesk, סיילור מתגורר בפנטהאוז על קו המים בשכונת DC בג'ורג'טאון בשווי מיליוני דולרים ובחירת בית הנופש במיאמי "תוכנן בקפידה", התלונה מוסיפה ומציינת כי פלורידה אינה גובה מס הכנסה אישי על תושבים.

"תושבי וושינגטון והמעסיקים שלהם מודעים כעת לכך שניסיונות להתחמק מחוקי מס ההכנסה של המחוז על ידי טענה כוזבת שהם מתגוררים באזור שיפוט אחר ייחקרו ואם יוכחו, יישאו דין וחשבון", אמר רסין והעריך כי הדבר עלול להסתכם בדרישת תשלום מס של יותר מ-100 מיליון דולר מסיילור ומיקרוסטרטג'י.

התגובה של סיילור

בהצהרה, אמר סיילור כי למרות שהמטה של ​​מיקרוסטרטג'י נמצא בווירג'יניה, הוא עבר למיאמי ביץ'. "פלורידה היא המקום בו אני גר, מצביע…והיא עומדת במרכז החיים האישיים והמשפחתיים שלי", אמר. "אני לא מסכים בכבוד עם עמדת מחוז קולומביה, ומצפה להחלטה הוגנת בבתי המשפט".

"החברה לא הייתה אחראית לענייניו היומיומיים ולא פיקחה על אחריות המס האישית שלו", נמסר ממיקרוסטרטג'י. "החברה גם לא קשרה קשר עם מר סיילור במילוי אחריותו האישית במס. הטענות של מחוז קולומביה נגד החברה הן שקריות".

מיקרוסטרטג'י וביטקוין

מיקרוסטרטג'י היא מחזיקת הביטקוין הגדולה ביותר, מכל חברה ציבורית אחרת. נכון ל-30 ליוני, החברה מחזיקה ב-129,699 מטבעות ביטקוין (BTC) – בשווי מוערך של כ-2.6 מיליארד דולר.

החברה דיווחה על הפסד נקי ברבעון השני של כמעט 1.1 מיליארד דולר, בעיקר עקב ירידת ערך של נכסים דיגיטליים בסך 917 מיליון דולר. ובכל זאת, סיילר והמנכ"ל החדש שמונה, פונג לה, אמרו – במהלך שיח פנימי לאחרונה – כי החברה תמשיך לרכוש ולהחזיק ביטקוין לטווח ארוך, ללא תוכניות מכירה.

בעקבות ההודעה אתמול (ד') מניית מיקרוסטרטג'י סיימה את יום המסחר במחיר של 231.56 דולר, לאחר ירידה יומית של כ-8.7%.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir
דור אופיר

דור אופיר

ביטקוינר, מגיע מעולם ניהול פרויקטים בשיווק דיגיטלי, בעל רקע מעולם הכלכלה ובשנים האחרונות גם מתעשיית הקריפטו. דור מאמין שהאינטרנט בשילוב תעשיית הבלוקצ'יין והקריפטו יובילו את העתיד הכלכלי והפסיכולוגי של האנושות בדורות הבאים. https://twitter.com/Dor_Ophir

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן